Gamerska tipkovnica?

poruka: 142
|
čitano: 20.086
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Trebao bih savjet za kupnju gamerske tipkovnice s osvijetljenim tipkama tipa logitech,razer ili nešto treće za oko 500kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gamerska tipkovnica?

Ja ti imam ovo cudo

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Tipkovnica+STEELSERIES+Merc+Stealth+Gaming+Keyboard%2C+crna%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=101201&id_artikl=101.200.196

 

e sad ima ti 3 boje crvena, ljubicasta i plava i na svakoj od tih boja mozes slagat njihovu jacinu..

 

ima ti posebnu stranu za igrace.. svaka tipka je podesvia znaci npr ti mozes sebi nariktat da ti je c na toj gamerskoj strani v i tak dalje znaci preko softwera se sve da.

 

na pocetku ce ti biti cudno ali kasnije stari moj puno bolje od obicne tipkovnice.. ja nema sanse da sad se igram na g11 ili slicnoj tipkovnici.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Gledao sam nešto tipa logitech g110 ili microsoft sidewindr x4 jel to valja šta ili ne?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gamerska tipkovnica?

G110 kod mene, predobra tipkovnica

preporuka {#}

CARPE DIEM
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
simeparanoja kaže...

G110 kod mene, predobra tipkovnica

preporuka {#}

sta znaci predobra tipkovnica, daj malo opisa, usporedbe sa proslom ili sa nekom koja imas iskustva, svatko moze reci za svoju tipkovnicu da m uje predobra..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
15 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Da mogli bi dati malo mišljenja što valja,nevalja za preporučene tipkovnice.I kakva je microsoftova x4 tipkovnica?

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 13:48 (Trigga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Ja sam za G110 cuo samo sve najbolje.

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
Trigga kaže...

Da mogli bi dati malo mišljenja što valja,nevalja za preporučene tipkovnice 

g110 je odlicna.. Tipke mekane, 36 programibilnih tipaka, game i desktop modovi ( da ne bi slucajno stisnuo windows dok igras), integrirana zvucna kartica, utori za slusalice i mikrofon, usb port

 

 

kad sam kupovao g110, razmisljao sam između Microsoftove i nje. Uzeo sam g110 samo zato jer je bila jeftinija :D i nisam pozalio :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 13:50 (Diavol).
15 godina
offline
Gamerska tipkovnica?

mislim da je kolega iznad mog posta rekao sve

 

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Dali g110 dolazi s odmorištem za ruke ili se treba dodatno nabavit

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
Trigga kaže...

Dali g110 dolazi s odmorištem za ruke ili se treba dodatno nabavit

Dolazi :)

15 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Razer Lycosa?

I'm a fucking walking paradox. No I'm not.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

razer lycosa košta 600kn to mi je previše

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 14:41 (Trigga).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Mislim da ču uzet g110.ima u protisu za 450kn.hvala na savjetima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Gamerska tipkovnica?

uzimaj g110..imam je i odlična je za sad.. na vrh možeš spojit mikrofon i slušalice te imaš usb utor(ja sam spojio miš u to).. one tipke pokrej i možeš u plavu, ljubičastu, crvenu boju mjenjat za tipke...jedini je problem šta nije hrvatska tipkovnica, nači nemaš č,ć,ž i ta sra*a(barem je tako kod mene) ali navikneš se brzo i s tim nemaš problema

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
gjurki kaže...

uzimaj g110..imam je i odlična je za sad.. na vrh možeš spojit mikrofon i slušalice te imaš usb utor(ja sam spojio miš u to).. one tipke pokrej i možeš u plavu, ljubičastu, crvenu boju mjenjat za tipke...jedini je problem šta nije hrvatska tipkovnica, nači nemaš č,ć,ž i ta sra*a(barem je tako kod mene) ali navikneš se brzo i s tim nemaš problema

tak je u dosta " gamerskih " tipkovnica.. iako za mene ne postoji gamerska tipkovnica, jedno vrijeme sam se vozio na obicnoj genisu za 120kn i super mi je bila nisam bio nista losiji nego sa bilo kojom drugom tipkovnicom u igrama.. ali jbga dosadila mi pa uzeo nesto drugacije

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
14 godina
protjeran
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
toxic kaže...
gjurki kaže...

uzimaj g110..imam je i odlična je za sad.. na vrh možeš spojit mikrofon i slušalice te imaš usb utor(ja sam spojio miš u to).. one tipke pokrej i možeš u plavu, ljubičastu, crvenu boju mjenjat za tipke...jedini je problem šta nije hrvatska tipkovnica, nači nemaš č,ć,ž i ta sra*a(barem je tako kod mene) ali navikneš se brzo i s tim nemaš problema

tak je u dosta " gamerskih " tipkovnica.. iako za mene ne postoji gamerska tipkovnica, jedno vrijeme sam se vozio na obicnoj genisu za 120kn i super mi je bila nisam bio nista losiji nego sa bilo kojom drugom tipkovnicom u igrama.. ali jbga dosadila mi pa uzeo nesto drugacije

a baš to...gamerska ili ne nema neke velike razlike(eventualno u dodatnim tipkama), jedina velika razlika je dizajn...gamerske su puno lijepše...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
15 godina
offline
Gamerska tipkovnica?

 i koštaju puno više :D sve ima svoje... kak bi rekli nemres i ovce i novce

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gamerska tipkovnica?

Koliko je g110 šira  od http://www.protis.hr/products/details/tipkovnica-logitech-media-ps2/3846 to mi je trenutačna tipkovnica

nemrem naći nigdje dimenzije a nisam doma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
gjurki kaže...
toxic kaže...
gjurki kaže...

uzimaj g110..imam je i odlična je za sad.. na vrh možeš spojit mikrofon i slušalice te imaš usb utor(ja sam spojio miš u to).. one tipke pokrej i možeš u plavu, ljubičastu, crvenu boju mjenjat za tipke...jedini je problem šta nije hrvatska tipkovnica, nači nemaš č,ć,ž i ta sra*a(barem je tako kod mene) ali navikneš se brzo i s tim nemaš problema

tak je u dosta " gamerskih " tipkovnica.. iako za mene ne postoji gamerska tipkovnica, jedno vrijeme sam se vozio na obicnoj genisu za 120kn i super mi je bila nisam bio nista losiji nego sa bilo kojom drugom tipkovnicom u igrama.. ali jbga dosadila mi pa uzeo nesto drugacije

a baš to...gamerska ili ne nema neke velike razlike(eventualno u dodatnim tipkama), jedina velika razlika je dizajn...gamerske su puno lijepše...

 

Iste su ali je gamerska ljepsa? Onda tastatira je ljepsa jer je gamerska ili je gamerska zato sto je ljepsa? Bitno da svijetli jer ako ne svijetli nije gamerska. Jaoooooooooooo
:)
14 godina
protjeran
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
logic kaže...
gjurki kaže...
toxic kaže...
gjurki kaže...

uzimaj g110..imam je i odlična je za sad.. na vrh možeš spojit mikrofon i slušalice te imaš usb utor(ja sam spojio miš u to).. one tipke pokrej i možeš u plavu, ljubičastu, crvenu boju mjenjat za tipke...jedini je problem šta nije hrvatska tipkovnica, nači nemaš č,ć,ž i ta sra*a(barem je tako kod mene) ali navikneš se brzo i s tim nemaš problema

tak je u dosta " gamerskih " tipkovnica.. iako za mene ne postoji gamerska tipkovnica, jedno vrijeme sam se vozio na obicnoj genisu za 120kn i super mi je bila nisam bio nista losiji nego sa bilo kojom drugom tipkovnicom u igrama.. ali jbga dosadila mi pa uzeo nesto drugacije

a baš to...gamerska ili ne nema neke velike razlike(eventualno u dodatnim tipkama), jedina velika razlika je dizajn...gamerske su puno lijepše...

 

Iste su ali je gamerska ljepsa? Onda tastatira je ljepsa jer je gamerska ili je gamerska zato sto je ljepsa? Bitno da svijetli jer ako ne svijetli nije gamerska. Jaoooooooooooo

pravit cu se da ovo nisam pročito..-.-

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
Slobodno ti reci sta ti je na dusi. Ja obozavam vas koji se bavite gamingom ma stanto znacilo i kupujete periferiju prme a tome da li svijetle ili su prejednostavne.
:)
14 godina
protjeran
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
logic kaže...
Slobodno ti reci sta ti je na dusi. Ja obozavam vas koji se bavite gamingom ma stanto znacilo i kupujete periferiju prme a tome da li svijetle ili su prejednostavne.

ja se ne bavim gamingom, nego odigram igricu tu i tamo kad imam vremena, kupio sam si tipkovnicu koja je bila lijepa a usto i funkcionalna...igram najčešće fps-ove pa mi ne trebaju neke dodatne tipke...ova mi je bila lijepa pa sam je uzeo, ne vidim problem?

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
16 godina
offline
Gamerska tipkovnica?

Pustite Logitech fanboya Logica iako je ovdje djelomično u pravu.

Sve su tipkovnice isti shit ak su na principu membrana, svjetlile one ili ne.

Prava stvar je mehanička tipkovnica. Za bilo kakav rad.

 

Zbog toga je moja preporuka SteelSeries 6GV2. Isplati se dati malo više za nju (550 - 600 Kn).

 

Ne isplati dati više od recimo 350 Kn za tipkovnicu s membranama.

*_* Što da ovdje napišem? *_*
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
Opet ti prd.s. Dva pute me nazoves logi boyem a niti jednom nisam spomenuo logi. Oladi malo.
:)
16 godina
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
logic kaže...
Opet ti prd.s. Dva pute me nazoves logi boyem a niti jednom nisam spomenuo logi. Oladi malo.

Ma ajde šta se ljutiš, upamtio sam te kao logi boya iz drugih tema. Nisi valjda odustao od Logitecha? xD

*_* Što da ovdje napišem? *_*
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
Jesam logi boy ali me ne prozivaj ovdje radi necega sto sam negdje drgo nesto napisao. Iskljucivo sam se javio ovdje jer su mi smijesni ljudi koji kupuju periferiju po izgledu ili komplikovqnostin a ne po funkciji ili kvalitetu. A mras i ti priiznati da logi pravi vrhunsku periferiju. Koja doduse ne svijetli :)
:)
13 godina
protjeran
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
logic kaže...
Jesam logi boy ali me ne prozivaj ovdje radi necega sto sam negdje drgo nesto napisao. Iskljucivo sam se javio ovdje jer su mi smijesni ljudi koji kupuju periferiju po izgledu ili komplikovqnostin a ne po funkciji ili kvalitetu. A mras i ti priiznati da logi pravi vrhunsku periferiju. Koja doduse ne svijetli :)

da, izvrsna periferija {#}

 

 

šala :P

Skype: antonio.andelic96
16 godina
offline
Re: Gamerska tipkovnica?
logic kaže...
Jesam logi boy ali me ne prozivaj ovdje radi necega sto sam negdje drgo nesto napisao. Iskljucivo sam se javio ovdje jer su mi smijesni ljudi koji kupuju periferiju po izgledu ili komplikovqnostin a ne po funkciji ili kvalitetu. A mras i ti priiznati da logi pravi vrhunsku periferiju. Koja doduse ne svijetli :)

Ma Logitech pravi OK periferiju. Da nije tako ne bih imao njihovu keybu. Moja doduše ne svijetli, ali što je je ima viška tipki.

Dobra keyba za 150 - 160 Kn; za te novce bolju nisam našao. Samo što joj fali Scroll lock koji baš treba za X-fire kojeg koriste mnogi gameri...

*_* Što da ovdje napišem? *_*
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 18:57 (191x7).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice