PDF problem

poruka: 7
|
čitano: 3.673
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PDF problem

Ne mogu otvarat pdf dokumente u web pregledniku Google Chrome. Javi mi se dijaloški okvir dolje na slici:

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PDF problem

Je li Adobe Reader možda aktivan u procesima?

15 godina
neaktivan
offline
RE: PDF problem

riješeno. reinstalirao sam Adobe Readera...

13 godina
offline
PDF problem

Imam dokument pdf gradskih linija (tram+bus) ZET-a i sada imam problem sa čitanjem na svom mobitelu. Znaci na N900 ne mogu zumirati pdf dokument vise od 400% i ne moze se procitati linije. Sad me zanima kako da spremim daj pdf dokument  da se odmah otvori na 800% zoom da mogu normalno vidjeti tram+bus linije ?

EDIT:

Problem sam rijesio tako da sam pdf dokument otvorio sa adobe photoshop cs 6 i spremio kao jpg te postavio sljedece parametre:
 

  • Thumbnail size: Fit Page
  • Resolution: 500 Pixels/Inch ">=550 Pixels/Inch" N900 napiše " Not enough memory to display image "
  • Image quality: 10

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 20:12 (zagi55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PDF problem

Koji je najbolji program za transformiranje vise pdfova u jedan?

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PDF problem
meluka kaže...

Koji je najbolji program za transformiranje vise pdfova u jedan?

Acrobat xi pro Evo i jedan besplatni..

12 godina
neaktivan
offline
Re: PDF problem

Odličan i besplatan PDF24 Creator - u PDF Editor povućeš (drag&drop) datoteke (mogu biti i druge, ne samo PDF), možeš mijenjati redoslijed, izvaditi nešto u drugi pdf i sl., uglavnom sve ili dio možeš spojiti (merge) i spremiti kao jedan PDF. {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice