PC se gasi sam od sebe

poruka: 17
|
čitano: 6.296
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc!

Evo ljudi ovako...imam jedan problem...u zadnje virjeme svaki put kad igram neku pc igricu ili gledam videa na youtube mi se sam od sebe jednostavno ugasi komp. Stvarno nezz do cega mi je to,

skenira san komp, virusa nema,ocistia san disk i dalje se to desava....do cega bi to moglo bit?...pomoc pls!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoc!

Možda imaš slabo napajanje. Koja je konfa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc!

Nedugo sam imao sličan problem, pri pokretanju igra windozi se jednostavno rušili..., vrlo vjerovatno problem leži u grafi, provjeri konekciju, update drivere...tesko je ovak "na sljepo" postaviti dijagnozu... npr kod mene je bio problem u registry-u, korupcija datoteka i jednostavno gašenje računala kod pokretanja igra....imaš tune up utilites 2008 i na inom 1-click mainteance....odvrti to pa ćeš vidjeti...ako i dalje ostane isti problem kao zadnja solucija ostaje ti reinstal windoz..., njih reinstaliraš a sve ti dr ostane, datoteke i programi, naravno ponovno drivere moraš stavljati... Nadam se da će ti ovo bar nešt pomoći... sretno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc!

Da ima slabo napajanje nebi se komp ugasio nego se restart-o.to se meni desavalo i prestalo je samo od sebe.Belji se

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc!

nezz ima li ovo ikakve veze,,nego npr ja igram igru i onda se nakon 10 min ugasi komp

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Pomoc!
KeCo kaže...

Evo ljudi ovako...imam jedan problem...u zadnje virjeme svaki put kad igram neku pc igricu ili gledam videa na youtube mi se sam od sebe jednostavno ugasi komp. Stvarno nezz do cega mi je to,

skenira san komp, virusa nema,ocistia san disk i dalje se to desava....do cega bi to moglo bit?...pomoc pls!!

  Problem sa temperaturom procesora,temepretaturom (ispravnosti) memorije,grafika?
Mozda se ukljucava  zastita od pregrejavanja koja je namijestena u biosu 

Instaliraj everest i proveri temperature 

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc!

pozzz.... evo ja kupio novu maticnu, proc amd athlon 2,8ghz, i grafu hd 3850 512mb, i sve slozim i nemrem upalit komp, u cem je problem, ja mislim da je u napajanju koje je samo 240W !!!! POMOĆ!!!!!!!!!!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc!
VuX kaže...

pozzz.... evo ja kupio novu maticnu, proc amd athlon 2,8ghz, i grafu hd 3850 512mb, i sve slozim i nemrem upalit komp, u cem je problem, ja mislim da je u napajanju koje je samo 240W !!!! POMOĆ!!!!!!!!!!!!

 dobro misliš. napajanje je katastrofa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc!

e copio sam si napajanje od 500w i sve sljaka, al imam jos jedan problem, nes mi nije uredu s hardom od 80 gb, kupljen je prije 5 godina i ima onaj stari utor,  nije valjda da moram kupovat novi hard???????

16 godina
offline
RE: Pomoc!

hard je mozda odradio svoje :)

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc!

ma nije, isprobo sam ga na starijoj maticnoj i sve sljaka, a na ovoj novoj maticnoj nema takav utor kakav je na starom hardu...... sta da radim???

16 godina
offline
RE: Pomoc!
KeCo kaže...

nezz ima li ovo ikakve veze,,nego npr ja igram igru i onda se nakon 10 min ugasi komp

 jer se bas ugasi ili je prvo bsod?  ili su temp ili je napajanje.
16 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc!
VuX kaže...

ma nije, isprobo sam ga na starijoj maticnoj i sve sljaka, a na ovoj novoj maticnoj nema takav utor kakav je na starom hardu...... sta da radim???

 Pogledaj TU nadam se da ces naci odgovor.
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc!
benko kaže...
KeCo kaže...

nezz ima li ovo ikakve veze,,nego npr ja igram igru i onda se nakon 10 min ugasi komp

 jer se bas ugasi ili je prvo bsod?  ili su temp ili je napajanje.
 gle i meni se na starom kompu dogadalo isto, ocisti si procesor od prasine, uzmi usisavac i stavi na procesor da ga vrti, i to bi trebalo bit to! barem sam ja tako rijesio problem...Smijeh
14 godina
neaktivan
offline
PC se gasi sam od sebe

bok ljudi,imam problem,naime komp mi se nedavno ugasio sam od sebe,ali to se događa rijetko,imam problema s windowsima no mene zanima ima li to ikakve veze sa hardwareom premda mislim da je windows u pitanju zbog toga sto imam problema pri startupu i ostalim stvarima

NS/ZD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC se gasi sam od sebe

Imam slican problem,samo kad resetiram komp i kad se on pocne palit jednostavno crkne i sve se jace i jace cuje ali se ne zeli upali!Ja neznam sta mu je?Ili kada igram neku igru on mi se vraca na stranice na internetu u kojima sam bio nedavno!Dal netko zna sta mu je i kako rijesiti taj problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc!
Vrlo vjerojatno je problem u pregrijavanju,otvori konfu ocisti sve ventilatore,promjeni termalnu pastu ako nisi dugo,mozes i vratit bios postavke na optimized/default
RazorNapster
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice