Simulatori

poruka: 9
|
čitano: 4.719
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Simulatori

E ljudi ovako - ja volim smišljat razne stvari ali uglavnom ostane na tome jer neznam jel bi uopće moglo raditi a preskupo je da probam

i zato mi trebaju smulatori za sve i svašta, a ovo bi bio popis

 

  1. optiku (jeće, svijanje svjetlosti, prizme)
  2. aero dinamiku (nacrtaš neki model i on ti simulira protok zraka oko njega i naprezanja)
  3. magnetizam (postaviš magnete i zavojnice i svašta i on ti izračun silnice, imam već program "Vizimag" al on nema okrugle magnete)
  4. strujne krugove (postavite struji krug onda upelite i očitavate napon, struju itd)

 

 

za 2. i 3. biu bilo dobro da po mogućnosti imaju i rad u 3d i 2d načinu no, opet ako neznate il inemožete nać može i nešto jednostavnije

znam da su za optiku i 2d za aerodinamiku imali u nekim brojevima entera al nomu ih nać da me j*beš

 

 

unaprijed hvala na trudu i pomoći!!!

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Simulatori

Da, vidiš, ovo pod 4., to sam u srednjoj imao ali se u ovom trenu ne mogu sjetiti imena programa, probat ću saznati pa javim.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Simulatori

pod 2 možda "virtual wind"

ako ga nađeš na torrentima pošalji link na pp

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Simulatori
Minoza kaže...

Da, vidiš, ovo pod 4., to sam u srednjoj imao ali se u ovom trenu ne mogu sjetiti imena programa, probat ću saznati pa javim.

  Electronic WorkBench?

Ili, po novom (već duže vremena) NI Multisim ( http://www.ni.com/multisim/ )

14 godina
offline
RE: Simulatori
Eyekool kaže...
Minoza kaže...

Da, vidiš, ovo pod 4., to sam u srednjoj imao ali se u ovom trenu ne mogu sjetiti imena programa, probat ću saznati pa javim.

  Electronic WorkBench?

Ili, po novom (već duže vremena) NI Multisim ( http://www.ni.com/multisim/ )

 

To je to! EWB, eto, za to pod 4. idealan pogram.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
15 godina
offline
RE: Simulatori
Minoza kaže...
Eyekool kaže...
Minoza kaže...

Da, vidiš, ovo pod 4., to sam u srednjoj imao ali se u ovom trenu ne mogu sjetiti imena programa, probat ću saznati pa javim.

  Electronic WorkBench?

Ili, po novom (već duže vremena) NI Multisim ( http://www.ni.com/multisim/ )

 

To je to! EWB, eto, za to pod 4. idealan pogram.

Hehe i mi koristili Workbench, neka stara verzija 5.12 i čak je crackana nije origigi.Smijeh

 

To sam si ja stavio na stick i odnesao kući, na školskom kompu sam pritom i pokupio viruse na stick...


Dobar alatić,ali zastario.

Za završni rad profesor mi je predložio QUCS program, i mogu reći da nije loš,lagan je i free je te ima više opcija nego EWB.

 

LINK

 

 

Sjećam se da je za optiku bio neki program u prvim ENTER-ima probao sam malo samo nemam blage veze kak se zvao.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 0:15 (Hyperion).
15 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Simulatori
ne radi link
Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Simulatori

www.femm.com

 

Radili ovaj link.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 14:29 (AIX 2.0).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice