Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.201.259
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

oce mi se onda izbrisat aplikacije?

Može!
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Sve ce se izbrisati.
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ali postoji opcija da se napravi backup na samsumg cloud, pa se potom vrate svi podatci i aplikacije. Bar sam ja tako radio kada sam snimao novi android. Napravio sam backup svega, instalirao novi android, napravio factory reset pa sam tada povukao sve podatke sa clouda (aplikacije, imenik, slike...).
Mozda netko drugi ima bolje rjesenje pa pricekaj na druga misljenja. Lijep pozdrav
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Moj zavibrira tako kad izgubi vezu sa Gear S3...ali ne stalno...

10 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Na S7ici sam instalirao Smart View a sa nadogradnjom na 7.0 mi se je pojavio Samsung Connect. Zasto na ovoj novoj aplikaciji nemam pogucnost odabrati Track Pad na virtualnim daljinskim? Glupo mi je imati dvije slicne aplikacije koje moram switchati po potrebi sa TVom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ljudi jel itko zna za ovu trgovinu bacija sam pogled i nekontam kako moze bit ovako mala cijena za iphone 7

od 128gb ?? jel iko kupova ikad sa ove trgovine ??

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 23:54 (Lule69).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja sam ti prije 2 tjedna kupio od tamo svoj S7 crni. Super je mob, već sam napravio preko 900 slika tj 7.32gb slika i videa.

 

 

Inače sad mi spojen mob na komp i malo je poludio i mob i komp. :)

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 0:09 (DiRT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

jesu to novi mobiteli vakumirani ili oni prodavaju polovne,posto prvi put cujem za tu trgovinu ??

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lule69 kaže...

ljudi jel itko zna za ovu trgovinu bacija sam pogled i nekontam kako moze bit ovako mala cijena za iphone 7

od 128gb ?? jel iko kupova ikad sa ove trgovine ??

po oglasima imas od 4300 do 4900, sa jamstvom, nove ili stare par mjeseci

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
jesu to novi mobiteli vakumirani ili oni prodavaju polovne,posto prvi put cujem za tu trgovinu ?
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lule69 kaže...

ljudi jel itko zna za ovu trgovinu bacija sam pogled i nekontam kako moze bit ovako mala cijena za iphone 7

od 128gb ?? jel iko kupova ikad sa ove trgovine ??

 Uzeo ja S7 Edge prije 2 mjeseca. Za sad sve ok. Zapakirano, folije na njemu, račun i garancija koja po riječima vlasnika vrijedi u ovlaštenim servisima.

Kad sam pitao kako je tako jeftino lik veli da nisu u sustavu pdv-a?! Kako, zašto, pojma nemam...

Ja sam išao tamo po njega jer mi bilo sumnjivo :)

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
U prijeodu 80% ukradeni 20% švercani.
Trgovci koji nisu u sustavu PDVa, vrlo čudno. Ili im je zarada strašno malo što je s obzirom na što prodaju nevjerojatno.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

sad nezz jeli sigurno  uzimat od tamo ?

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Od kuda najpovoljnije uzet S7 Edge?

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pogledaj ovdje i ovdje (ide od druge str jer su na prvoj samo trgovine). 

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav raja,

Imam Galaxy S7 edge i imam problem sa zakljucavanje. Na telefonu mi je uvijek podeseno otkljucavanje putem otiska prsta, i to mi radi bez problema. Problem je sto android uvijek uz otkljucavanje otiskom prsta, trazi da se postavi i dodatno otkljucavanje radi sigurnosti. Ja sam odabrao onaj uzorak (pattern) i kako to ne koristim nikako zaboravio sam kako ide.

Ja telefon otkljucavam i koristim putem otiska ali je problem sto sada ne mogu promijenuti postavke, jer mi odmah trazi taj uzorak. Jucer sam 2 puta pogrijesio i prvi put mi zakljucalo tel na 5 minuta, drugi put na 10 pa sada vise ne smijem ni pokusavati jer se brinem da ce mi na duzi period zakljucati.

Zna li ko ima li kakvo rijesenje kako sada da se ovog rijesim, bez da vracam na tvornicke postavke putem recovery-a?

 

P.S. Mob je rootovan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 12:46 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Imate li kakvu preporuku za screen protector?

 

Koristio sam FoneM8 screen protector na Note II i Galaxy S5 i bio sam jako zadovoljan. Kupio sam ga za S7 dok ga je još bilo i kvaliteta je skroz opala, te se nije mogao staviti na ekran bez da bude mjehurića.

Nedavno sam kupio GadgetShieldz za 10ak usd i prvo stavio protector na zadnje staklo za probu, a onda nakon par dana na prednje. Pratio sam upute, no opet su se pojavili mjehurići. Upute su dosta jednostavne, ali su vjerojatno detalji u pitanju budući da je wet application. Sve je bilo okej i nije bilo mjehurića dok se ekran nije osušio.

 

Koristim Spigen SlimArmor masku za mobitel, tako da to čini problem većini kaljenih stakala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Je li netko mijenjao samo staklo? Vidim po netu da neki nude zamjenu samo stakla, ne cijelog display-a..
Mo mi je u autu pao s 20-ak cm i puklo mi je staklo, taoch i display rade ispravno.
Malo me razočaralo s kojom "lakoćom" je puklo staklo, promijenio sam hrpu mobitela i nikad do sad mi nije puklo.
Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
jocker'86 kaže...
Je li netko mijenjao samo staklo? Vidim po netu da neki nude zamjenu samo stakla, ne cijelog display-a..
Mo mi je u autu pao s 20-ak cm i puklo mi je staklo, taoch i display rade ispravno.
Malo me razočaralo s kojom "lakoćom" je puklo staklo, promijenio sam hrpu mobitela i nikad do sad mi nije puklo.

 Sve zavisi kako padne, nekom ce past 10 puta, kao mom drugu i ne pukne, a tebi je potrefilo tako da je odmah puklo.

 

Ne vjerujem da iko radi te da je ikako moguce zamijenuti samo staklo, jer znam kakva je procedura (komplikovana i rizicna) bila sa obicnim, ravnim displejima, tako da je na ovom to nemoguca misija.

 

Cak se ni home tipka niti prednji zvucnik ne mogu zamijenuti a da se ne mijenja komplet displej.

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pogledaj si ovdje, rade sve i cijene su ok.

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...

Pogledaj si ovdje, rade sve i cijene su ok.

 bilo bi dobro napisati i ovdje koje su cijene za sto tocno, posto na stranici ne pise nista

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Nazoves i pitas :)

Imam screen samo nekih modela cisto da se vidi okvirno....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2017 17:09 (robee1).
 
2 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...

Nazoves i pitas :)

Imam screen samo nekih modela cisto da se vidi okvirno....

 

 

 dobre cijene

 

to je bez poreza pretpostavljam?

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...

Nazoves i pitas :)

Imam screen samo nekih modela cisto da se vidi okvirno....

 

 

 nadam se da je to cijena sa rukama i original ekranom..

12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...
robee1 kaže...

Nazoves i pitas :)

Imam screen samo nekih modela cisto da se vidi okvirno....

 

 

 nadam se da je to cijena sa rukama i original ekranom..

 Tesko vjerovatno, preniske su cijene da bi bili original ekrani.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pa jel tko popravljao tamo, jel zna?
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dan1234567890 kaže...
Pa jel tko popravljao tamo, jel zna?

 I ako jeste ne znam kako bi taj neko mogao potvrditi da li se radi o originalu ili ne, osim sto bi otvorio i rasklopio mob pa vidio oznake, jer mislim da su softverske specifikacije i informacije koje prikazuje na mobu sve iste.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
arnes_king kaže...
Dan1234567890 kaže...
Pa jel tko popravljao tamo, jel zna?

 I ako jeste ne znam kako bi taj neko mogao potvrditi da li se radi o originalu ili ne, osim sto bi otvorio i rasklopio mob pa vidio oznake, jer mislim da su softverske specifikacije i informacije koje prikazuje na mobu sve iste.

 pa moze se vidjeti po kvaliteti slike na ekranu, ako je isto kao sto je bilo onda je ok, nebitno i da je neki zamjenski (ako uopce postoji neki zamjenski).. a ako se vidi da to vise nije taj kontrast, ta svjetlina, boje itd.. e onda je upitno 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Da, i ja tako mislim, zato bi bilo dobro ako tko ima iskustvo iz orve ruke...
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...
arnes_king kaže...
Dan1234567890 kaže...
Pa jel tko popravljao tamo, jel zna?

 I ako jeste ne znam kako bi taj neko mogao potvrditi da li se radi o originalu ili ne, osim sto bi otvorio i rasklopio mob pa vidio oznake, jer mislim da su softverske specifikacije i informacije koje prikazuje na mobu sve iste.

 pa moze se vidjeti po kvaliteti slike na ekranu, ako je isto kao sto je bilo onda je ok, nebitno i da je neki zamjenski (ako uopce postoji neki zamjenski).. a ako se vidi da to vise nije taj kontrast, ta svjetlina, boje itd.. e onda je upitno 

 Ja sam mijenjao prije displaye u telefona i uvijek sam narucivao srednje skupe ekrane sa ebay-a koji su opet vise nego duplo jeftiniji od originala, i vjeruj da nisam razliku nikad primjetio u kvalitetu slike, jer kao sto sam naveo mora imati iste specifikacije da bi uopste radio, ne moze imati manje boja ili rezoluciju, bar mislim da ne moze.

 

A imao sam situaciju gdje sam u S3 zamijenuo tako display sa nekim no name i vjeruj da je bolji taj zamjenski bio nego u drugog tel originalni, puno vece mu je bilo osvjetljenje nego u originalnog a ostalo sve isto.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice