Problem s pokretanjem igre

poruka: 12
|
čitano: 4.022
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem igre

evo sad sam normalno instalirao igru (cabelas outdor adventure 2010) lovačka-pucačina.i kada udjem u igru ova greska na slici mi se javi,pa ako neko zna o cemu je rječ nek mi kaže,bio bih mu zahvalan?Sramim se

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa pokretanjem igre
skočko kaže...

evo sad sam normalno instalirao igru (cabelas outdor adventure 2010) lovačka-pucačina.i kada udjem u igru ova greska na slici mi se javi,pa ako neko zna o cemu je rječ nek mi kaže,bio bih mu zahvalan?Sramim se

Ajd postavi sliku!

Tko izgubi dobitak, dobije gubitak.
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem igre

ops sorry!

greška greška
Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Problem sa pokretanjem igre
jeli igra original ili ono drugo
15 godina
neaktivan
offline
Problemsa pokretanjem igre

ono drugo!Smijeh

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemsa pokretanjem igre

moj frend ju je pokrenuo na xp-u,pa mi ju je stavio na usb.  pomocu 7zipa extractirao sam filove ,montirao sliku preko daemon toolsa  instalirao je i ne radi. e sad neznam dali je problem u kompu ili igrici!?

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Problemsa pokretanjem igre
koje windowse imaš?? probaj pokrenut u kompatibility modu za win xp sp3 ako imaš vistu ili 7 i updateaj drivere od grafičke kartice
14 godina
neaktivan
offline
Problemsa pokretanjem igre

Ja mislim da je problem do neke zvucne il u igri nema neki .dll file koji treba da regulise zvuk tj. da pokrene kodeke za zvuk

Nemam potpis osim na licnoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemsa pokretanjem igre

novi driveri za graficku su skinuti-ccc 9.12..  a to vezano za xp mod,kako se u to ulazi?

a vezano za ovu drugu stvar zvucnu karticu nemam,pes 2010,cod 6,nfs shift rade bez problema.samo neznam dali je kod ovog slucaja problem do igre ili..?Izlanuo se

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problemsa pokretanjem igre

Pa covjece ak znas imalo citat vidis da je problem..gore ti navodi da nemoze nesto kreirat u vezi zvuka pa tako da mu treba zvuk...il mozda cak samo driveri neki..ja sam imao problema sa wolfensteinom nije htio bez zvucne..sad moze a i nemora to bit.. Smijeh

Nemam potpis osim na licnoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemsa pokretanjem igre
RimSo kaže...

Pa covjece ak znas imalo citat vidis da je problem..gore ti navodi da nemoze nesto kreirat u vezi zvuka pa tako da mu treba zvuk...il mozda cak samo driveri neki..ja sam imao problema sa wolfensteinom nije htio bez zvucne..sad moze a i nemora to bit.. Smijeh

 e da to sta ti je bilosa wolfensteinom,kako si ti rjesiotaj problem u vezi zvuka?

Skole
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemsa pokretanjem igre
RimSo kaže...

Pa covjece ak znas imalo citat vidis da je problem..gore ti navodi da nemoze nesto kreirat u vezi zvuka pa tako da mu treba zvuk...il mozda cak samo driveri neki..ja sam imao problema sa wolfensteinom nije htio bez zvucne..sad moze a i nemora to bit.. Smijeh

 e da to sta ti je bilo sa wolfensteinom,kako si ti rjesio taj problem u vezi zvuka?

Skole
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice