FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.422
|
čitano: 352.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Liverpool

Poraz od Atletica, teskom mukom su se izvukli protiv Norwicha proslo kolo i sada teski poraz od watforda, lagano se osijeti pad forme i ne mirisi na dobro. Iako je liga sigurno osvojena...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 21:40 (BeLLicus).
5 godina
offline
FC Liverpool

jako su pali u formi bas kada je najbitnije.

gledao sam ih protiv norwicha i ono igrali su sporo, bez zelje, jedva jedvice zabili gol, u obrani su plivali.. aj oke mislim si mozda se cuvaju za atl

protiv atl prime gol i nisu nista napravili sljedecih 85 min, nema kreativnosti..

protiv west hama ih nisam gledao, a jucer sam od 20. do 65. pratio, obrana pliva, gube se. kreativnosti nemaju, sve je traljavo..

 

ne vjerujem da ce proc u ligi prvaka sa ovakvom igrom, jos ce biti mentalno slabi, a atletico ce to sigurno iskoristit..

bas steta

11 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... nisu im pasala dva tjedna odmora ... ispada da su onu kup tekmu trebali igrat u ful sastavu... zadnje dvije tekme kao da se s odmora nisu ni vratili...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
offline
Re: FC Liverpool

standardno nakon svake pauze smo kriminalni, mrtvi, bez ikakve fluidnosti u igri. Ali mislim da ce ATM biti nalupan bez vecih problema, jer nemaju vise pritisak perfektne sezone, sad se moze i okrenuti ligi pravaka lagano

11 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... nisam gledao cijelu tekmu, vidim ostalo je iz prvog poluvremena 2:1... hm, ne bu dobro, Alexadar-Arnold je totalno van forme, ne zna gdje ce s loptom, djeluje preizgubljeno na terenu, a to ce Atletico kaznit... Mane ga previse solira, osobito nakon sto je zabio... Firmino nemre proc igraca, suvislu loptu dodat, izgubljen... na nivou su bili samo Van Dijk, Milner i Salah... ostatak ekipe ovakvim stavom nece proc Atletico...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
11 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... puko City protiv Uniteda ... 25 bodica ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...

... puko City protiv Uniteda ... 25 bodica ...

Obzirom na takav rasplet situacije, ako sam dobro uočio još samo 6 bodova do matematički potvrde osvajanja Prmiership sezone 2019/20  !!!!! 

Pada malo i Shity u formi evidentno, uzvratne utakmice u Manchesteru bi mogla biti "ONA" uz ceremoniju špalira počasti novom osvajaču! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...
Tallahassee kaže...

... puko City protiv Uniteda ... 25 bodica ...

Obzirom na takav rasplet situacije, ako sam dobro uočio još samo 6 bodova do matematički potvrde osvajanja Prmiership sezone 2019/20  !!!!! 

Pada malo i Shity u formi evidentno, uzvratne utakmice u Manchesteru bi mogla biti "ONA" uz ceremoniju špalira počasti novom osvajaču! 

 

Da, trebaju nam još dvije 2 pobjede u slučaju da city sve pobijedi. Ali zapravo možemo osvojiti ligu i bez da odigramo više i jednu itakmicu. To će se desiti ako city izgubi slijedeće dvije utakmice (obje igra prije naše slijedeće).

11 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
... nadam se da ces jednog dana srest svog voljenog lea, da ce ti se ostvarit zelja da ga poljubis u guzicu... pa i pod cijenu korone, jel neka je, od lea je... uzivaj...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
5 godina
offline
FC Liverpool

Koji balvani. Od sezone iz snova gdje se smjesila sezona/liga bez poraza, fa cup, evropa... Oni u 10ak+ dana sve upropastili.

Aj, barem imaju masu bodova prednosti, jer da se radi o "samo" nekih 10ak i to bi vjerojatno prokockali do kraja.

Sada navijaci mogu opet Lovrena (o)kriviti

Doduse nemam se sto niti ja nasladjivati. Arsenal kojeg ja gotivim je tek kanta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 0:37 (SamoPitam3).
5 godina
offline
FC Liverpool

prije tekme sam bas mislio kako cemo ispast jer nismo u nekoj formi , a atletico ima srece i cigani su..

tokom tekme sam cak mislio da cemo proc jer smo imali bas masu sansi, bobby lijepo zabije u 93.oj i mislim si ajde to je to cak bi jos mogli koji dat.. i onda ovaj isus adrian onako usere i ovi dobe krila i to ti je to.. ne treba ni kriviti adriana toliko , ali tko zna sta bi bilo da nisu dali taj gol..

svaka cast atletiku sta nisu mentalno pali nakon svega iako ne igraju bas nekakav lijep nogomet.

 

 

16 godina
online
Re: FC Liverpool
aloevera13 kaže...

prije tekme sam bas mislio kako cemo ispast jer nismo u nekoj formi , a atletico ima srece i cigani su..

tokom tekme sam cak mislio da cemo proc jer smo imali bas masu sansi, bobby lijepo zabije u 93.oj i mislim si ajde to je to cak bi jos mogli koji dat.. i onda ovaj isus adrian onako usere i ovi dobe krila i to ti je to.. ne treba ni kriviti adriana toliko , ali tko zna sta bi bilo da nisu dali taj gol..

svaka cast atletiku sta nisu mentalno pali nakon svega iako ne igraju bas nekakav lijep nogomet.

 

 

 Atletico moze igrati lijepo ako mu protivnik to dozvoli, Liverpool je ipak jaci protivnik i Atletico je prema tome postavio igru... 

Ne mozes sirom raastvoriti noge i samo reci trpaj...

 

Realnost je takva da jaci protivnici moraju dominirati i iz dominacije zabiti a slabiji ima sansu iz kontre i to je zapravo to..

Rijetko ces naici na neki slabiji klub koji ce otvorenom igrom pobijediti zapravo boljeg protivnika... no way... prosli su ti dani i to davno...

Bnet: mNik987#2148
9 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

To što smo izgubili od Atletico Madrida ne predstavlja neki big deal, gubili smo i protiv Napoli-a, Barcelone, ali smo na kraju balade mi bili ti koji smo slavili! 
Bude sve u redu za koji petnaestak dana, budete vidjeli! 

 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
FC Liverpool

najjace od svega bi bilo (a postoji mogucnost) da se premiership zaustavi zbog Corone, i da na se ponisti cijela sezona, mislim da bi bili na aparatima hahahha

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: FC Liverpool
el.šef kaže...
ATJLučko kaže...

To što smo izgubili od Atletico Madrida ne predstavlja neki big deal, gubili smo i protiv Napoli-a, Barcelone, ali smo na kraju balade mi bili ti koji smo slavili! 
Bude sve u redu za koji petnaestak dana, budete vidjeli! 

 

 ne kontam? kako bude uredu ako ste popusili,ispali :D 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
FC Liverpool

Izgubiti ćemo sve u par dana. Ako otkažu čitavu sezonu zbog korone..

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Ne znači da prvak neće biti proglašen, ali tehnički gledano prvenstvo neće biti regularno
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: FC Liverpool
exer1234 kaže...
el.šef kaže...
ATJLučko kaže...

To što smo izgubili od Atletico Madrida ne predstavlja neki big deal, gubili smo i protiv Napoli-a, Barcelone, ali smo na kraju balade mi bili ti koji smo slavili! 
Bude sve u redu za koji petnaestak dana, budete vidjeli! 

 

 ne kontam? kako bude uredu ako ste popusili,ispali :D 

 Sarkazam care. Moras se naklonit na takvu samouvjerenu prognozu

Barcelona - Mes que un club
11 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... care, klanja se u djamiji, a guzi na Anfieldu osobito kad dodjes ko favorit imena barka i tri gola prednosti... Atleticari bar mozga imaju, a ti se dosao nasladjivat pod atleticare, u stvari barkin padavicar, naguzen sa cetri komada prosle sezone, a to se izbrisat ne moze... a nikad ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...

... care, klanja se u djamiji, a guzi na Anfieldu osobito kad dodjes ko favorit imena barka i tri gola prednosti... Atleticari bar mozga imaju, a ti se dosao nasladjivat pod atleticare, u stvari barkin padavicar, naguzen sa cetri komada prosle sezone, a to se izbrisat ne moze... a nikad ...

Care, malo si ogranicen. Ne nasladujem se ja nikome samo mi je zanimljivo kako se Lpool dize u nebesa i stavlja ih se u finale prije vremena, usporedujete ih sa Guardiolinom Barcom hahah halo? Daj se malo spustite, ovaj Liverpool moze bilo tko pobjediti, dokazano previse puta, a Barcelona je sama sebe pobjedila u revansu, s druge strane i ta najlosija Barcelona u zadnjih 10 godina je dala 3 gola tom tvom NAJJACEM Liverpoolu.

 

 

Imas ligu prvaka, ove godine ligu i mozete zaboravit na trofej novih 40 godina i onda idete nazad u rupu iz koje ste sad izasli.

 

Taj Liverpool kada budeo mogao u recenicu sa BARKOM, mozemo pricati. 

 

Ne odgovaram vise, sve je receno 

Barcelona - Mes que un club
11 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... niko nije ogranicen pa ni glup ko najvijaci barke, nogometnog igraca nazivaju bozanstvom... kolko za to moras bit ogranicen - nemjerljivo ogranicen... btw jos su i neka druga govnad pocela izvirat na povrsinu, kad je ispadanje cinjenica priziva se ponistavanje sezone... suvlasnica West Hama, "relevantnog" kluba na tablici - https://www.index.hr/sport/clanak/jedino-posteno-i-razumno-je-ponistiti-cijelu-sezonu-premierlige/2165146.aspx

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Liverpool
el.šef kaže...
Tallahassee kaže...

... care, klanja se u djamiji, a guzi na Anfieldu osobito kad dodjes ko favorit imena barka i tri gola prednosti... Atleticari bar mozga imaju, a ti se dosao nasladjivat pod atleticare, u stvari barkin padavicar, naguzen sa cetri komada prosle sezone, a to se izbrisat ne moze... a nikad ...

Care, malo si ogranicen. Ne nasladujem se ja nikome samo mi je zanimljivo kako se Lpool dize u nebesa i stavlja ih se u finale prije vremena, usporedujete ih sa Guardiolinom Barcom hahah halo? Daj se malo spustite, ovaj Liverpool moze bilo tko pobjediti, dokazano previse puta, a Barcelona je sama sebe pobjedila u revansu, s druge strane i ta najlosija Barcelona u zadnjih 10 godina je dala 3 gola tom tvom NAJJACEM Liverpoolu.

 

 

Imas ligu prvaka, ove godine ligu i mozete zaboravit na trofej novih 40 godina i onda idete nazad u rupu iz koje ste sad izasli.

 

Taj Liverpool kada budeo mogao u recenicu sa BARKOM, mozemo pricati. 

 

Ne odgovaram vise, sve je receno 

Kolega, na kojim ste vi drogama ?! 

Ili vas je napao Cirona virus?!?!

 

"Farselona" dok dosegne prvo broj "klempi" može samo glancati kopačke igračima FC Liverpool-a, kao prvo! 

Kao drugo, koji klub je sudionik NAJVEĆE sramote Lige Prvaka, upravo "Farselona"! 

"Farselona" sama sebe pobjedila u revanšu, a gdje vam je bilo božanstvo, zaspalo na zrnu graška, čitaj licemjerstva, kukavičluka, nepoštovanja boljeg u utakmici, nestao u najcrnju rupu kao zadnji smrad što i je ?! 

A i Guardiola, samo trči za novcem, da je baja ostao bi zauvijek u "Farseloni", ali ove godine možda presudi istoj sa Shitiy-em?! 

 

Za sada toliko od mene, obzirom ste toliko licemjeran forumaš/navijač, jer niste bili niti mrvicu fer i objektivni kada ste "rasturili" 3 : 0 doma, a kada ste u uzvratu popušili četri komada, tek ste onda bili pokazali pravo lice, ogorčenih klinaca, koji s više neće moći igrati u elitnom društvu! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Liverpool

Ako se ovako nastavi sa Coronom, ništa od naslova za Liverpool.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Realno gledano, sezona više nije regularna i poništavanje sezone nije tako neočekivan slijed događaja.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
odjavljen
offline
Re: FC Liverpool
Hexfire kaže...
Realno gledano, sezona više nije regularna i poništavanje sezone nije tako neočekivan slijed događaja.

 Što nije realno u 20 bodova prednosti nakon 3/4 prvenstva? Pa nisu odigrane 3 utakmice. Samo navedi za koji klub navijaš pa da vidimo koliko je realan tvoj post.

Have no fear, Vlad is here
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Ne kužim tvoj post. Kakve veze ima prednost sa ičim? Bila prednost 1 bod ili 100 bodova svejedno je. Govorimo čisto o regulatnosti natjecanja. Male su šanse da se nastavi, a i ako se nastavi nikako ne može biti regularno.

Ne mislim da je čak toliki problem tko će biti prvak koliko tko ispada/ulazi u ligu.

A najviše od svega ne kužim kakve veze ima za koga navijam...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
VladimirLem kaže...

 Što nije realno u 20 bodova prednosti nakon 3/4 prvenstva? Pa nisu odigrane 3 utakmice. Samo navedi za koji klub navijaš pa da vidimo koliko je realan tvoj post.

 Ne može pozicija bilo kojeg kluba biti regularna, taman osigurao titulu ranije ako je ostatak lige neregularan i ne može se igrati tako da se nadoknadi izgubljeno. Klub za kojeg netko navija nema što utjecati na to, to vrijedi za Englesku, Njemačku, Talijansku, Španjolsku ili neku sasvim desetu ligu i za bilo koji klub.

 

Bilo bi neviđeno ironično, ali ne izlazi iz mogućnosti u ovakvoj situaciji.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 19:42 (JozoBozo121).
4 godine
odjavljen
offline
FC Liverpool

Zašto pitam za koga navija(te)? Zato jer ne vidim prijedloge da se prvenstvo nastavi već isključivo govori(te) o poništavanju sezone. Logičnije je da se nastavi ako korona nestane kroz mjesec dva.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 19:55 (VladimirLem).
11 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... ok, kolko citam javila se ona nogometna ekipa koju se nesto pita i koja je relevantna... iz dijela saveza se predlaze - podcrtavanje, priznanje prvaka, iz lige ne ispada nitko a ulaze Leeds i Albioni... s druge pak strane neki jos smatraju mogucim nastavak nakon tri tjedna pauze....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
VladimirLem kaže...
Hexfire kaže...
Realno gledano, sezona više nije regularna i poništavanje sezone nije tako neočekivan slijed događaja.

 Što nije realno u 20 bodova prednosti nakon 3/4 prvenstva? Pa nisu odigrane 3 utakmice. Samo navedi za koji klub navijaš pa da vidimo koliko je realan tvoj post.

 Nije realno zbog drugih ekipa, oni koji ispadaju. Jer ima dosta još da se igra i neki bi se mogli spasiti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice