Zelim prodat kombi

poruka: 9
|
čitano: 8.072
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Zelim prodat kombi

Imam kombi Mercedes-Benz 208 D 1992 godiste, presao 350.000km, sad me zanima za koliko bi ga novaca mogao prodat, neznam koga bi pitao trazio sam na netu, al nisam mogao naci cijenu koja bi mu odprilike odgovarala, imaje sve sprinteri, al nema ovog. Pa ako bi mi neko mogao reci gdje mogu da provjerim njegovu cijenu, na nekom forumu il nesto slicno. Nemam bas u blizini nekog da mi more procijenit realnu cijenu, svako gleda naravno u svoju korist.

 

Ako bi mi mogli dat neki savjet gdje to mogu pogledat bio bih vam zahvalan

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2009 17:53 (Amrapheus).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zelim prodat kombi

Probaj na auto otpadu Smijeh

Bagi !
16 godina
neaktivan
offline
Zelim prodat kombi

Ako je u dobrom stanju možeš dobiti nekih 1000€ za njega, npr. ja imam sličan takav ali puno toga je novog na njemu i već ima kupaca koji bi dali 1500€, 93. je godište. Tvom kombiju je najveća mana što okolo ima stakla i zato je dosta nezgodan nekim radnicima koji bi ga kupili za posao

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
offline
Zelim prodat kombi

Ma odma lock,pa nije ti ovo pazar

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
odjavljen
offline
Zelim prodat kombi

Pa neprodajem kombi ovdje na forumu, vec zelim znat koliko mogu dobit za njega, putnicko je vozilo ima naprijed tri i nazad pet sjedista, koristio se i za transport, ali nista posebno

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zelim prodat kombi
PC Street Hacker kaže...

Ma odma lock,pa nije ti ovo pazar

  slažem se. ako hoćeš prodati probaj na nekom oglasniku.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Zelim prodat kombi

Postavi ljepo oglas na njuškalo.hr

 

Link.

 

http://www.njuskalo.hr/

Koja pila? Naravno,motorka.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zelim prodat kombi
PC Street Hacker kaže...

Ma odma lock,pa nije ti ovo pazar

 
schemso kaže...
PC Street Hacker kaže...

Ma odma lock,pa nije ti ovo pazar

  slažem se. ako hoćeš prodati probaj na nekom oglasniku.
 
Koja_pila kaže...

Postavi ljepo oglas na njuškalo.hr

 

Link.

 

http://www.njuskalo.hr/

 pa čovjek ne prodaje po forumu kombi vec pita koliko bi mogao dobit za njega....

rekao bih oko 1200 €...mada nisam bas 100% siguran
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2009 21:01 (leo_819).
15 godina
neaktivan
offline
Zelim prodat kombi

Halo ljudi smirite se kad vi budete moderatori onda lokajte teme. Jel tema smještena tamo gdje joj je mjesto? - JE.

Ako nemate odgovor na postavljeno pitanje ne javljajte se ja a pretpostavljam i svi ostali koji tu dolaze dolaze po odgovore a ne čitat lock ovo lock ono. Poz

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice