Problem sa mišem

poruka: 8
|
čitano: 4.644
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa mišem
pitanje

Frend mi ima laptop na kojem mu se desilo to da sa mišem nemože otvoriti desnim klikom npr. na desktopu properties, a u trayu može pa kako mi se do sada nikada nije dogodio takav slučaj stvarno ne znam kako da mu pomognem.

U postavkama u control panelu pod mouse sam sve pregledao, ali rješenje nisam nigdje našao, a još sam čuo da se sa tuneup-om mogu windowsi vratiti u početno stanje ali nisam uspio nači gdje se to aktivira.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem sa mišem

O kojoj vrsti Windowsa i kojem modelu miša se tu radi?

Jesu li instalirani originalni driveri od miša ili ga windowsi percipiraju samo kao 'generic mouse'?

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mišem
autorov komentar

Windowsi su home edition,a koji ima miš ne znam,ali mogu saznati,a što se tiče drivera originalni su jer je kupio u t-comu na onoj akciji kaj je bila.

16 godina
offline
RE: Problem sa mišem
prihvaćeno rješenje

Moguće u tom slućaju da je zabunom krivo podesio neki njegov utility (ne kroz windowse) za postavke tipki na samom mišu. Najbolje da ga jednostavno proba reinstalirat ili postavit kao defaultni 'PS/2 compatible mouse' za početak da vidi kako će stvar profunkcionirat, pa ako sve radi onda nek se igra s utility-jima raznim od proizvođaća.

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mišem
autorov komentar

Inače je od samog početka imao havarije sa tim laptopom jer mu je več nakon 2 mjeseca kad ga je kupio vrisnuo hard disc pa je onda čekao mjesec i pol da mu ga zamjene i ja sam mu onda rekao da si instalira xp professional jer je home edition smeće ali ipak nije.

Inače nema baš puno znanja o računalima pa je svaki čas nekaj zeznuo, ali sam mu uspio sve do sada ispraviti, a sad za ovo stvarno neznam rješenje.

16 godina
protjeran
offline
Problem sa mišem

Probaj zamjenuti misa s drugim.


Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Problem sa mišem

                      Sjećam se da sam imao slični problem, kada mi nije htjelo s right klikom otvarati neke opcije, pa je "prečešljavanje" news" grupa riješilo problem, neki kod sam trebao skinuti i instalirati u neki tamo folder.


Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mišem

Neka promijeni neke postavke u Control Panelu(Kontrolnoj Ploči) za miš.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice