Tipkovnica + miš do 800kn

poruka: 8
|
čitano: 2.792
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Tipkovnica + miš do 800kn

Kao što naslov teme govori, trebaju mi miš i tipkovnica, naravno za igranje, do 800kn. Bila je jedna super ponuda razera al više nemogu nać. Može i kuna gore dolje, samo ne previše. Hvala

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica + miš do 800kn

ova tipkovnica http://www.links.hr/index.php?naziv=Tipkovnica+LOGITECH+UltraX+Premium%2C+oem%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=1012&id_artikl=101.200.134

koristio sam ju, tipke vrlo male i brze..

hmm.. mis? mozes piknut g9 ili lachesis, ali obavezno odi u trgovinu vidit koji ti bolje pase..

btw. g9 imam a lachesis sam drzo.. razlika ti je sta je g9 siri a lachesis duzi, e sad zavisi od tebe kakav si ti tip Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tipkovnica + miš do 800kn

Ja bi ovako uzeo: logitech wave tipkovnicu i neki od ovih miseva, mx518/razer deathaddher/sharkoon FireGlider

Wave uzmi ako volis veliku tipkovnicu i naravno ako imas prostora na stolu, u protivnom ne uzimaj, kod miseva

gledaj koji ti najbolje lezi u ruciNamigiva

xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2009 20:51 (BORG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tipkovnica + miš do 800kn

Ja sam uzeo prije nekih recimo godinu dana Wave tipkovnicu u kompletu s mišem LX8. Tipkovnica za 5, jako sam zadovoljan njome no isto ne mogu reći za miša. Mali je i ostaje mi luft pod dlanom, lagan je i nemam dobar feeling dok ga držim, lagano škripe bočne tipke (back & forward), simetričan je (što ne mora značiti da je loše) no sve u svemu planiram ga mijenjat. A kad sam gledao mislio sam da je savršen - najviše vizualno a privuklo me i to što se dobije 5 godina garancije. Puno bolji mi je bio Optic Cordless Pilot - barem mislim da se tak zvao. Bio je teži i za dešnjake, bolje ergonomski oblikovan.

 

Moj savjet ti je da si odeš u trgovinu i probaš kako ti leži u ruci, ako si zadovoljan ergonomijom, težinom i na kraju (ne manje važno) vizualnim izgledom onda kupuj. Žičan ili bežičan, laserski ili optički, mislim da je manje više svejedno kod ovih najnovijih gejmerskih miševa - svi su oni dovoljno osjetljivi za igre. Osim ako nisi cjepidlaka pa želiš imati mišonju sa 4000 dpi... Za 800 kn se nađe svašta i najbolje ti je da svaki isprobaš jer fotografije znaju itekako zavarat - gledati je jedno a kada ga primiš u zbilji je nešto posve drugo

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tipkovnica + miš do 800kn

ak mozes pikni g9 u protisu dode oko 550kn i g11 oko 400kn.

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica + miš do 800kn

Evo ti tipkovnica,a i evo miša pa pogledaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Tipkovnica + miš do 800kn

tipkovnica:RAZER arctosa,405kn             
http://www.links.hr/index.php?naziv=Tipkovnica+RAZER+Arctosa%2C+gaming+keyboard&option=artikl&id_kategorija=1012&id_artikl=101.200.159


Miš:Razer DeathAdder NovaBlue,350kn
http://www.protis.hr/artikl.aspx?id=15792&servisID=1



eo moje misljenje...ja cu to kupiti za 1mj...Smijeh

I love Counter Strike 1.6
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica + miš do 800kn

Za tipkovnicu ti preporučam Logitech G11 ja je imam i super je, a za miša bih ti preporučio da vidiš više njih i da od svih izabereš koji ti najbolje leži u ruci i toga uzmeš. Inače ti preporučam Razer DeathAddera koji s Logitech G11 dođe 805,51 kn.

We don't need no educatio/ We don’t need no thought control/No dark sarcasm in the classroom...
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 14:39 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice