Zvuk zeza

poruka: 7
|
čitano: 2.509
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zvuk zeza

. Nadam se da sam na pravom mjestu napisao ovu temu. Problem je sljedeci, nekada sam od sebe zvuk mi zna onako stekati. Znaci kada gledam gilm ili kada slusam glazbu, Zvuk mi zna nekako prekidati na par sekundi ima ga, pa ga nema, Kada resetiram racunalo onda je sve nomalno i onda nakon nekog vremena ista stvar se desava. Imam Windows 7 instaliran (Nije original), to mi se znalo desavati i na XP-u. Molim za pomoc, jer ovo me vec dugo pati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvuk zeza

ako se to događa na dva os-a onda je problem hardverski. vjerojatno se spajaš direkt na onaj izlaz na zvuk na matičnoj, provjeri da li negdje možda ne gubi kontak (izlaz, žica, zvučnici)..ili da nije kojim slučajem neki kvar na matičnoj koji utječe na izlaz za zvuk..za sada mi to jedino pada na pamet..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvuk zeza

Maticna je nova, kupio sam je prije 2 mjeseca.

MBO je Gigabyte MA74GM-S2H

15 godina
offline
Zvuk zeza

Probaj drivere reinstalirat, ili staviti nove. Imao sam isti problem, ćudljiva pojava, zvuk je nestajao nasumice, nekad radio normalno, pa malo prekidao pa nestane skroz...

 

Men aren't fat, only fat women are fat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvuk zeza

jel isti zvucnik bio i na XP,ako jest onda probaj ga zamjenit sa frendovim da vidis rezultate

http://www.omgpop.com/?r=dqxd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvuk zeza

isti je, probao i to pa isto.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvuk zeza

Izgleda da sam rijesio sa novim driverima za zvuk. Havala na pomoci.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice