Orbitrek VS Sobni Bickl

poruka: 9
|
čitano: 4.541
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Orbitrek VS Sobni Bickl

Pozdrav svima,

 

Evo namjeravam kupiti jednu od te dvije sprave,ali ne znam koja je bolja.

Zanima me s kojom bi sagorio više kalorija u donjem dijelu trbuha te koja je teža za raditi?

 

 

14 godina
offline
Orbitrek VS Sobni Bickl

Pravi bicikl nije opcija?

Swedish latin super funk.
11 godina
offline
Re: Orbitrek VS Sobni Bickl
sirka666 kaže...

Pravi bicikl nije opcija?

Nije,trebam nešto baš za stan.

13 godina
neaktivan
offline
Orbitrek VS Sobni Bickl

Sagorjeti više kalorija u predjelu donjih trbušnih je nemoguće, da odmah znaš. Jednostavno ti treba cardio da smršaš, i preporučio bih ti da uzmeš što više voliš. U teretani ima tih orbitrek sprava, ali ja recimo na njima ne mogu raditi, dok biciklo mogu voziti praktički satima...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
Orbitrek VS Sobni Bickl

Onda bi ti preporučio bicikl. Orbitrek je (barem meni) bio nekako nezgodan, nikako se nisam mogao namjestiti. A bicikl je bicikl...

Swedish latin super funk.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Orbitrek VS Sobni Bickl
sirka666 kaže...

Onda bi ti preporučio bicikl. Orbitrek je (barem meni) bio nekako nezgodan, nikako se nisam mogao namjestiti. A bicikl je bicikl...

orbitrek je odličan, ali kao što si rekao mora ti baš odgovarati, a definitvno će ti nakon nekog vremena oboje biti stalak za robu, tako da :D

15 godina
offline
Orbitrek VS Sobni Bickl

brzo hodanje je ono što trebaš i ušparat ćeš brdo para.

 

ove kućne sprave će te držati zainteresiranim 2 tjedna, nakon toga ćeš ih prodati ili će ti držati vrata da se ne zalupe.

 

sam sebe lažeš da ćeš vježbati :/

Can't find a better Jam!
11 godina
offline
Orbitrek VS Sobni Bickl

Evo samo da još pitam,koliko su precizni kalkulatori na sobnom biciklu(za potrošnju kalorija)?

3 mjeseca
offline
Re: Orbitrek VS Sobni Bickl

evo našao sam na webu preporuke kako izabrati prema potrebama i mogućnostima najbolji sobni bicikl ili orbitrek ako to nekoga interesira:

1. https://www.fitshop.hr/kako-odabrati-pravi-orbitrek/

2. https://www.fitshop.hr/kako-izabrati-pravi-sobni-bicikl/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice