Problem grafike ili...

poruka: 10
|
čitano: 1.885
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Problem grafike ili...

Pozdrav svima i moj duboki naklon :)

 

ako netko moze da izdvoji minutu svog dragocjenog vremena i objasni mi u cemu bi mogao ovdje bit problem pa da znam kako i sta dadlje...

 

Unaprid hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem grafike ili...
Noname29 kaže...

Pozdrav svima i moj duboki naklon :)

 

ako netko moze da izdvoji minutu svog dragocjenog vremena i objasni mi u cemu bi mogao ovdje bit problem pa da znam kako i sta dadlje...

 

Unaprid hvala :)

 Gdje ovdje? Nema nikakve slike niti si opisao problem.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem grafike ili...

hmmm izgleda da mi nije upload slike uspio posto je komp u banani...ugl po ekranu ima msmetnje kao da je grafika losa....crtice u boji po citavom ekranu koje trepere i narvno neda mi maksimalnu rezoluciju ekrana da stavim...problem traje dva dana i formatira sam komp u nadi da se neki fajl zblesira al problem je i dalje tu kao i sto sam izvadio graficku da je malo propusem :)

14 godina
offline
Re: Problem grafike ili...
Noname29 kaže...

hmmm izgleda da mi nije upload slike uspio posto je komp u banani...ugl po ekranu ima msmetnje kao da je grafika losa....crtice u boji po citavom ekranu koje trepere i narvno neda mi maksimalnu rezoluciju ekrana da stavim...problem traje dva dana i formatira sam komp u nadi da se neki fajl zblesira al problem je i dalje tu kao i sto sam izvadio graficku da je malo propusem :)

To definitivno upućuje na to da grafička odlazi. Eventualno možeš probati još u Safe Modeu DDU-om obrisati stare drivere, pa restartati i instalirati nove, te opet restartati i vidjeti je li što bolje, ali po meni to je za reklamaciju. Pokušaj postati sliku.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem grafike ili...
Evo nadam se da sad ima slika :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem grafike ili...

inace problem je nastao prije dva dana kad sam updejta WoT i nakon odigrane jedne partije,ulaskom u drugu mozda 2min kompjuter se restarta i onda je nastao problem...nisam ga mogao ni upalit do desktopa dok nisam formatira windows

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem grafike ili...
Noname29 kaže...
Evo nadam se da sad ima slika :)

 Oprosti se od graficke.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem grafike ili...

da toga sam se i bojao...nisam si samo htio priznat :)

14 godina
offline
Problem grafike ili...

Da, i meni se čini da je gotova.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem grafike ili...

100% je na izdisaju! nema sta nego uzet drugi i amen...momci i cure hvala vam na odvojenom vremenu i ukazanoj pomoci...ugodan dan svima :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice