Best Buy Web Cam

poruka: 8
|
čitano: 6.508
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Best Buy Web Cam

Evo htio bih si kupiti web kameru, a da nije jako skupa max 220 kn, nije mi važan proizvođač, samo da je kvalitetna, da nije za notebokove i da je kvaliteta slike i videa dobra.

 

Malo sam i sam gledao po dućanima, ali se slabije razumijem u web kamere pa bih zato cijenio svaki prijedlog ili pomoć.

 

Unaprijed hvalaOsmijeh

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Best Buy Web Cam

osobno sam kupio kameru iz magme, za 99kn dobiješ mikrofon i slušalice,usb box te kameru razlučjivosti 1280x1024 što je zbilja odlično za tu cijenu

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
offline
Best Buy Web Cam

MsiStarCam 370i ti je dobra camera za malo love oko 150 kn ima jako dobru sliku bez obzira na svijetlo ima i mikrofon  a i video je dobar, za toliko love koliko ona kosta nema bolje pa cak i za 200kn koliko kostaju neke druge ja je imam i zadovoljan sam odnos ulozeno dobiveno odlican imas ih u tehnomaxu!!!Cool

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2008 15:21 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best Buy Web Cam

 

Ja za svoje potrebe imam Fujitsu/Siemens iz HGspota, 99 kn. Ništa posebno, ali me iznenadila kvaliteta za tu lovu.

 

Izgleda kao da je za laptop, ali ako imaš LCD monitor ta kamera ide na takav rub.

 

No, ove iznad preporuke su vjerojatno bolje, treba isprobati. Bilo bi dobro da takvi prijedlozi idu uz kakav screenshot sa tih kamera da se vidi kvaliteta, ali ja sad nisam pri svom računalu.

 

 

Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2008 15:29 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Best Buy Web Cam
rambox kaže...

MsiStarCam 370i ti je dobra camera za malo love oko 150 kn ima jako dobru sliku bez obzira na svijetlo ima i mikrofon  a i video je dobar, za toliko love koliko ona kosta nema bolje pa cak i za 200kn koliko kostaju neke druge ja je imam i zadovoljan sam odnos ulozeno dobiveno odlican imas ih u tehnomaxu!!!Cool

 To je odlicna kamera..jos su je u bug-u nahvalili..za tu cijenu neces naci bolju definitivnoNamigiva
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
protjeran
offline
RE: Best Buy Web Cam
rambox kaže...

MsiStarCam 370i ti je dobra camera za malo love oko 150 kn ima jako dobru sliku bez obzira na svijetlo ima i mikrofon  a i video je dobar, za toliko love koliko ona kosta nema bolje pa cak i za 200kn koliko kostaju neke druge ja je imam i zadovoljan sam odnos ulozeno dobiveno odlican imas ih u tehnomaxu!!!Cool

 Slažem se, camera ti je predobra, imao sam ju, al sam dobio neku bolju pa ode ova, sve u svemu, camera je predobra za te pare!
People that think they know it all annoy those of us that do!
16 godina
offline
Best Buy Web Cam

OK, još ću se malo informirati o toj kameri, hvala na odgovorima, a ima li koja s ugrađenim mikrofonom?

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Best Buy Web Cam

ova moja iz magme

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice