Siberia v2 i usb soundcard

poruka: 1
|
čitano: 1.390
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Siberia v2 i usb soundcard

Uzeo sam nove siberie v2 dok sam dosao zvuk je bio okej i to sve al kad sam pricao na programu kao skype,ts3 osjecao se sum u pozadini neki,ubacim stare jeftine neke obicne canyon sluske opet isto,narucim onda usb soundcard steelseries dodjem zvuk se poboljsao dosta jace glasnije kvalitetnije bass ovo ono sve je okej udjem na ts3 pricam malo znaci malo se osjeti pistanje neko dok pricam tj kad sam sebe odem testat tamo u opcije a i ovi sto su samnom kazu da se cuje malo aj reko dobro kako god,odem onda u opcije tamo pojacam zvuk do kraja pojacam mic osjetim sum ja u sluskama kad pojacam u opcijama mic ne znam zasto ajd dobro odem ja opet prebacit u drugi usb port naprijed imam 2 ulaza al oba su kao ostecena tako pise i kad probavam obicni usb al ajd ovaj uspije uc unutra sve to i opet u opcije tamo pojacam mic na 100 opet osjetim sum neki,kako povecavam to je sum jaci kako smanjujem je manji mjutam ja mic skroz tamo al opet mogu pricat na tsu udjem u igru cim ulazim u igru opet se cuje u igri taj mali sum sad neki,dok bez usb soundcarda se nije culo kad sam ulazio u igru ja msm taj neki sum..Mozda u opcijama od usb zvucne nesto treba al opet ne  znam sta bi mogo u opcijama pogledat ako ko sta zna nek napise ^^... evo ima i slika tu u opcijama gdje je mic pa da vidite

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice