Dekriptrianje

poruka: 8
|
čitano: 1.960
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dekriptrianje

znaci imam slike koja sam bio radio u photoshopu ali su enkriptirane (windows alat) i vise ih ne mogu ni pogledati a dekriptirati ih nece...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dekriptrianje

Ako si koristio enkripciju od Windowsa, (desni klik>properties>Advanced>Encrypt contents to secure data), možeš ih dekriptirati samo na računali na kojem si ih kriptirao i to moraš biti logiran s istim  Userom, s kojim si bio logiran kad si ih kriptirao.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dekriptrianje
pa jesam... ali nece... pise da ne moze... i onda mi se pjavi prozor ignore, ignore all, retry i cancel gumbima...
16 godina
offline
Dekriptrianje

Ako neće, onda ih nisi enkriptirao sa tim user accountom. Jesi li ga možda brisao i kreirao novi?

Probaj enkriptirati neku nevažnu datoteku, neki txt fajl, pa onda probaj dekriptirati te photoshop slike.

Ako si u međuvremenu reinstalirao windowse a nisi eksportirao enkripcijski ključ, piši kući propalo.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dekriptrianje
dode mi error "this machine is disabled for file encryption"...
nisam reinstalirao windowse niti nista... bio sam cijeli folder enkriptirao i onda na pola puta odustao ili tako nesto...
16 godina
offline
RE: Dekriptrianje

Jesi li u domeni? Ako si u domeni, onda je nekriptiranje disableano preko group policyja. Ako ne, probaj ovo...

http://www.pcreview.co.uk/forums/thread-412549.php

 

BTW, ako ne znaš kako enkriptiranje radi, nemoj to raditi, jer ćeš pogubiti podatke. Ako želiš sačuvati podatke da drugi ukućani ne prtljaju po njima, morate raditi pod user accountima koji nemaju administratorske ovlasti, svatko pod svojim. To i NTFS security je i više nego dovoljno.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2008 6:19 (Father_Dougal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dekriptrianje

ma bio sam mlad i glup...
lol

 

napravio sam ono sta pise na stranici samo sta nema value LastGoodEfsConfiguration vec ima samo onaj prvi...

poslije cu restartati komp...

 


btw naslov teme je u stilu social engineeringa

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2008 12:08 (fps_gamer).
16 godina
neaktivan
offline
Dekriptrianje

USPIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tnx svima!!!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice