Nestali podaci

poruka: 6
|
čitano: 4.052
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nestali podaci

neznam jesam stavio u dobru kategoriju al nema veze.

bratic mi ima laptop koji koristi za faks i tamo su mu bili neki podaci (word,exel) koji su mu jako bitni. prije nekog vremena mu je neki trojanac upo preko face-a i unistio mu profil i mozda je doso na cijeli komp. od tad su njemu nestali ti podaci, jednostavno ih vise nema. on ih nije izbriso ni nista. sad mene zanima dal se to ikako moze vratit. naravno mislim dal to moze vratit neki covjek koji se bavi s tim jer bratic nezna nista o tom a ni ja koji se bavim kompovima jer se nikad nisam susreo s tim. jel postoji u zg neko ko to moze vratit i jel se to opce moze vratit nekako? hitno je!! hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nestali podaci
mar123 kaže...

neznam jesam stavio u dobru kategoriju al nema veze.

bratic mi ima laptop koji koristi za faks i tamo su mu bili neki podaci (word,exel) koji su mu jako bitni. prije nekog vremena mu je neki trojanac upo preko face-a i unistio mu profil i mozda je doso na cijeli komp. od tad su njemu nestali ti podaci, jednostavno ih vise nema. on ih nije izbriso ni nista. sad mene zanima dal se to ikako moze vratit. naravno mislim dal to moze vratit neki covjek koji se bavi s tim jer bratic nezna nista o tom a ni ja koji se bavim kompovima jer se nikad nisam susreo s tim. jel postoji u zg neko ko to moze vratit i jel se to opce moze vratit nekako? hitno je!! hvala!

-prvo, može doći i djed mraz, kroz dimnjak i obrisati podatke. To je vjerojatnije od prve priče.

-drugo, nisu ti podatci bili važni ... jer da jesu imao bi backup, nebi ih pobrisao-izgubio i ... pitanje dali su uopće postojali, jer je to česta isprika za pisanje 'zadaće' i sl. ''eto, bilo je tu, sad nema. mora da je virus''. ta formulacija je postala poštapalica.

 

Naravno da se (u većini slučajeva) može spasiti, osim ako nema sreće ili je problem veći.

-ovisno što, gdje, kad i na koji način je obrisano.

googlaj undelete (i pogledaj u recyce), ako undelete nije vratio podatke, tad treba CD s programima kao getmydataback, onetrack recoverry itd.. i naravno mjesto za restauraciju (dovoljno velik disk).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Nestali podaci
ihush kaže...
mar123 kaže...

neznam jesam stavio u dobru kategoriju al nema veze.

bratic mi ima laptop koji koristi za faks i tamo su mu bili neki podaci (word,exel) koji su mu jako bitni. prije nekog vremena mu je neki trojanac upo preko face-a i unistio mu profil i mozda je doso na cijeli komp. od tad su njemu nestali ti podaci, jednostavno ih vise nema. on ih nije izbriso ni nista. sad mene zanima dal se to ikako moze vratit. naravno mislim dal to moze vratit neki covjek koji se bavi s tim jer bratic nezna nista o tom a ni ja koji se bavim kompovima jer se nikad nisam susreo s tim. jel postoji u zg neko ko to moze vratit i jel se to opce moze vratit nekako? hitno je!! hvala!

-prvo, može doći i djed mraz, kroz dimnjak i obrisati podatke. To je vjerojatnije od prve priče.

-drugo, nisu ti podatci bili važni ... jer da jesu imao bi backup, nebi ih pobrisao-izgubio i ... pitanje dali su uopće postojali, jer je to česta isprika za pisanje 'zadaće' i sl. ''eto, bilo je tu, sad nema. mora da je virus''. ta formulacija je postala poštapalica.

 

Naravno da se (u većini slučajeva) može spasiti, osim ako nema sreće ili je problem veći.

-ovisno što, gdje, kad i na koji način je obrisano.

googlaj undelete (i pogledaj u recyce), ako undelete nije vratio podatke, tad treba CD s programima kao getmydataback, onetrack recoverry itd.. i naravno mjesto za restauraciju (dovoljno velik disk).

 

 i sto da ja tebi sad kazem? a zasto bi ja lago sad? gledaj nezelim ja nista pokusavat nego pitam jel ima neko ko to radi. a na sta da stavi backup? ima taj laptop samo i nista drugo. pisanje zadace? o cem ti pa on studira nema nikakve zadace nit iceg drugog nego su mu to valjda materijali i neki radovi.

15 godina
online
Nestali podaci

Restoration. Ostalo ćeš shvatiti...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nestali podaci

ok probat cu to ali neznam dal ce pomoc jer je on reko da nije to izbriso.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nestali podaci
mar123 kaže...

neznam jesam stavio u dobru kategoriju al nema veze.

bratic mi ima laptop koji koristi za faks i tamo su mu bili neki podaci (word,exel) koji su mu jako bitni. prije nekog vremena mu je neki trojanac upo preko face-a i unistio mu profil i mozda je doso na cijeli komp. od tad su njemu nestali ti podaci, jednostavno ih vise nema. on ih nije izbriso ni nista. sad mene zanima dal se to ikako moze vratit. naravno mislim dal to moze vratit neki covjek koji se bavi s tim jer bratic nezna nista o tom a ni ja koji se bavim kompovima jer se nikad nisam susreo s tim. jel postoji u zg neko ko to moze vratit i jel se to opce moze vratit nekako? hitno je!! hvala!

Ako su ti podaci koji su nestali, prepisani s novim podacima a to je vrlo vjerojatno nečeš baš ništa moč vratit s nit jednim programom to sigurno.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice