Problem oko Call of duty modern warfare

poruka: 17
|
čitano: 3.391
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

Instalira san igricu i počeja je igrati i sve radi ok do jednog trenutka kad mi se igrica samo pogasi, ja opet krenem ispočetka sa igricom i prođem tu misiju ali nedugo nakon toga mi se opet igrica pogasi! Da li vi možda znate u čemu je problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

Evo da neradim novi temu postat cu tu..instaliro sam cod 4 i skinuo patch 1.7 i sve al na nijedan server se nemogu connectat ili pise ovako kao na slici dolje ili da sam bannan sa servera i tako ..zna li itko u cemu je problem?

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare
lucky_look kaže...

Evo da neradim novi temu postat cu tu..instaliro sam cod 4 i skinuo patch 1.7 i sve al na nijedan server se nemogu connectat ili pise ovako kao na slici dolje ili da sam bannan sa servera i tako ..zna li itko u cemu je problem?

samo promjeni cd-key... taj cd-key što imaš je bannan jer je neko koristio cheatove s tim keyem...

I See Offline People !
15 godina
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare
system kaže...
lucky_look kaže...

Evo da neradim novi temu postat cu tu..instaliro sam cod 4 i skinuo patch 1.7 i sve al na nijedan server se nemogu connectat ili pise ovako kao na slici dolje ili da sam bannan sa servera i tako ..zna li itko u cemu je problem?

samo promjeni cd-key... taj cd-key što imaš je bannan jer je neko koristio cheatove s tim keyem...

Ma jesam al opet nemogu uc uso sam u 1 od 20-ak pokusaja

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
15 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

Kolege, pojavio mi se proble na gore navedenoj igri. Imam orginal igricu koju sam do prije mjesec dana igrao bez problema na svim serverima, međutim, od neki dan sam bannan sa skoro svih servera, mada nikada nisam koristio cheeteve, niti išta drugo, što bi bio razlog zašto sam bannan. OS mi je windows 7 Ultimate 64 bita, koji je bio i prije. PB je uredno napravljen update, tako da neznam u čemu je problem.

Molio bih vas za savjete

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare
kruška kaže...

Kolege, pojavio mi se proble na gore navedenoj igri. Imam orginal igricu koju sam do prije mjesec dana igrao bez problema na svim serverima, međutim, od neki dan sam bannan sa skoro svih servera, mada nikada nisam koristio cheeteve, niti išta drugo, što bi bio razlog zašto sam bannan. OS mi je windows 7 Ultimate 64 bita, koji je bio i prije. PB je uredno napravljen update, tako da neznam u čemu je problem.

Molio bih vas za savjete

Hvala unaprijed.

ako nemaš original cd-key, onda je jednostavno... neko je imao isti cd-key kao i ti ali je koristio cheateve i dobio bann, tako da se automatski svi koji su imali taj cd-key dobili bann... ako imaš original cd-key onda je se netko uspio dokopat njega ili nešto u tvojoj priči nije istinito....

 

da bi riješio problem samo zamjeni cd-key s nekim drugim ali upozorenje: sve tvoje classe i oružja če se resetirat i morat ces sve ponovo prelaziti...

 

nadam se da sam pomogao...Namigiva

I See Offline People !
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

zas mi nece uc u bilo koji server na call of duty 4 multypleyer???Zas mi sere.

Crips
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 13:49 (CroDipset).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

likovi napravili pismu cod4.....to je zapravo remix od lil wayne - lollipop

lol lol lol

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 14:06 (dr. zlo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare
CroDipset kaže...

zas mi nece uc u bilo koji server na call of duty 4 multypleyer???Zas mi sere.

zato što najvjerovatnije neaš orginal cd-key i zato što najvjerovatnije nisi stavio patch 1.6 i 1.7.... i molim pročitaj pravila foruma, bez vrijeđanja i psovanja ili bi mogao dobit karton... Nevinašce

I See Offline People !
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare

a gdje mogu nac versiu 1.6 i 1.7

Crips
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 14:41 (dr. zlo).
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

sta onda kad napravis sve to

Crips
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare
  • ja udem u call of duty 4 multypleyer i nema opce nkakvih servera Mršti se
Crips
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare
CroDipset kaže...
  • ja udem u call of duty 4 multypleyer i nema opce nkakvih servera Mršti se

Igraj preko Xfirea ili garene.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

pozz ljudi......dajte molim vas da mi neko pomogne oko  punkbustera....stalno mi pise (GLOBAL punk buster guid ban 18ce8fc8) stvarno ne kuzim.....fala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem oko Call of duty modern warfare
peva1 kaže...

pozz ljudi......dajte molim vas da mi neko pomogne oko  punkbustera....stalno mi pise (GLOBAL punk buster guid ban 18ce8fc8) stvarno ne kuzim.....fala unaprijed

ako imaš pir..sku verziju igre onda je netko imao cd-key kao ti i koristio cheteve i dobio ban a pošto ste imali iste keyeve i ti si ga dobio......... samo promjeni cd-key i stvar riješena...!

I See Offline People !
12 godina
neaktivan
offline
Problem oko Call of duty modern warfare

Moze pomoć evo sto meni ispise 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 11:33 (bojan1992).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice