World Racing 2

poruka: 20
|
čitano: 15.767
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
World Racing 2 - Modovi

Ljudi jel zna tko kako instalirati modove u World Racing 2. Da li ima neki program za to ili moram rucno? Trazio sam na google, ali nisam nista mogao naci, zato molim neku dobru dusu da mi se javi i objasni... xD

|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Case: Gigabyte 3D Aurora || Eh da mi je Golf III VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

Nitko???? :(

|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Case: Gigabyte 3D Aurora || Eh da mi je Golf III VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World Racing 2

Evo ima TU 2 addona koji bi trebali biti .exe datoteke pa ti se sami instaliraju.

Donose nove aute i staze.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World Racing 2

Imaš na ovoj stranici odatle sam i ja skido addone :

 

http://theborggaming.planet-multiplayer.de/worldracing2_mods.php

 

U readme-u ti piše kak se slože al većina se instalira automatski odnosno .exe,a ti moraš samo direktorij odredit.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

Hmmm, ovo nemogu skinut, stalno neki error, a kad pocne skidat dode error da nest nije u redu sa serverom....

|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Case: Gigabyte 3D Aurora || Eh da mi je Golf III VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World Racing 2
Xbox360 Modder kaže...

Imaš na ovoj stranici odatle sam i ja skido addone :

 

http://theborggaming.planet-multiplayer.de/worldracing2_mods.php

 

U readme-u ti piše kak se slože al većina se instalira automatski odnosno .exe,a ti moraš samo direktorij odredit.

 Tamo sam i skinuo vecinu auta i staza, ali napravim sve kako pise u readme i ne rade.... a ove koji imaju .exe, takve jos nisam vidio, ja imam onakve koje treba stavljat rucno, a ocito da ja ne stavim dobro, pa sam mislio da ima neki program koji automatski stavlja modove. kao San Andreas Mod Instaler
|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Case: Gigabyte 3D Aurora || Eh da mi je Golf III VR6
15 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

Sry zbog duplog postanja, ali ima li tko save game???

|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Case: Gigabyte 3D Aurora || Eh da mi je Golf III VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World Racing 2

Meni je sve uredno radilo btw jesi napravio u world racing 2 direktoriju novi folder AddOns ?????

Savegame ti netreba ja ti preporučam trainer(beskonačan nitro,beskonačne pare itd. :

 

http://www.cheathappens.com/download_file.asp?id=23316

 

 

 

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

nisam napravo ovo AddOns, to samo napravim u mapi World Racing 2?? i skopiram ovo unutra ili nekak drugacije...

btw hvala na linku...

|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Case: Gigabyte 3D Aurora || Eh da mi je Golf III VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World Racing 2

Neznam jel tema još aktualna ali ovak bi trebalo izgledat :

Kompliciraniji iliti moj način : Direktorij gdje je instalirana igra > napravi folder AddOns > u tom folderu novi folder Autos > onda dok otpakiraš neki .rar kad imaš folder s imenom auta kopiraš ga u folder Autos.

Lakši način : kad skineš auto pretpotstavljam da .rar datoteka otpakiraš ga u WR2 install direktorij.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

kako radi ovaj trainer,gdje ga staviti?

nemam potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World Racing 2

pozdrav i usput zna li ko kako se napravi world racing 2 da se igra a da se ne mora stalno iskljucivati kablovi iz cd uredjaja imali neki program za to ako zna neko da napise.hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 10:38 (soma).
14 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

IMAM PROBLEM KUPIO SAM IGRICU U ZAPAKOVANIM PAKETIMA I KAKO DA JE INSTALIRAM!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
World Racing 2

Zna li netko gdje ima save? HVALA!

Sve o meni http://cid-e38a3f0ad7dfcd8c.profile.live.com/?sa=939267678
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

evo vako instaliro sam wr2 i ubacio modove...ali igra mi nece da ucita te modove

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

kako da ubacim aute koji voze u prometu molim pomoc vazno mi je

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

da li netko zna kako ubrzati promet u wr2 jer je jako spor n autobahn ide jedva 110 kmh

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World Racing 2

imam pitanje! kako da u world racing 2 metnem onak da vidim volat i sve ostalo u autuu!?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World Racing 2
Mislim,da je tema otvorena "kako staviti modove u World Racing 2 " molim vas odg na pitanje i nemojte spominjat neke teme koje nisu predvidjene trenutno. Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World Racing 2
MOZE pomoc kako ubaciti mape , dolazi mi neka greska u "rc2man"
IC
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice