Usporedba 2 HDD-a

poruka: 5
|
čitano: 3.637
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Usporedba 2 HDD-a

Nikako da se odlučim , em mi je brzina važna em sama memorija hdda .

Zapeo sam između:

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_29_179&products_id=5431

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_29_179&products_id=8391

Wd ima  SATA 6 Gb/s dok ovaj S ima 3 Gb/s ali ima više memorije.

Dali se isplati žrtvovati 360 gb za veću brzinu (prosječan korisnik) ?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Usporedba 2 HDD-a

Da kupujem, uzeo bih taj samsung od 1TB, a ta propusnost je više marketing/teorija i koliko vidim na googlu nije neka razlika u brzini.....    slična stvar kao s PCI-e 1.x i 2.x

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Usporedba 2 HDD-a
Ja bi uzeo Samsunga također. Odličan, relativno tih, a ako si kako kažeš prosječan korisnik, bit će ti uvrh glave :)
It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
15 godina
online
Re: Usporedba 2 HDD-a

TIPSS ... da bi iskoristio SATA3 potreban je odgovarajući kontroler (teoretska propustnost, kao što na SATA2 nemaš 300MB s običnimHDDom). Pa to nije pretjerano bitan kriterij. (ako ne namjeravaš kupiti odgovarajući kontroler u idućih godinu dana...).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Usporedba 2 HDD-a

Gle Samsung ti ima SATAII a to je 300 MB/s propusnost, a to običan mehanički disk nemre postič ni jedan, a kamoli SATAIII koji je 600 MB/s, to SATAIII na običnim diskovima je šminka.

Uzmi Samsunga, nečeš se razočarat, brz, tih, hladan, jeftin.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 20:01 (hazz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice