Android 2.2. GPS fix problem

poruka: 3
|
čitano: 3.704
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Android 2.2. GPS fix problem

Od updatea na froyo (HTC wildfire) imam problem sa GPS fixom u svim aplikacijama koje ga koriste (gps). Treba im po pol sata da uhvate satelite.

 

Naišao sam na privremeno rješenje - sa GPS statusom resetirati sve cachirane gps podatke pa putem a-gps skinuti nove. Nakon toga aplikacije hvataju satelite.

 

Da li netko može pomoći oko postizanja trajnijeg riješenja? (koje po mogućnosti ne uključuje custom ROM ili downgrade na android 2.1.) {#}

iddqd
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.2. GPS fix problem

i ja imam isti faking problem, nisam probao gps status, ali hebes takav mobitel ako to ne radi kako spada...

mislim da cu ga odfurati na servis, pa neka mi daju novoga ili neka rade sta vec zele sa njime..

 

 

da li si ti uspio sta srediti?

 

 

to je sve od 2.2 pocelo...

Pozdrav, Calinjos
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.2. GPS fix problem

neće ti u servisu ništa napraviti, problem je softverski, na androidu 2.1 je hvatao satelite u roku odmah. Kad sam upgradao na 2.2. problemi samo takvi.

Sad čudna stvar: prije par dana je opet počeo lockati satelite, sam od sebe. Nikakav update, nikakav novi sofware, ništa. Doduše, ne tako brzo kao na 2.1, ali radi. Ne kužim...{#} (osim ako nisam updateao nešto da ni sam nisam znao, ali vrlo teško)

iddqd
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice