Ps2 emulator

poruka: 61
|
čitano: 45.231
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator pitanje
pitanje

Ovako malo sam istrazivao i nasao na you tube ovaj video

pa me zanima da li je sigurno koristiti ovaj emulator(moj pc ima recommended configuration za taj emulator)jer si necu upropastiti komp

drugo pitanje je da li bi mogo pomocu njega sa svim potrebnim programima u description videa mogao igrati na kompu cod2 big red one ili cod 3

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 20:44 (mRvac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

Nisam upoznat sa ovim emulatorom, ali mogu ti reći neke stvari.

 

  • Emulator sam po sebi nije štetan ako ne sadrži nikakav spyware i sl. zato napravi update antivirusa prije downloada.
  • Nećeš moći igrati sve PS2 igre, sigurno većinu njih nećeš moći igrati. Za COD ne znam.
  • Pravilo je da igre na emulatorima 'štekaju' na standardnim konfiguracijama, stoga mislim da ovak emulator po ovom pitanju nije izuzetak.
  • Nema četvrtog, uživaj!
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Ps2 emulator

Evo ovdje imas puno emulatora ali ja sam neke sprobao i nisam mogao pokrenuti

igru,na nekima moras skinuti bios al sve ti tamo pise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

Ovako, OVO je navodno one&only emulator koji ima ikakve šanse jer je dosta rada utrošeno u njega, a još uvijek je u developmentu.

 

A što se tiče COD-a, pogledaj listu podržanih igara OVDJE.

 

Usput, da bi ti igre radine sa nomalnim, oku ugodnim FPS rateom, trebao bi imati overclockani dual core, što bliže 4 GHz. Brzina procesora je u ovom slučaju BITNA!

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 21:19 (Random.).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps2 emulator pitanje
mRvac kaže...

Ovako malo sam istrazivao i nasao na you tube ovaj video

pa me zanima da li je sigurno koristiti ovaj emulator(moj pc ima recommended configuration za taj emulator)jer si necu upropastiti komp

drugo pitanje je da li bi mogo pomocu njega sa svim potrebnim programima u description videa mogao igrati na kompu cod2 big red one ili cod 3

 Meni je ovaj emulator naj bolji i naj jednostavni ali mi ide otvoriti igru(Crash nitro cart) i ide ide i neki error(send/dont send) kao sa dmc-om i govoru da je do drivera
http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

ostavi se toga, manje zivaca ces potrosit, to dok uopce profunkcionira dovede to do sloma zivaca, a ne  isplati se...radje kupi ps 2 za 500 kn i uzivaj...

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

S kojeg linka mogu skinuti bios za "PCSX2 0.9.6"

matija
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

nemoj to niti tražiti jer ne nađeš ništa šta bi te moglo zadovoljit...

emulatori se nisu jos u potpunosti razvili

neki doduše rade ali sve je to jadno i bijedno na kraju dobijes nekakvih 25-30 FPS-a i očajnu sliku +driveri od grafe znaju puno puta zezat...

možda će za par godina to biti to ali ne još.

C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 21:38 (leo_819).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps2 emulator
angel of fire kaže...

ostavi se toga, manje zivaca ces potrosit, to dok uopce profunkcionira dovede to do sloma zivaca, a ne  isplati se...radje kupi ps 2 za 500 kn i uzivaj...

 A gdje to ima kupit ps2 za 500kn najmanje sama konzola 1100kn pa memori card 180kn i ako oces cip(za piratske igre) jos 500kn.
UKUPNO:1780kn
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

Niko nije reko novi ps2 ja sam kupio polovni samo zati što sam ga dobio za 450kn  sa čipom i memorijskom i sad ga ni ne korstim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Ps2 emulator
ShadoW dood kaže...

S kojeg linka mogu skinuti bios za "PCSX2 0.9.6"

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 15:23 (pirat).
14 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator
autorov komentar

sto se tice procesora imam intel quad 2.4 pa onda stim valjda nemam problema

a 25-30 FPS mi ne smeta nego me zanima da li je ko probo igrati cod 3 ili big red one i da li mu je radilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ps2 emulator

evo moj frend je naso dobar emulator gdje mu ide naruto na 70 fps a on ima amd 5200(2.7ghz) i neki dbz na 45 fps-a pa kad mi ga bude dofuro mogu ti ga poslat....samo nenzam kak ce to ic za cod

amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 6:58 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ps2 emulator

PCSX2 može imati sasvim normalan fps 40-60 samo ako ga dobro uštimaš. Pogledaj moj pc. Ja s time normalno vrtim Mortal Kombat Armageddon i WWE RAW VS SMACKDOWN 2009. Probao sam i drugih igara koje isto tako rade bez problema.

Sve igre koje su na compatibility listi označene zelenom kockom rade bez problema.

 

Stvar je u tome da moraš namjestiti na cpu na VU skip + na speed hacks staviš 3x cycle rate, INTC SYNC HACK i Enable IOP x2 Cycle Rate .

 

Sometime the best defense is to attack!
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Ps2 emulator
pirat kaže...
ShadoW dood kaže...

S kojeg linka mogu skinuti bios za "PCSX2 0.9.6"

 Probaj ovaj ---- pa javi ako radi.
 Emulator je legalan ali bios je ilegalan pa ti je bolje "pirat" da što prije izbrišeš taj link da se ne začudiš kad "pocrveniš" Namigiva
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 8:12 (Armor).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps2 emulator
autorov komentar
Hummer kaže...

PCSX2 može imati sasvim normalan fps 40-60 samo ako ga dobro uštimaš. Pogledaj moj pc. Ja s time normalno vrtim Mortal Kombat Armageddon i WWE RAW VS SMACKDOWN 2009. Probao sam i drugih igara koje isto tako rade bez problema.

Sve igre koje su na compatibility listi označene zelenom kockom rade bez problema.

 

Stvar je u tome da moraš namjestiti na cpu na VU skip + na speed hacks staviš 3x cycle rate, INTC SYNC HACK i Enable IOP x2 Cycle Rate .

 

 ja to nis ne kuzim kaj si ti napisal
a cod pise da radi ail sa malim fps na compability listi
15 godina
offline
RE: Ps2 emulator

Skini pcsx 2 pa češ vidjeti o čemu pričam.

Pokreni ga pa idi ovako :

 

Config -   CPU   - kad ti se otvori prozor imaš na desnoj strani prozora frame limiting te izbor Normal, Limit, Frame Skip, VU Skip

Zatim

Config -   Speed Hacks - u prozoru koji ti se otvori na lijevos stranipod Emotion Engine izabereš Use x3 Cycle Rate

Na desnoj strani prozorastavi kvačicu kod INIT Sync Hack i Enable IOP x2 Cycle Rate

Nakon toga

Config - Configure te isprobavaj mogučnosti, neke igre rade s nekom konfiguracijom bolje

 

Stvar je da ti treba nekih 30min do 1 sat da isprobaš za željenu igru što bi bilo najbolje. Ako ti se ne da zamarati sa traženjem najbolje konfiguracije za igru onda ništa od toga. Zaboravi na emulatore!

 

 

 

Sometime the best defense is to attack!
15 godina
offline
RE: Ps2 emulator

EDIT: UPS slučajni double post!!

 

 

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 8:32 (Hummer).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps2 emulator
autorov komentar
Hummer kaže...

Skini pcsx 2 pa češ vidjeti o čemu pričam.

Pokreni ga pa idi ovako :

 

Config -   CPU   - kad ti se otvori prozor imaš na desnoj strani prozora frame limiting te izbor Normal, Limit, Frame Skip, VU Skip

Zatim

Config -   Speed Hacks - u prozoru koji ti se otvori na lijevos stranipod Emotion Engine izabereš Use x3 Cycle Rate

Na desnoj strani prozorastavi kvačicu kod INIT Sync Hack i Enable IOP x2 Cycle Rate

Nakon toga

Config - Configure te isprobavaj mogučnosti, neke igre rade s nekom konfiguracijom bolje

 

Stvar je da ti treba nekih 30min do 1 sat da isprobaš za željenu igru što bi bilo najbolje. Ako ti se ne da zamarati sa traženjem najbolje konfiguracije za igru onda ništa od toga. Zaboravi na emulatore!

 

 

 

 bude mi nekaj od toga ostetilo ili pokvarilo komp?
15 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

jel ti dobro radi smackdown vs raw na pcsx2?  

baš mi se igra!!!!!!!!!! ! !!!! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps2 emulator
mRvac kaže...
 bude mi nekaj od toga ostetilo ili pokvarilo komp?
 Ne
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
offline
Ps2 emulator

Ma meni Smacdown VS RAW 2009 radi odlično - zvuk, filmovi borba 100% (50 FPS za tu igru ) . A PCSX 2 koristim nekih mjesec dana bez problema.

Sometime the best defense is to attack!
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

super Osmijeh

idem downloadat igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps2 emulator
autorov komentar
Dinjo kaže...
mRvac kaže...
 bude mi nekaj od toga ostetilo ili pokvarilo komp?
 Ne
 onda dobro nabavit cu neku ps 2 igru pa cemo vidjet
usput dali postoji xbox emulator? Osmijeh
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 9:58 (mRvac).
15 godina
protjeran
offline
Ps2 emulator

e da skini si amd fusion dosta pomaze kod emulatora

amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ps2 emulator
hrvatskafarkasevec kaže...

e da skini si amd fusion dosta pomaze kod emulatora

 A što je to
Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
15 godina
protjeran
offline
Ps2 emulator

to ti program od amd koji ti gasi sve nepotrebne funkcije na windowsu i oslobađa procesor

amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ps2 emulator

a onda uz amd fusion možda pomogne i Mz Cpu accelerator (nisam imao prilike uvjeriti se u korisnost i iskoristivost ovog programa), ali možda pomogne

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

smackdown super radi, filmici na pocetku i sve, 50 fps stalno.

Jedino mi je slika malo čudna, kao da je uključen motion blur. Nemogu nikak namjestit interlance, ili dobim motion blur ili se slika trese.

A dobro, glavno da radi. Bit će nešto od tog emulatora. Još da mi gran turismo normalno radi ee nebi se mogo odljepit od ekrana. Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulator

Probao sam samo GT4 s pcsx2 i ne radi :( Najbolje je ipak imati plejku

I lost one of my machines... I can ping it and everything, but I can't seem to find it in my apartment...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice