LG Optimus L7

poruka: 422
|
čitano: 192.651
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus L7".
15 godina
offline
LG Optimus L7

 fileovi potrebni za rootanje i otkljucavanje bootloadera i custom recovery  tko treba

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7

isto vrlo zadovoljan sa jelly beanom :))

Samobor je lepa varoš
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

dali je mogoće root lg l7 v 20 updajteao sam ga preko lg pc suite  molim te pomozi ako je moguće novi sam u ovome pa baš ne razumijem sve 

15 godina
offline
Re: LG Optimus L7

nije moguce bar kolko znam imas na xda developers temu vec  flashaj rootani vec rom na mob evo link http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2203417

Samobor je lepa varoš
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

I evo prvog veeeelikog problema. Nakon mjesec dana koristenja iz cistog mira 3/4 ekrana otislo k vragu, ko da imam onaj najjeftiniji TFT zaslon, a ne IPS. Sutra ga saljem na servis.

 

smrc :,(

evo kako izgleda evo kako izgleda
Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2013 20:50 (djdino0402).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Vi koji ga imate, jel se isplati uzet sad ovaj mobitel u bonbonu za 1250kn.? Pogotovo sad kad je dobio JB update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
da
Samobor je lepa varoš
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Može mala pomoć , naime kupila sam Lg optimus L7 ima mjesec dana i radio je super. međutim zadnjih tjedan dana poruke mi kasne, tj dok ja ne pošaljem neku poruku ne dolaze mi prijašnje poruke, i onda dođu sve odjednom, i često me ne mogu dobiti, javlja se sekretarica. a mobitel uopće ne registrira taj propoušteni poziv, zvala sam službu za korisnike, oni su napravili resetiranje kartice, ali opet se to ponovilo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
koji je rom gore?
Samobor je lepa varoš
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

pardon kako misliš

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

kada je fon zakljucan viber ne zvoni. resetovao sam tel i skinuo novi viber ali isto.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
geek_boy kaže...
koji je rom gore?

 

kruna kaže...

pardon kako misliš

Sigurno stock rom. Ne vjerujem da je ista mijenjano :)

13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Kupujem mobitel,a ovaj je jedan od izbora. Zanima me kako se ponasa mobitel otkako je dobio JB,steka li i dalje,steka li uopce. Neodlucan sam za ovaj mobitel,jer cujem da LG ima vrlo slabu podrsku sto se softvera i updatea tice. Pa bi molio jos neke da napisu svoja iskustva o koristenju ovog mobitela na JBu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Karakteristike nakon nadogradnje:

 

*puno fluidniji rad

*sucelje je dotjerano do maximuma, ko da u rukama drzim skuplji smartphone, odlican posao LG ekipe!

* nova super tipkovnica gdje nema potrebe za otvaranjem novih polja za znakove i brojeve jer do istih dolazite duzim pritiskom na odredjenu tipku (npr. na Q -1 V-? G-( H-) itd.)

*cijeli sustav je optimiziran predobro, nema nikakvog laga nigdje, bas nigdje.

*multitasking koji je prije bio gotovo nemoguc sada klizi ko podmazan maslacem, bas kako se i zove projekt butter :)

* cak nemate potrebu ni za instaliranjem dodatnog launchera jer sucelje izgleda izvanredno i nudi bezbroj mogucnosti, efekata i sve bas kao i Nova Launcher, Apex i dr.

 

 

Ocjena: 5/5

 

LG nema neku podrsku, no uzmi u obzir da samo 20% proizvodjaca je dosada dalo update na Jelly Bean, a medju njima je i LG, dakle, tu je veliki plus. Daljnje nadogradnje ne ocekuj, ovo je telefon ogromnog ekrana, ali malo slabijih performansi i zato od njega ne ocekuj ono sto recimo mogu skuplji modeli tipa galaxy s, s2, s3 i sl.

 

Na kraju krajeva, za ovu lovu bolji i pristupacniji uredjaj neces naci. Moja preporuka za kupiti.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
djdino0402 kaže...

 

Karakteristike nakon nadogradnje:

 

*puno fluidniji rad

*sucelje je dotjerano do maximuma, ko da u rukama drzim skuplji smartphone, odlican posao LG ekipe!

* nova super tipkovnica gdje nema potrebe za otvaranjem novih polja za znakove i brojeve jer do istih dolazite duzim pritiskom na odredjenu tipku (npr. na Q -1 V-? G-( H-) itd.)

*cijeli sustav je optimiziran predobro, nema nikakvog laga nigdje, bas nigdje.

*multitasking koji je prije bio gotovo nemoguc sada klizi ko podmazan maslacem, bas kako se i zove projekt butter :)

* cak nemate potrebu ni za instaliranjem dodatnog launchera jer sucelje izgleda izvanredno i nudi bezbroj mogucnosti, efekata i sve bas kao i Nova Launcher, Apex i dr.

 

 

Ocjena: 5/5

 

LG nema neku podrsku, no uzmi u obzir da samo 20% proizvodjaca je dosada dalo update na Jelly Bean, a medju njima je i LG, dakle, tu je veliki plus. Daljnje nadogradnje ne ocekuj, ovo je telefon ogromnog ekrana, ali malo slabijih performansi i zato od njega ne ocekuj ono sto recimo mogu skuplji modeli tipa galaxy s, s2, s3 i sl.

 

 

Na kraju krajeva, za ovu lovu bolji i pristupacniji uredjaj neces naci. Moja preporuka za kupiti.

jel to govoris za official update ?

 

12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

imam ga ja i nisam bas pre zadovoljan.. mob je ziva telaza.. cak i nakon novog os-a i restarta.. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Je li neko pokusavao nabaciti ove GPU Drivere za Adreno 200/205 ? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1376462

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

je, mislim na official update. btw, stigao mi sa servisa, kao sto sam i rekao, zamjena display-a, novi software ponovno ubacen i evo zasad radi.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Kako da ukljucim Flash Player u originalnom browseru? Molim vas pomozite.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Je li mi možete pomoći instalirati Jelly bean 4.1.2

seva
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Puno losije mi rade aplikacije na JB kao facebook i slicne, odnosno skrolanje, trza vise, dok na 4.0.3 to nije bio problem, web browser puno vise trza. :(   Ali u menuu radi glađe desno-lijevo. Ima li kakva dobra app da malo ugladim ovo, nije ovoliko trzalo nakon friskog instaliranja Jelly Bean-a

xXxXx
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Zasto ponekad zakoci i trebamo vremena da se dozov?I zasto nece nekad da uhvati mrezu WI-Fi iako je ima uopste ne ispuni crtice za jacinu signala a moze da radi?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Gledam na jednom portalu da navodno postoji update na 4.1.2. V20a i v20b. Ja sam nadogradio a verziju. Ima li netko mozda b verziju i jeli ona uopce dostupna nama? Koliko vidim, u verziji b je rijesen problem sa nedostatkom RAM-a, u a verziji meni konatantno ima 70-100 MB slobodno, a u b verziji navodno 150 - 200 MB sto je odlicno i bilo bi lijepo to imati.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
Ja imam b verziju al isto rama zauzima jedino su maknuti google maps i dodan neki qslide takodjer dodan onaj google now al ga ne koristim
Samobor je lepa varoš
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Jel ta b verzija official update ili za rootan uredjaj? Citao sam na blogu da je kao puno bolji b update.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Gdje se provjeri koja na mobitelu koja je trenutna verzija? I kako skinuti "b" verziju?

xXxXx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Postavke - o telefonu - informacije o software-u, tamo pise.

 

Ajd mi recite jednu stvar. Surfam u pregledniku, slusam mjuzu u power amp aplikaciji. Svako malo mi trza muzika i cak mi se i ugasi player! Jel se to i vama dogadja? 

 

Onda ga restartam i opet neko vrijeme radi ok, vjerojatno dok se rami ne napune i opet ista stvar.ubija me to. Cak mi se i dogadja da samo slusam muziku i pregledavam u power amp-u po folderima koju sve mjuzu imam prilikom slaganja playliste i opet trza i prekida muzika na sekundu. Ima li tko takvih problema?

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
djdino0402 kaže...

Postavke - o telefonu - informacije o software-u, tamo pise.

 

Ajd mi recite jednu stvar. Surfam u pregledniku, slusam mjuzu u power amp aplikaciji. Svako malo mi trza muzika i cak mi se i ugasi player! Jel se to i vama dogadja? 

 

Onda ga restartam i opet neko vrijeme radi ok, vjerojatno dok se rami ne napune i opet ista stvar.ubija me to. Cak mi se i dogadja da samo slusam muziku i pregledavam u power amp-u po folderima koju sve mjuzu imam prilikom slaganja playliste i opet trza i prekida muzika na sekundu. Ima li tko takvih problema?

Isti problem imam i ja. Ram je u pitanju 99%, sve normalno radi, onda se vjerojatno ram napuni i pode stucati.

 

Btw gdje i kako instalirat v20b verziju, ili je to ono kako koga zapadne?

xXxXx
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
Xda developers forumi
Samobor je lepa varoš
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Jel ga treba rootat za v20b?

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice