Firefox 4

poruka: 22
|
čitano: 4.240
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Firefox 4

Pozdrav

 

Za sada zadovoljan s preglednikom, brži od trojke, barem i tako izgleda. No ima jedna stvar, kad kliknem desnom tipkom miša na neki link htio bih da mi opcija "Open link in new tab" bude druga o redu.

 

Da li netko to zna riješiti.!

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4

Da, klikaj na linkove u firefoxu srednjim klikom kao sav normalan svijet {#}

 

salu na stranu:

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/menu-editor/

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2011 19:36 (rustweaver).
16 godina
offline
Re: Firefox 4

Veri gud :)

 

Hvala!

 

A za srednju tipku, e ona mi služi za povećalo :D

14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

E ljudi, od nedavno mi je sve na engleskom u firefoxu.

Znači, kad pretražujem google pretražuje mi google.com, a ne .hr, i slično. Itko zna kako ovo popraviti?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

go to google hrvatska ? kad otvoriš google,početnu str
pod tools - options -  general - home page stoji : google.hr ?

http://www.youtube.com/watch?v=xdHyIPJVF-A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

Ne, nije problem u početnoj stranici. Kad gore pretražujem nešto iz google toolbara sve je na engleskom.

Početna stranica mi je defaultna, ona Mozillina.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

Jel ti podešeno ovako?

 

World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4
Slash 666 kaže...

Ne, nije problem u početnoj stranici. Kad gore pretražujem nešto iz google toolbara sve je na engleskom.

Početna stranica mi je defaultna, ona Mozillina.

pa upiši pod home page: google hr,šta će ti ta od firefoxa, i provjeri ovo što ti je moderator stavio pod search settings

http://www.youtube.com/watch?v=xdHyIPJVF-A
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 0:03 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

Je, točno tako. I ovo kvačica kraj Hrvatske mi je zasivljena, ne mogu ju uključivat/isključivat ali već je uključena.

EDIT:

Uspio sam.

Trebao sam pretražit iz search bara i tamo namjestit. Hvala Ivo.

@Seneka, ovako mi se brže pali firefox, i ovako i onako odmah po bookmarksima derem čim ga upalim.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 0:04 (Slash 666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Firefox 4
Ja isto imam jedan problem,kada upalim firefox 4 pocne jako blokirat.Ima netko neku ideju?
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

^ Firefox dugme -> strelica pored Help-a -> Restart with add-ons disabled

 

I vidi da li ti tako blokira.

Firefox 4 - najčešće postavljena pitanja - http://www.firefox4faq.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Firefox 4

Imam jedan mali problemčić vezan za Firefox 4. Naime javlja mi se neka mala strelica koja je usmjerena prema jednom od tabova i nemam pojma što bi ona trebala predstavljati budući da je nije bilo u Firefoxu 3. Jel ima netko ideju zašto ona služi i kako da je uklonim? Evo slike:

logic sense of no sense.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 20:07 (Saryne).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

Meni draga kćer je stavila za izgled nekakve ptičice koje ja ne mogu maknuti a ako već i postoji neka druga tema, GDJE SE TO MIJENJA !!!

                     Please, help me :-) lol

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

Firefox > Add-ons > theme > default > use this theme > restart

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Firefox 4

E imam i ja jedan problema vezan za četvorku.

 

Boldna slova mi izgledaju nekako čudno, jedan sio slova je previše podebljan, a dok je drugi toliko uzak da se jedva vidi pročitati...

 

Na Firefox 3,6 nemam ovakav problem, tako da ga još uvijek koristim, ali bi volio biti na četvorki jer je osjetno brža...

 

Zna netko kako se rješi taj problema sa slovima?

Hladno srce meni dala si... Hladno srce ostani...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4

Firefox > Options > Advanced > General > Use hardware acceleration when available (makni kvačicu) > restart FF

15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4
Apachy kaže...

E imam i ja jedan problema vezan za četvorku.

 

Boldna slova mi izgledaju nekako čudno, jedan sio slova je previše podebljan, a dok je drugi toliko uzak da se jedva vidi pročitati...

Meni se nakon instaliranja nove verzije flasha taj problem izgubio.

World Championships: 7, GP started: 273, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4
GigaGirl kaže...

Firefox > Options > Advanced > General > Use hardware acceleration when available (makni kvačicu) > restart FF

Sa time se isključuje kompletna hardverska akceleracija.
Preporučujem ovaj način:

 

U adresnu traku upiši about:config i gfx.direct2d.disabled stavi na true i potom ponovo pokreni Firefox.

Tako ti ostaje delimična hardverska akceleracija (Direct3D 9) koja akcelerira manje nego Direct2D ali bolje išta nego ništa.

 

Mada pre ovoga bih ipak probao preživeti sa potpunom hardverskom akceleracijom i probao rešiti fontove preko novijih drajvera i hotfixa:

KB2505438
KB2454826

 

Firefox 6 ima mogućnost menjanja prikaza fontova bez isključivanja Direct2D a pri tome da vratite GDI fontove.

Firefox 4 - najčešće postavljena pitanja - http://www.firefox4faq.blogspot.com/
12 godina
offline
Firefox 4

Iskreno ja nisam primjetio razlike između uključene i isključene hardverske akceleracije, osim što je rješen problem sa boldanim slovima...

 

Jel se događa kakva promjena u prikazu stranica kad je isključena hardverska akceleracija??

Hladno srce meni dala si... Hladno srce ostani...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Firefox 4

Meni ovaj novi Firefox jako blokira,postao sam taj post vec u drugoj temi al nema odg..Restarto sam FF 4 sa isključeni dodacima i idalje blokira...Jel zna netko?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4
Marko :D kaže...

Meni ovaj novi Firefox jako blokira,postao sam taj post vec u drugoj temi al nema odg..Restarto sam FF 4 sa isključeni dodacima i idalje blokira...Jel zna netko?

jesi probo cookiese obrisati?

meni je prije blokirao firefox pa sam obrisao cookiese i prestalo je 

Ako sam ikako pomogao stisni hvala.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 22:11 (JozaxD).
12 godina
neaktivan
offline
Firefox 4

Ubrzanje Firefoxa:

 

Prvo skinemo ovu arhivu koja sadrzi dva fajla koja raspakujemo u folderu Frefox-Profile.

Windows XP: C:\Documents and Settings\[username]\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\[randomcharacters.default]
Windows Vista: C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\[randomcharacters.default]
Windows 7: C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\[randomcharacters.default]

Sada obavezno ZATVORIMO FIREFOX! i pokrenemo IniFox.bat

Sledeci put kada pokrecete Firefox primeticete primetno brze podizanje browsera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice