RAZER Arctosa

poruka: 9
|
čitano: 4.042
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
RAZER Arctosa

Dali netko zna kako mogu podesit na tipkovnici da mi tipka npr. y bude y a ne z(i još neke tipke da postavim).Probao sam u driverima sredit ali nikako mi ne uspijeva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RAZER Arctosa

pa podesis da tipkovnica bude engleska a ne hrvatska. to se moze kod instalacije windowsa a neznam kako sad.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: RAZER Arctosa

ako imas win 7 prebaci na englesku verziju da ti budu i trebalo bi biti ok,tako je kod mene na Lycrosi.Netreba kod instalacije winsa nego desno dole gdi pise hr kliknes na to i prebacis na en i to je to.

Heroes get remembered, but legends never dies.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2011 20:10 (ljubo2mad).
13 godina
offline
RAZER Arctosa

Ok sve sada radi.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RAZER Arctosa

Sad sam ukljucio komp,i opet mi je sve isto,samo sto mi je sada nestalo to gdje mogu birat jezik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: RAZER Arctosa
gamer34 kaže...

Sad sam ukljucio komp,i opet mi je sve isto,samo sto mi je sada nestalo to gdje mogu birat jezik.

To ti Windowsi porucuju: "Jednom si me zayebo, drugi put bome neces!"{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
neaktivan
offline
Re: RAZER Arctosa
gamer34 kaže...

Sad sam ukljucio komp,i opet mi je sve isto,samo sto mi je sada nestalo to gdje mogu birat jezik.

desni klik na taskbar,odes na toolbar i stavis kvacicu na language bar i onda bi se to trebalo pojavit,onda opet desni klik na taskbar i kvacicu na lock the taskbar i onda bi navodno to trebalo i ostat tako.

Heroes get remembered, but legends never dies.
13 godina
offline
RAZER Arctosa

Ovak?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: RAZER Arctosa
ljubo2mad kaže...
gamer34 kaže...

Sad sam ukljucio komp,i opet mi je sve isto,samo sto mi je sada nestalo to gdje mogu birat jezik.

desni klik na taskbar,odes na toolbar i stavis kvacicu na language bar i onda bi se to trebalo pojavit,onda opet desni klik na taskbar i kvacicu na lock the taskbar i onda bi navodno to trebalo i ostat tako.

Meni tog nema

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice