Problem sa kompom

poruka: 11
|
čitano: 1.476
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa kompom

Bok ljudi

Da pređem odma na stvar danas upalim komp i imam što vidit komp se totalno usporija neznam koji mu je k.... sve šteka u igrama sam drastično izgubijo na perfomansama

na desktopu se stalno refrešaju ikonice uglavnom katastrofa ako zna netko u čem je problem please nek pomogneCool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom

a može biti da si se navukao hrpu virusa. ja bi ti toplo preporučio format c:.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom

A čistio sam sa hrpom antivirusnih programa al ne pomaže Neodlučan

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom

a gle, meni da se to desi, bez razmišljanja format c:. jer onda si siguran da će sve raditi kako treba.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom

defragmentacija + tuneup utilities

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom
maky kaže...

A čistio sam sa hrpom antivirusnih programa al ne pomaže Neodlučan

Pa baš zato "format c:"
Backup onoga bez čega ne možeš imaš? Osmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom

Da izlgeda da mi još jedino preostaje format c:

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom
maky kaže...

Da izlgeda da mi još jedino preostaje format c:

 a ljudi moji, jeste gotovani, nešto ne radi odmah format c: :)
usnimi task list s hijackthis aplikacijom pa posalji, vjerojatno je crv ili dva, sumnjam da ih je više ako je jučer bilo sve ok, a danas je sve sporo.. nisi ih mogao, tj. nije vjerojatno da si ih nakupio 100 komada u 24h ak do sad nisi ni jedan.
malo googlanja i imat ces visestruku korist: manje posla nego reinstall sistema, bit ces ponosan na sebe jer si napravio nesto kreativno, naucit ces nesto novo i neces raditi uzaludan posao..
Biologists think they are biochemists, Biochemists think they are Physical Chemists, Physical Chemists think they are Physicists, Physicists think they are Gods, And God thinks he is a Mathematician
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom
maky kaže...

Bok ljudi

Da pređem odma na stvar danas upalim komp i imam što vidit komp se totalno usporija neznam koji mu je k.... sve šteka u igrama sam drastično izgubijo na perfomansama

na desktopu se stalno refrešaju ikonice uglavnom katastrofa ako zna netko u čem je problem please nek pomogneCool

 
Nešto ne radi? Ne bi se reklo po ovom opisu.
Ali OK, možda smo pretjerali sa formatiranjem.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom
bubbach kaže...
maky kaže...

Da izlgeda da mi još jedino preostaje format c:

 a ljudi moji, jeste gotovani, nešto ne radi odmah format c: :)
usnimi task list s hijackthis aplikacijom pa posalji, vjerojatno je crv ili dva, sumnjam da ih je više ako je jučer bilo sve ok, a danas je sve sporo.. nisi ih mogao, tj. nije vjerojatno da si ih nakupio 100 komada u 24h ak do sad nisi ni jedan.
malo googlanja i imat ces visestruku korist: manje posla nego reinstall sistema, bit ces ponosan na sebe jer si napravio nesto kreativno, naucit ces nesto novo i neces raditi uzaludan posao..
 Too kralju riješija sam sa tim hijackom thx man
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa kompom
maky kaže...
 Too kralju riješija sam sa tim hijackom thx man
 anytime anywhere..Namigiva
Biologists think they are biochemists, Biochemists think they are Physical Chemists, Physical Chemists think they are Physicists, Physicists think they are Gods, And God thinks he is a Mathematician
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice