A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

poruka: 69
|
čitano: 20.584
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Evo da ne hijackam ramboxovu Bullguard temu odlučio sam napraviti novu, a-squared AM je besplatan 11.11.2009 počevši od 11h 11min. (CET) do istog tog vremena 12tog 11stog, a-squared koristi trustportov AV engine i svoj vlastiti antispyware, kakva je trustportova detekcija možete vidjeti na AV-Comparatives, također filmić rewieva/testa a2 AM možete vidjeti ovdje.

 

Što još reći, a2 AM ima integrirani behavior blocker koji se prodaje i odvojeno pod imenom Mamutu i vrlo kvalitetno obavlja svoj posao...pa ukoliko vas zanima 11.11.2009 možete podići svoju besplatnu jednogodišnju kopiju programa ovdje

sviđa mi se da ti nebude prijatno
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2009 20:03 ((s)izgoreo).
16 godina
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Odlican zastitni program nema kaj ima ogromnu bazu definicija i Behavior Analises kak je vec spomenuto. To ga cini puno naprednijom zastitom od samo klasicne po definicijama koja vec odavno gubi korak sa prevelikim brojem razne gamadi i ova akcija  ce bit razgrabljena sigurno!Cool

15 godina
online
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Skinuo sam ga i skinuo sam i onaj Bullgard i sad me zanima koji je bolji i da li se isplati mjenjati Aviru Free sa ijednim...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
15 godina
protjeran
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Ja sam upravo malo odsurfo do PcToolsa koji sam nekad davno koristio i sada ima na GooglePack besplatan softver Spyware Doctor with AV! prije je bio samo SD antispyware. Evo malo screenshotova dolje.Belji se

SD with AV SD with AV
Threats detected Threats detected
Main interface Main interface
Polly wants a cracker-think I should get off of her first
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2009 15:38 (stoncin3).
16 godina
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
Ad4pt3r kaže...

Skinuo sam ga i skinuo sam i onaj Bullgard i sad me zanima koji je bolji i da li se isplati mjenjati Aviru Free sa ijednim...

To kaj si sad skinul A-squared ti nist ne znaci njega moras tek skinut kad  pocne akcija za besplatno skidanje i koristenje. To ce tek pocet kad ono tam odbrojavanje dođe do kraja i trajat ce samo jedan dan u tom je poanta tek u periodu od tog jednog dana ce bit program besplatan. Normalno da je taj A-Squared bolji od Avire Free pa to nije besplatan program uopce a koje su mu posebnosti to sam vec gore spomenul. Imas o tome malo detaljnije dole na linku uglavnom on ne stiti samo po definicijama vec ima i Behavior Analisis. Program hvata gamad po sumnjivom ponasanju kad ta ista gamad pokusava promjenit windowse ili se ugnjezdiit u njih i djelovat na sumnjic nacin u svakom pogledu a nije bila prepoznata po definicijama kao kod klasicne Anti-Malware zastite. Ovako ti recimo izgleda upozorenje ko na ovoj fotki dole kad sumnjiva aktivnost gamadi koja nije bila uocena od strane klasicne zastite po definicijama ali je bilo uhvaceno od Behavior Analisis zastite!Cool

 

http://www.emsisoft.com/en/software/ids/

 

http://www.emsisoft.com/en/software/ids/alert/

15 godina
online
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Znači za 2 dana je free akcija...Ok...
Da li je bolji i od Bullguarda pošto sam nabavio i njega dok je bila ona free akcija...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
Ad4pt3r kaže...

Znači za 2 dana je free akcija...Ok...
Da li je bolji i od Bullguarda pošto sam nabavio i njega dok je bila ona free akcija...

Bullguard Internet Security je kompletan paket ili Security Suite a A-squared to nije jer nema firewall pa se ta dva programa ne mogu usporedit. Ak uzmes Bullguard onda ti ne treba nist drugo a ako se odlucis za A-squared onda ti treba jos i firewall dobar tj moras kombinirat zastitu!Nevinašce

15 godina
online
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Ne treba mi toliko stvari...Najvažnija mi je detekcija i spriječavanje gamadi...
Imam Aviru i Threatfire, u browseru je site advisor...
Po testovima je Asquared nešto bolji, ali jedino me zanima jeli im detekcija bolja od Avire...
Kolko sam gledao reviewove nisu bolji, jedino što imaju Behavior Analasis, a za to koristim threatfire...
Pa ako tko ima iskustva da li je vrijedno napustit Avira+Threatfire kombinaciju i priječi na Asquared...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
Ad4pt3r kaže...

Ne treba mi toliko stvari...Najvažnija mi je detekcija i spriječavanje gamadi...
Imam Aviru i Threatfire, u browseru je site advisor...
Po testovima je Asquared nešto bolji, ali jedino me zanima jeli im detekcija bolja od Avire...
Kolko sam gledao reviewove nisu bolji, jedino što imaju Behavior Analasis, a za to koristim threatfire...
Pa ako tko ima iskustva da li je vrijedno napustit Avira+Threatfire kombinaciju i priječi na Asquared...

Ak imas Aviru i Threatfire onda mos ostat na toj kombinaciji da, ali sve to ti ima A-squared u jednom programu pa zakaj onda ne bi njega koristil besplatno ak se nudi to je ipak bolja opcija. O detekciji se ne brini kaj ne detektira AV program po definicijama to ce pokrit Behaviral Analisis tom je i namjenjen zato si i stavil Threatfire uz Aviru!Nevinašce

14 godina
protjeran
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
Ad4pt3r kaže...

Ne treba mi toliko stvari...Najvažnija mi je detekcija i spriječavanje gamadi...
Imam Aviru i Threatfire, u browseru je site advisor...
Po testovima je Asquared nešto bolji, ali jedino me zanima jeli im detekcija bolja od Avire...
Kolko sam gledao reviewove nisu bolji, jedino što imaju Behavior Analasis, a za to koristim threatfire...
Pa ako tko ima iskustva da li je vrijedno napustit Avira+Threatfire kombinaciju i priječi na Asquared...

ako sam slučajno na windowsimaNamigiva...onda imam COMODO-ov CIS (firewall & antivirus & defence+) mogu reći da je to divljačka kombinacija za zaštitu...osim toga imam samo Mc Affe-ova Site advisor i ništa više....imao sam još i nod32 ali kad je propustio par infiltracija,maknuo sam ga(imao sam licencirani..)..tako da je ovo sad dovoljno..takođe sam imao i threat fire i solidan je..probaj nabaviti pro verziju...

14 godina
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
TYRAEL kaže...
Ad4pt3r kaže...

Ne treba mi toliko stvari...Najvažnija mi je detekcija i spriječavanje gamadi...
Imam Aviru i Threatfire, u browseru je site advisor...
Po testovima je Asquared nešto bolji, ali jedino me zanima jeli im detekcija bolja od Avire...
Kolko sam gledao reviewove nisu bolji, jedino što imaju Behavior Analasis, a za to koristim threatfire...
Pa ako tko ima iskustva da li je vrijedno napustit Avira+Threatfire kombinaciju i priječi na Asquared...

ako sam slučajno na windowsimaNamigiva...onda imam COMODO-ov CIS (firewall & antivirus & defence+) mogu reći da je to divljačka kombinacija za zaštitu...osim toga imam samo Mc Affe-ova Site advisor i ništa više....imao sam još i nod32 ali kad je propustio par infiltracija,maknuo sam ga(imao sam licencirani..)..tako da je ovo sad dovoljno..takođe sam imao i threat fire i solidan je..probaj nabaviti pro verziju...

da slažem se sovim u vezi Comoda...dobar je...super program.......

15 godina
online
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Evo skinuo sam ga i instalirao ali ima jednu golemu grešku...
Malware IDS i Surf Protection ne rade na x64 OS-evima...
Detekcija mu je dosta dobra, ali me ovo zbilja razočaralo...
Plus nema skeniranja filea na desni klik ( kliknem na file i otvori se menu ali nema opcije da se skenira sa A-Squared )

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 13:07 (Ad4pt3r).
14 godina
protjeran
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
Ad4pt3r kaže...

Evo skinuo sam ga i instalirao ali ima jednu golemu grešku...
Malware IDS i Surf Protection ne rade na x64 OS-evima...
Detekcija mu je dosta dobra, ali me ovo zbilja razočaralo...
Plus nema skeniranja filea na desni klik ( kliknem na file i otvori se menu ali nema opcije da se skenira sa A-Squared )

kad si klikao prebrzo a nisi čitao....ima opcija i za 32bit i za 64bit,samo moraš strpljivo pregledati..što se tiče desnog klika...ima ga u kontekstnom izborniku ali se podešava kroz instalaciju..a može i poslije u settingsu...zato..smanji si agility sa 5 na 1 Namigiva i napravi to kako treba...

15 godina
online
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Nema za x64 i x32...
Lijepo ti ovdje piše da te funkcije nisu još uvijek za x64 :

http://www.emsisoft.com/en/software/download/

A desni klik sam uključio i dalje ga nema i nakon restarta PC-a i svega...A kroz instalaciju se ne podešava ništa...Imaš samo update i Scan PC...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
14 godina
protjeran
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

ja sam isto instalirao i sad baš pogledah,kad si to spomenuo,i ima za skeniranje u kontekstnom..što se tiče 64 bita malo strpljenja,bude se pojavilo nešto..savjet..deinstaliraj i ponovno instaliraj...pažljivo i polako sve pročitaj...moraš ukucati licence kod,potom lozinku i pass i polako slijedi setup...polako..Namigiva

15 godina
online
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
TYRAEL kaže...

ja sam isto instalirao i sad baš pogledah,kad si to spomenuo,i ima za skeniranje u kontekstnom..što se tiče 64 bita malo strpljenja,bude se pojavilo nešto..savjet..deinstaliraj i ponovno instaliraj...pažljivo i polako sve pročitaj...moraš ukucati licence kod,potom lozinku i pass i polako slijedi setup...polako..Namigiva

Instalirao sam i aktivirao ( 3 puta )...Gledao sam njihove tutoriale...
Nije toliko bitno to za desni klik več ove dvije funckije koje su mi i važnije od samog skenera...
Vratil sam se opet na svoju staru kombinaciju ( Avira+Threatfire ) dok to ne poprave...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
14 godina
protjeran
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
Ad4pt3r kaže...
TYRAEL kaže...

ja sam isto instalirao i sad baš pogledah,kad si to spomenuo,i ima za skeniranje u kontekstnom..što se tiče 64 bita malo strpljenja,bude se pojavilo nešto..savjet..deinstaliraj i ponovno instaliraj...pažljivo i polako sve pročitaj...moraš ukucati licence kod,potom lozinku i pass i polako slijedi setup...polako..Namigiva

Instalirao sam i aktivirao ( 3 puta )...Gledao sam njihove tutoriale...
Nije toliko bitno to za desni klik več ove dvije funckije koje su mi i važnije od samog skenera...
Vratil sam se opet na svoju staru kombinaciju ( Avira+Threatfire ) dok to ne poprave...

žao m ije ipak si ga sprži za poslije....ja imam Comodo CIS i sada A-squared...sve ko švicarska urica...

15 godina
online
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Zbilja šteta...Ne znam je li Comodo dobar i je li potreban u kombinaciji sa Avirom i Threatfireom??

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 13:49 (Ad4pt3r).
14 godina
protjeran
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
Ad4pt3r kaže...

Zbilja šteta...Ne znam je li Comodo dobar i je li potreban u kombinaciji sa Avirom i Threatfireom??

samo da ti kažem..otkad sam ga prvi puta stavio prije godinu dana,ne silazi sa mog stroja...NOD 32 je odletio u povijest kao i brojni drugi programi,...comodo još stoji i ne pada mi na pamet da ga skidam....savršen je..ima antivirus,firewall i defence + zaštitu a još je u njega integriran i alat BO Clean(back orifice cleaner koji zaustavlja sve živo i mrtvo što ti može naškoditi...) imao sa mi a-viru..ok je..ali čak i a-vira nije otkrila neke ulete malewarea...imao sa mi threat fire ,super je..ali mi nije više potreban uz comoda...

14 godina
protjeran
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

evo ti link   http://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

 

jedino je to da se mora malo učiti na njega jer i on uči i imati strpljenja ali na kraju vrijedi kao suho zlato...

16 godina
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

A-squared Anti-Malware ima skeniranje kroz konteksni meni u windowsima i to Free verzija a kak nece onda ova i to je to, a ostalo je greska kod instalacije ili nepotpuna kompatibilnost i 64 bit windowsima no to budu rjesili. Takvih problema na 64 windowsima ima s puno programa  koji ne rade kak treba na 64 bit pa ko se nece s tim natezat nek stavi 32 bit i nema frke. Treba napomenut da se ne daju AOL i Hotmail mail adrese u toku registracije jel ce bit problema s tim a to je i spomenuto na stranici pa se tog treba drzat. Uglavnom odlican program s visokom detekcijom i Behaviral Analissis akcija traje samo 24 sata pa treba to iskoristi svakak!Cool

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 14:14 (rambox).
15 godina
online
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Hvala...Skinuo sam ga i postavio da radi u Proactive modu...
Sad imam Aviru+Threatfire+Comodo+Malwarebytes+Site Advisor...works fine :D

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Ko nije jos iskoristil akciju za skinut i koristit besplatno A-Squared Anti-Malware godinu dana nek pozuri jos je ostalo 9 sati tj do 12h!Cool

 

14 godina
neaktivan
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Mnogo dobar.

Odma u pocetku nakon restarta pobuni se na tracking cookie.

 

log log
Ne moze to bez kabla
14 godina
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

jako je dobar.....predobar program svaka ima čast što su dali 1 godinu besplatno...Smijeh

 

I još nešto za one koji ne razumiju Engleski jezik može se staviti na dva jezika ima na Hrvatskom i Srpskom!!!!!

 

Tako da je i to dobro i lakše za koristiti onima koji ne razumiju strani jezik!!!!!

 

Sve u svemu pohvale.....Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 9:34 (TonyM).
15 godina
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Ja skinuo sinoc ali mi dao samo mjesec dana licencu...

He who dares, wins
14 godina
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
malina22 kaže...

Ja skinuo sinoc ali mi dao samo mjesec dana licencu...

...najvjerojatnije nisi dobro pročitao e-mail.....tamo di se unosila  e-mail adresa i lozinka moralo se unjeti dozvola tj pisalo je sa strane Pretvori kupon.....tu kad se unio kod  sve se vratilo na 1 godinu...

 

...ako si pogriješio..probaj poslati e-mail njima da ti to isprave ili unesi taj kod....i to če ti biti riješeno..........Smijeh

 

 

15 godina
neaktivan
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Skinuo sam taj program a sad imam pitanje posto imam original nod32 Antivirus4(antivirus i antispyware)-jel ta dva programa mogu biti ukljucena zajedno odjednom?ako ne jel moze bit nod32 a da mi A-squared bude ugasen a da ga ponekad sluzim za skeniranje?hvala

14 godina
offline
RE: A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!
bruzi kaže...

Skinuo sam taj program a sad imam pitanje posto imam original nod32 Antivirus4(antivirus i antispyware)-jel ta dva programa mogu biti ukljucena zajedno odjednom?ako ne jel moze bit nod32 a da mi A-squared bude ugasen a da ga ponekad sluzim za skeniranje?hvala

...nije dobro da ti obadava rade.....jedan od njih izbriši  a  ako si mislio samo nekada skenirati s A-squared  onda bolje da si skinuo njihovu free verziju......

 

Ja sam imao Nod32 kao i ti i deinstalirao ga i stavio A-squared i vrlo mi ljepo radi.......tako i ti kako želiš ali po mome nije dobro da zajedno rade.....Sramim se

15 godina
neaktivan
offline
A-squared Anti-Malware 4.5 besplatno!

Znam ali nisam dovoljno upoznat sa A-squared Anti-Malware(jel to potpuna zastita?)ajd ako jos netko ima iskustva pa koji savjet dobro dodje!-mogu ja jednostavno samo iskljucit NOD32(pa nek bude iskljucen ne moram ga deinstalirat?)THX!----da jos nesto koristim WIN7 64x(jel to kompaktibilno?)

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 11:29 (bruzi).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice