PDF-Word

poruka: 10
|
čitano: 9.086
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
PDF-Word

Da li mogu ikako tekst i PDF formata prebaciti u word??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PDF-Word

mozes, program se zove ABBYY  FineReader


What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
16 godina
neaktivan
offline
PDF-Word

zavisi kako je pdf napravljen. Neki su konvertirani u sliku, pa takvu ce i prebaciti na Word formatu. Neki pdf-a imaju i password. U najvise slucaja izgubit ces i formatiranje, ako mozes doci do teksta. Naravno da Adobe Acrobat je originalni program s kojim se to radi, ali postoji hrpa drugi, samo googlaj pdf to word, pa ima i neki besplatni.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
PDF-Word

U nekih mozes jednostavno copy->paste


We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PDF-Word

ako ti je pdf zaključan...rješenje je: PDF password remover

a za prebacivanje iz pdf-a u word : PDF2Word.......tak se program zove

oba dva su komercijalna.......

 


Nitko nije beskoristan.Svatko može poslužiti kao loš primjer.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PDF-Word

Meni treba takav program HITNO!Što prije to bolje!Imao sam ABBYY,ali istekao mi je trial,imam neki Softy FREEOCR,ali ne prebaciva ć,č,š,đ itd. u word,tako da preporučite neki besplatan program (trial ili nešto) da čita č,ć,š,ž,đ i prebaciva tekst u word!

written by pod009
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PDF-Word

Probaj sa PDF2Word. Nisam ga koristio pa ti nemogu vise reci.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
1 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
PDF-Word

Pozdrav, trebam pomoć u vezi konvertiranja pdf dokumenta u word. Radi se o Engleskoj knjizi koja osim teksta ima i razne slike, tablice, grafove itd.. To u pdf-u izgleda OVAKO

 

Znači trebam program koji bi što vjernije sve prebacio u word, znači da je tekst isto u dva stupca kao u pdf-u. Što se tiče ovih slika, tablica i ostalog, to mi čak nije toliko bitno mogu i bez toga pa to ubaciti kao sliku u word.

 

Probao sam neke programe ali mi nijedan ne zadrži tekst u 2 stupca, a to mi je najbitnije od svega, pa molim za pomoć pošto sam ne znam riješiti ovo..

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PDF-Word

ovako imam neku tablicu!i trebam ju prebacit u word i tamo nesto promjenit!moze li se to bez ikakvog program?da je to online?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PDF-Word

ja ti sve to radim sa ovim tako da vidi ako ti odgovara :)

 

http://www.easypdfdoc.com/

 

{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice