Najgori program

poruka: 77
|
čitano: 10.729
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

Meni su najgori programi IE 7(spor dozlaboga,xp-ovci ne instalirajte ga) i XFire.

Sad da čujem vas.Smijeh


ššššš... znate ovaj zvuk?
zvuk surfanja internetom!
15 godina
offline
RE: Najgori program

 

zasto xfire? xfire je najbolji moguci program za igranje online igrica,pomocu njega mozes sve razgovarat slat fajlove dopisivat se izvan i unutar igre uzimat tj uploadat slikice,zatim biljezi ti statistiku igranja igre online,ako netko drugi igra spojis se preko njega pamti ti servere na kojima igras ,ma daj xfire je najbolji moguci program a ne najgori.Najgori je za onog sta nezna sta to je,a sta fali ie? lol pa nema veze sta je spor al nije bogami niti los.

 

 

 


Amd Phenom x4 9500|
Sapphire Hd3870 Toxic 512mb ddr4|
2 x 1gb kingmax 800mhz dc|
gigabyte GA-MA770-ds3|
hdd wd 320gb|
psu xilence 500w
16 godina
offline
RE: Najgori program

Imam hrvatski IE7 i on leti na mom kompu, tako da ti možda imaš loš komp, najgori... security centar!


Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

Ja nemam najgori program, jer svaki program ima svoju svrhu.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
offline
RE: Najgori program

Kratko i jednostavno: Windows Geniune Advantage!


Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program
Armor kaže...

Kratko i jednostavno: Windows Geniune Advantage!


 UvjerljivoCool

Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
16 godina
offline
RE: Najgori program
Armor kaže...

Kratko i jednostavno: Windows Geniune Advantage!


 da , sad sam se sjetio!

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

Zašto XFire?Zato što ima bugova kolko očeš.IE7 sam isprobo na više kompova i jednako je.Ali ne na visti.Na Visti leti.Molim te komp s 1,5 GB rama,Core 2 Duo,Xp pro svježe instaliran.također slažem se oko WGA(WIndows Geniune bla,bla,bla)

 

pc-haker kaže...

Ja nemam najgori program, jer svaki program ima svoju svrhu.


 Istina,ali to ne znači da ne postoji najgori program.

 

 

ššššš... znate ovaj zvuk?
zvuk surfanja internetom!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2008 20:56 (lzgr).
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

To s IE7 je čudno, ja sam ga koristila neko vrijeme na Visti i onda mi je sam od sebe počeo štekat,ono preeeeeeesporo. I meni se nije dalo zezat oko toga nego si samo instalirala Firefox kojeg i sada koristim dok ovo pišem. IE7 se je sam "popravio" nakon nekog vremena, ali je kasno više jer sam potpuno prešla na Firefox.

 

16 godina
offline
Najgori program

WindowsME


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program
ambivalent kaže...

WindowsME


 Ok,al nije program nego OS.

ššššš... znate ovaj zvuk?
zvuk surfanja internetom!
16 godina
offline
RE: Najgori program
lzgr kaže...
 Ok,al nije program nego OS.

 A OS je šta ako ne program?

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
15 godina
offline
Najgori program

Sve sta su programeri napravili se zove program tako da su i windowsi program jer je napravljen nekim od programskih jezika,nazvan je operacijskim sistemom zato sta sve radis na njemu (on je glavni program)


Amd Phenom x4 9500|
Sapphire Hd3870 Toxic 512mb ddr4|
2 x 1gb kingmax 800mhz dc|
gigabyte GA-MA770-ds3|
hdd wd 320gb|
psu xilence 500w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program
ambivalent kaže...
lzgr kaže...
 Ok,al nije program nego OS.

 A OS je šta ako ne program?

 Puno programa.
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

AutoPatcher za XP!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program
ambivalent kaže...
lzgr kaže...
 Ok,al nije program nego OS.

 A OS je šta ako ne program?

 Znam,ali nisam mislio na cijeli OS nego na pojedini program.


ššššš... znate ovaj zvuk?
zvuk surfanja internetom!
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

Windows Welcome Center - živcira me do bola


Universe and human stupidity are only things for sure.I'm not sure about universe - Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

Definitivno Clarion (SoftVelocity) ako je itko čuo za to, studiram informacijsko i programsko inženjerstvo na FOI-u te iz jednog kolegija se radi tzv. automatizirani razvoj aplikacija dakle napraviš dijagrame, ovakve, onakve, matrice i još puno toga pa zatim bazu i dictionary i onda ti močni Clarion izgenerira kostur aplikacije koji nadopuniš naravno svojim kodom da bi sve skupa radilo ...

I dobra je to ideja, tome se i teži takvim razvojnim alatima, ali problem je u tome što se Clarion ruši barem 5 puta u jednom satu rada :) A s njim treba radit minimalno mjesec dana za potrebe projekta ... A još je zanimljivije kad se počnu pojavljivati greške niodkuda pa onda nakon par dana i nestau i tak, zanimljivo. Zbog svega toga to je sigurno broj 1 najomraženijih alata na FOI-u :) pozz svim foievcima


D.I.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program

Slažem se s vama kolega.

pozdrav s veleri-a


i-VTEC
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program

Zašto ti je xfire loš?

 

Meni BOINC najgori...


Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program
lzgr kaže...

Zašto XFire?Zato što ima bugova kolko očeš.IE7 sam isprobo na više kompova i jednako je.Ali ne na visti.Na Visti leti.Molim te komp s 1,5 GB rama,Core 2 Duo,Xp pro svježe instaliran.također slažem se oko WGA(WIndows Geniune bla,bla,bla)

 

pc-haker kaže...

Ja nemam najgori program, jer svaki program ima svoju svrhu.


 Istina,ali to ne znači da ne postoji najgori program.

 

 

 Aj reci jedan bug koji ti toliko smeta na xfireu.

Kako da ne - How yes no
15 godina
offline
Najgori program

Ma svaki program ima svoj način da te dodatno iživcira. Ali jednostavno se moraš pomiriti s time.

Meni najgori program je Windows Media Player mislim totalno živcira sa svojim sučeljem - i hvala bogu ima stoput boljih rješenja od tog WMP.


Sometime the best defense is to attack!
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

U konkurenciju treba utrpati i Windows picture and fax viewer. Takvu grozotu stvarno treba iskorjeniti.

16 godina
offline
RE: Najgori program
Armor kaže...

Kratko i jednostavno: Windows Geniune Advantage!


 i UAC, ali sva sreca pa moze da se iskljuci
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program
The_Chosen_One kaže...
lzgr kaže...

 

 

 Aj reci jedan bug koji ti toliko smeta na xfireu.

 npr. sam ti dodaje prijatelje koje niti ne poznm niti sam ih htio dodati i svaki put su drukčiji prijatelji.

ššššš... znate ovaj zvuk?
zvuk surfanja internetom!
16 godina
moderator
offline
Najgori program

Program nije glup dok uredno vrsi svoju namjenu. U tom slucaju je namjena glupa.

Program postaje glup/najgori kad ne vrsi svoju funkciju u potpunosti ili djelimicno, kad nervira korisnika bugovima, kad destabilizira sistem ili druge programe, itd...

Meni trenutno pada na pamet onaj nokia pc suite.


Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
offline
Najgori program

Ako pogledam statistiku rusenja aplikacija, definitivno vodi Firefox, na tri kompa na koja radim (doma desktop, laptop, posao desktop). Predpostavljam da je to zbog pluginova, ali svejedno...

IE7 radi sasvim dobro... iako ga ne koristim 24/7 kao FF.

 

 


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
16 godina
neaktivan
offline
Najgori program

solitare, definitivno najgori

razlog: nebrem pobjedit igru vec j***** 5 god CoolBelji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori program
lzgr kaže...
The_Chosen_One kaže...
lzgr kaže...

 

 

 Aj reci jedan bug koji ti toliko smeta na xfireu.

 npr. sam ti dodaje prijatelje koje niti ne poznm niti sam ih htio dodati i svaki put su drukčiji prijatelji.

 Ha?? Nikad nisam imao taj bug... A možda misliš na one ljude od tvojih prijatelja na xfireu: "Friends of friends playing" To ti on ne dodaje, samo su ti tamo da vidiš koji prijatelji od tvojih prijatelja igraju...Izlanuo se

Kako da ne - How yes no
16 godina
offline
Najgori program

Jedan jedini, neponovljivi, "najbrži" program za prženje:Deep burner

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice