Xfire

poruka: 39
|
čitano: 13.163
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vaš xfire?, Xfire na hrvatskom?
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

Bok ljudi još sam početnik imam pitanje kako se radi s Xfierom

 

Unaprijed Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xfire

Napiši kaj te konkretno zanima u vezi xfirea pa ćeš dobit odgovor.

 

 

Najgore u životu jest biti prosječan
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2009 14:55 (Horagio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xfire

regas se na xfire.com....skines xfire...logiras se...tuto completo

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

igraš mp igre,imaš clanove,dopisuješ se,stvaraš frendove...

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 6801)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xfire
djdomi kaže...

igraš mp igre,imaš clanove,dopisuješ se,stvaraš frendove...

 Otidješ vanka, upoznaš cure, dobro se uliješ i stovriš frendove i frendice i bude ti 20000002982619892093 puta bolje. ;-)
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 450W
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

Kako se igrati preko xfirea

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire
Matija111 kaže...

Kako se igrati preko xfirea

 kak to misliš igrati se preko xfire-a?

možda pokrenuti igru ili nešto drugo?
xfire: ravingrabbid MSN: fgrabant@hotmail.com
15 godina
offline
RE: Xfire
Matija111 kaže...

Kako se igrati preko xfirea

 Vidi se da si nov na Xfireu, nemože se igrati na xfireu nije to kao online igrice, nego služi za pokretanje Igara i ulazak na servere i možeš sa strane detaljno odabrat npr. CoD 2 pa sastrane možeš upisati koja mapa, ime servera, verzija servera(1.3) i jos dosta toga!

Usput koliko dugo ste na xfireu ? (Pitanje za sve)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire
markoal kaže...
Matija111 kaže...

Kako se igrati preko xfirea

 Vidi se da si nov na Xfireu, nemože se igrati na xfireu nije to kao online igrice, nego služi za pokretanje Igara i ulazak na servere i možeš sa strane detaljno odabrat npr. CoD 2 pa sastrane možeš upisati koja mapa, ime servera, verzija servera(1.3) i jos dosta toga!

Usput koliko dugo ste na xfireu ? (Pitanje za sve)

 oko jedne godine...
xfire: ravingrabbid MSN: fgrabant@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Xfire

hmmm, iam jedno 2 godine, al sam prije imao drugi profil, pa ne piše tako pod profile

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xfire

Ja zaboravi, ja san malo vise od 2 godine.

(Došao je uz neku igru, ja mislim Serious Sam 2)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xfire

skoro godinu dana....navukao me cod 4...napisite i zbog cega ste ga napravili(koje igre)

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xfire

Koristim X-fire već više od godinu dana...mislim da je instaliran zbog MotoGP URT3? Ne sjećam se...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

Ja koristim Xfire već cca 2 mjeseca! I program je totalna ludnica! Vrlo originalno i dobro odrađeno ma čista 5ica! Savjetujem ga svim gamerima! Jedino me zanima zaš mi kad snimam filmić (na xfire-u naravnoIzlanuo se AHM!) mi šteka? Jel to zbog kompa ili mi veza spora?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xfire

Ja kad hoću snimiti "filmić" meni za svaku sekundu videozapisa uzme par MB...i tako video od minutu bude 100MB, nekad i više

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2009 11:21 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xfire

ako mislite snimat "filmice" podesite si u xfire>tools>options>video mapu u koji snima i smanjite na 25 FPS ako imate bolju grafu na vise...i dal da snima full size ili half size

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

xfire koristim odavno,zbog cod4.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 6801)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xfire

Mene prvo frendovi natjerali za CoD 2, a sad ga koristim cijelo vrijeme dok sam na kompu.

 

ako me neko hoce addat nick mi je: kacan

E8400 3gHz // Gigabyte 9800 gtx // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

sad sam skužio sve ali me zeza verzija stalno se obnavlja i nemogu ništa

šta da napravim

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Xfire

Moze netko rec par servera sa Nfs Most Wanted preko Xfirea

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xfire
hackboy kaže...

Moze netko rec par servera sa Nfs Most Wanted preko Xfirea

Hvala!

 Ne mozes trazit servere za most wanted preko xfirea.
Q6600 OC @ 3.0Ghz, 4GB 1066Mhz Corsair, HD4870 512MB OC 790 1000, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind U90x : Atom 1.6Ghz, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2009 14:48 (BORG).
15 godina
protjeran
offline
RE: Xfire
BORG kaže...
hackboy kaže...

Moze netko rec par servera sa Nfs Most Wanted preko Xfirea

Hvala!

 Ne mozes trazit servere za most wanted preko xfirea.
 Objasni !
15 godina
offline
Xfire

Pogledaj sliku gdje se traze serveri na xfireu, ako tu imas most wanted onda mozes traziti btw

ja ga nemam instaliranog sada vidi kod sebe.

 

 

EDIT: ako tu na slici ima most wanted onda mozes

trazenje servera trazenje servera
Q6600 OC @ 3.0Ghz, 4GB 1066Mhz Corsair, HD4870 512MB OC 790 1000, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind U90x : Atom 1.6Ghz, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire
Processor kaže...
djdomi kaže...

igraš mp igre,imaš clanove,dopisuješ se,stvaraš frendove...

  Otidješ vanka, upoznaš cure, dobro se uliješ i stovriš frendove i frendice i bude ti 20000002982619892093 puta bolje. ;-)
  Mudro rečeno
Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
protjeran
offline
RE: Xfire
BORG kaže...

Pogledaj sliku gdje se traze serveri na xfireu, ako tu imas most wanted onda mozes traziti btw

ja ga nemam instaliranog sada vidi kod sebe.

 

 

EDIT: ako tu na slici ima most wanted onda mozes

 OK hvala !
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

e zanima me jel se može kako uključiti FPS da mi piše u igrama ako zna tko kako neka mi javi 

 

Hvala

Matija Vratislavski
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire
Matija111 kaže...

e zanima me jel se može kako uključiti FPS da mi piše u igrama ako zna tko kako neka mi javi 

 

Hvala

 ja mislim kad klikneš scroll+X da ti piše sat i fps. možeš to i sa programom fraps.
OS: Windows XP SP3 Professional
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

imam ga oko 9 mjeseci

e može neko reći zašto kad snimam filmić mi zvuk nekako zuji tj ne u igri već kad ga gledam i znam da mogu snimat bez zvuka ali baš želim sa zvukom

ista je stvar i sa frapsom

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xfire
leo_819 kaže...

ako mislite snimat "filmice" podesite si u xfire>tools>options>video mapu u koji snima i smanjite na 25 FPS ako imate bolju grafu na vise...i dal da snima full size ili half size

Baš sam čital more tema o Xfire-u jer me intersira upravo to snimanje videa, tj. imam probem s njim.

Naime, Xfire koristim isključivo zbog GTR 2 i rFactora i sad hoću snimati neki filmić/video, no kad se snima, nenormalno brejka!!

Da bi stvar bila još gora, to se događa kod snimanja videa iz replaya, znači ne "izravno"/uživo iz igre!

Fraps radi normalno ali za manje filmiće i lakšeg objavljivanja, bolji mi je Xfire.

 

Stavil sam maloprije na 25fps, half size je od prije i nekakvi Flashback je isključen i opet brejka - jesu li to dobre postavke i kaj je taj flashback, tj. čemu služi?

Komp je iz "moj komp", mislim da nebi smjelo biti ni govora o brejkanju ali ono se ipak događa...

Smiješno je kaj Fraps pokazuje 100 i više fps dok snimam, a istovremeno "brejka" pod Xfireom.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Xfire

Pa sta vam nije lakse recordat preko igre, u konzolu napises /record i snimas i onda ubacis movie cfg da ti grafa bude bolja dok gledas video i onda dok gledas video usput recordas video sa frapsom ili bilo cime... i onda poslje koristi Virtual Dub da video uredis i to... Cool

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vaš xfire?, Xfire na hrvatskom?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice