Zrada za maloljetnike - Web Development

poruka: 9
|
čitano: 4.984
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zarada za maloljetnike - Web Development

Evo, kao što i sam naslov kaže, zanima me gdje mogu nešto zaraditi svojim znanjem web-developmenta. Tek bih sada se počeo baviti time (radom za novac), nemam nikakav portfolio, a i napominjem, maloljetan sam.

 

Znam HTML/CSS, Javascript, PHP i MySQL.

 

Znači, samo me zanima gdje bih mogao naći nekakav posao za maloljetnika (grana web-dev), a da je konkurencija relativno mala (jer nema šanse da će me uzeti na stranicama tipa Elance, kad ima n ljudi sa stažem).

 

Unaprijed hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada za maloljetnike - Web Development

Freelance. Mada bi prvo trebao pokazati šta znaš, složi neku stranicu sa PHP-om i MySQL bazom i uploaduj na neki od bezbroj free hostova.

13 godina
neaktivan
offline
Zrada za maloljetnike - Web Development

I na Freelanceu bi me netko uzeo?

 

A što ako se recimo, kažem recimo, dogodi da korisnik traži nešto što ne mogu? Samo kažem da traži drugdje i to je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zrada za maloljetnike - Web Development
Ako je taj dio koji nemožeš malen, nađeš nekoga ko zna i odradi za tebe bez da klijent zna, ako je nešto veće što neznaš npr. seo preporučiš klijentu drugu osobu za taj dio.
13 godina
neaktivan
offline
Zrada za maloljetnike - Web Development

Samo da još pitam, kad nađem posao na freelance.com, kako funkcionira to sa plaćanjem i svime (applayanje za posao i tako)? Može li mi netko samo ukratko to opisati?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 23:45 (TheGh0st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zrada za maloljetnike - Web Development

I ima li među vama maloljetnika koji rade na freelance.com? Kakva su vam iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zrada za maloljetnike - Web Development
Malo pogledaj po netu vidio sam da ima postova how to get your first job at freelancer i how to land every job, članci takvog tipa. Što se tiče plaćanja mislim da na paypal to oni isplaćuju, možda čak na moneybookers.
13 godina
protjeran
offline
Zrada za maloljetnike - Web Development

Teško da ćeš naći posao na takvim stranicama gdje već ima tisuće ljudi koji su tamo od početka i bidaju sitne novce (pogotovo indijci).

DEFCON 20
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Zrada za maloljetnike - Web Development

Bježi od Freelancer.com, Elance je nekoliko puta bolji. Ako ne možeš dobiti posao na jednom, nećeš ni na drugom, a Freelancer će te još oderati za bid-ove.

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV | Gledaj filmove s prijevodom, serije i crtiće online - http://www.svehr.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice