Hd kamera do 2000 kn

poruka: 9
|
čitano: 6.531
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Hd kamera do 2000 kn

trebam preporuku hd kameredp 2k kn. mora imat velik opticki zoom, slikanje nije bitno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Hd kamera do 2000 kn

Toshiba Camileo...a šta bi ti dugo za 2 soma?? Iole bolja kamera koja snima u fullHD košta preko 4000kn...

I snimke sa tom Toshibom po lijepom vremenu (ne mora bit sunčano)  na otvorenom su odlične za prosječnog korisnika.

Za bilo kakav bolji snimak moraš iskeširati više nego si zamislio.

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hd kamera do 2000 kn

Covjece budi precizniji Toshibina camileo serija ima dosta kamera !
Moj prijedlog  http://us.toshiba.com/video-electronics/camcorders/camileo-h30

Zeljeznicar Za Zivot Cijeli! ----------------------------->TM'87
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Hd kamera do 2000 kn

A moze meni neko preporuciti neku full HD kameru da se moze video srediti da bude slow motion cijena max 8000kn :)

 

EDIT: kvaliteta videa mora biti vrhunska.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 21:17 (ZirkoHrasticManijacina).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hd kamera do 2000 kn

jel ta toshiba valja sta? cuo sam da su to srot kamere. ima li nesto bolje mo0zda za 3000 kn? malo sam u ducanu razgledavao sony kamere i jako mi se sviđaju samo neznam jel ima koja do 3 k kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hd kamera do 2000 kn

Evo da ne otvaram novu temu, trebala bi mi kamera do 2.000,00 kn isključivo za obiteljske snimke. Recimo nešto kao Panasonic hc sd-40 koja košta nekih 1700-1800 kn. Ima li u ovom cjenovnom rangu neka bolja kamera ili je ovo sasvim OK izbor?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hd kamera do 2000 kn
mar123 kaže...

jel ta toshiba valja sta? cuo sam da su to srot kamere. ima li nesto bolje mo0zda za 3000 kn? malo sam u ducanu razgledavao sony kamere i jako mi se sviđaju samo neznam jel ima koja do 3 k kn.

ja imam novu Samsung SMX-F4SP PAL  s SDHC card class10 8GB , Kamera je nova , papiri , kutija. dam ti je povoljno . Ima foliju na disply 

Snima u HD 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hd kamera do 2000 kn

Sto se tice HD kamere ne bih preporucio Panasonic sd 40 zbog premalog senzora od 1/6" koji je ok za snimke na otvorenom ali je u zatvorenom snimka zrnata i puna šuma,a i senzor nije kapacitiran za full hd vec hd ready jer ima tek 1 160 000 aktivnih pixela a ne 2 070 000 koliko je potrebno za full hd,Panasonicova serija iz malo viseg ranga npr.SD 60 ili SD 90 je skriz druga prica jer se radi o ponajboljim kamerama svoje klase,pogotovo najnoviji HDC V 707 model koji ima 1/2,33" veliki senzor ali se on ne moze naci za te novce ali SD 60 pokusaj mogao bi se naci za 2500 do 3000 kn,bolje je malo vise dati pa biti zadovoljan nego dati manje aposlije zaliti za sto si dao novce,to su stvari koje se ne kupuju svaki dan...osobno imam model SD 700 sa tri MOS senzora i kamera je vrhunska u svakom pogledu,tako da bih preporucio Panasonic ali ne u najnizoj vec u srednjoj i visoj klasi...Lp...Nadam se da sam pomogao...!!!

14 godina
offline
Re: Hd kamera do 2000 kn

Hvala na savjetima. SD 60 u Tehnomarketa dođe 3600 kn, teško da bih je našao za 2500 kn. Kamera je u biti poklon, a neki limit je 2000 kn. Može dvjestotinjak kuna više ako bi time dobio puno više, ali nažalost raspoloživi buđet je cca 2000 kn. U tom rangu sam pronašao osim ove SD 40 još i ova dva modela:

Panasonic HC-V100 i Sony HDR-CX190. Koja bi od ove tri bila najbolja?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2012 20:53 (hejhaj).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice