PC ili konzole zaključana tema

poruka: 33
|
čitano: 4.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
PC ili konzole

Eto, naslov govori sve! Potaknut glupostima iz Epica predlazem da date svoje misljenje o ovome.

Meni osobno PC, PC i uvijek PC. Prvenstveno zbog toga sto se vecina igara za konzole sastoji od onog trci po mapama, skupljaj sta vec trebs skupit, potuci se s negativcima i predji nivo!

Dakle, PC!

 

Bolje ispast budala nego iz aviona!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 13:18 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole

PC


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

Ja sam za PC. Ako neki proizvođač igara radi igru za PS 3 ili Xbox 360 onda neka ju radi i za PC. Tada nemam ništa protiv konzola.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PC ili konzole

PC, Konzole

sve je to meni zakon posto imam jak komp igram i na kompu ali uz to imam i psp i ps2 tako da obozavam igrati se i na konzolama

16 godina
offline
RE: PC ili konzole

Definitivno PC! On je toliko modularan i lako nadogradiv da zamjenjuje sve od TVa preko Hi-Fi sustava, kučnog kina (uz dobre surround zvučnike) do konzole Smijeh


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

PC definitivno.


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole
Dado_ZG78 kaže...

Definitivno PC! On je toliko modularan i lako nadogradiv da zamjenjuje sve od TVa preko Hi-Fi sustava, kučnog kina (uz dobre surround zvučnike) do konzole Smijeh


 
Hmmm,donekle se slažem s tobom,ali gledanje filma na monitoru nije isto kao na plazmi ili lcd-u od metra,hi fi na pc-ju ne postoji već imaš zvuk ali njegova kvaliteta nije baš bajna,dedicated kućno kino je bolje od nekavog logitech surrounda itd.
Ps ono šta mene smeta u PC-a je šta daš 1k € za bijesan pc a za godini do dvije to je stara kanta koja vrijedi 10 % svoje nekadašnje vrijednosti.
Ja silom prilika filmove gledam na pc-ju jer imam flat pa ih skidam(serije također) ali jedva čekam da kupim neki lcd pa da filmove gledam na 107 cm dijagonali,glazbu ne slušam na pc-u ni pod razno već za to imam hi fi sistem,a igre(koje igram rijetko)ipak igram na pc-ju jer su mi igre na na konzolama stupidne.
Dakle proći će još neko vrime dok(barem meni) pc ne postane centar zabave u kući,nezahtjevnijim korisnicima on je to već sad,ali proći će još vremena dok to postane i onima koji hoće vrhunske performanse i u glazbi i u videu.Dakle pc ili konzole šta se igara tiče,za mene definitivno pc ali još uvijek mi pc ne može zamijeniti hi fi ili kućno kino.
Pozdrav iz Kaštela

i cant wait 4 the weekend 2 begin
16 godina
offline
PC ili konzole

PC

Imam ga spojenog na sve osim vešmašine.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
PC ili konzole

Ako ste gamer PC za neku siću koji će služiti za internet i sl. i PS3, pa ćete moći igrati sve igre bez da strepite imate li dovoljo dobre komponente. Ta je kombinacija i daleko jeftinija od high-end PC-a

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 14:02 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

konzola za igre definitvno,kupis igru ubacis i igras,jednostavnije nemoze bitiŠutim,nema zajebancije s driverima,komponentama itd...


Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PC ili konzole

PC za igranje online ili sam, konzola za zabavu s društvom.

 

PC mi je draži, ali moramo sami sebi priznati da nema do kombinacije konzola, nekakva sportska igrica, prijatelji i pivo... Smijeh

 

Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 15:37 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole

PC jer mos igrat vecinu igara a ako nemozes uvijek mos skinut emulator i igru preko torrenta

ofc moras imat legalnu kopiju ali ne provjeravaju nego idu tebi na savjest


L25 1337 N008
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

Pc je stoput korisniji i bolji od konzole


(.) (.)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PC ili konzole

Da, da i meni je naravno draži PC no činjenica je da ako hoćete igrati sve novije igre s takvim kakvim preformansama korate na godinu najmanje izgvojiti 1000kn, dok konzolu kupite jednom i mirni ste dok ne izađe nova. No unatoč PC-u nikada neću zaboraviti svoje prve korake s Pocket i advance Nintendom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole
VLC kaže...

Pc je stoput korisniji i bolji od konzole


 Slazem se da je korisniji ali za gaming je financijski neisplativ.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

PC definitivno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

PC naravno. Bolja grafika i sve, a komponente i driveri me uopce ne brinu tj. volim ih. Osmijeh Na PC-u se svakako kvalitetnije mozes zabaviti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PC ili konzole

Pa mogu reć da sam i ja malo u dilemi oko toga. Jedino što me smeta na konzolama je to što se nikako ne mogu naviknuti na kontroler. Meni je tipkovnica i miš nezamjenjiv. Doduše vidio sam COD4 na PS3 i na 82cm LCD-u i izgleda fantastično. Jedino taj kontrolac. Nisam se baš raspitivao ali jel ima mogućnost PS3 za tipkovnicu i miša?

16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole
kujn kaže...

Pa mogu reć da sam i ja malo u dilemi oko toga. Jedino što me smeta na konzolama je to što se nikako ne mogu naviknuti na kontroler. Meni je tipkovnica i miš nezamjenjiv. Doduše vidio sam COD4 na PS3 i na 82cm LCD-u i izgleda fantastično. Jedino taj kontrolac. Nisam se baš raspitivao ali jel ima mogućnost PS3 za tipkovnicu i miša?

 Postoji mogucnost i za tipkovnicu i mis. Znam da određene serije Logitecha rade na PS3 ali neznam dali postoji podrska u samoj igri.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
protjeran
offline
PC ili konzole

PC!
Za ps3 je izasla prva tipkovnica..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

PC jer je multifunkcionalan a i volim tipkovnicu i mis!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole

pa gle iako je konzola za igranje i gledanje filmova ja bi ipak išao s PC
iako češ ga češće morat nadograđivat kako bi dobio dobru grafiku

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 13:27 (unknown).
16 godina
offline
RE: PC ili konzole
galama kaže...
Hmmm,donekle se slažem s tobom,ali gledanje filma na monitoru nije isto kao na plazmi ili lcd-u od metra,hi fi na pc-ju ne postoji već imaš zvuk ali njegova kvaliteta nije baš bajna,dedicated kućno kino je bolje od nekavog logitech surrounda itd.
Dakle proći će još neko vrime dok(barem meni) pc ne postane centar zabave u kući,nezahtjevnijim korisnicima on je to već sad,ali proći će još vremena dok to postane i onima koji hoće vrhunske performanse i u glazbi i u videu.Dakle pc ili konzole šta se igara tiče,za mene definitivno pc ali još uvijek mi pc ne može zamijeniti hi fi ili kućno kino.
Pozdrav iz Kaštela

 Pa ovisi kako na to gledaš. Recimo definiraj mi 'zahtjevnije korisnike' Belji se
Ja vrlo lako moj PC uštekam u novi Samsung LCD HDTV slike i podesim rezoluciju, te bez frke na njemu vrtim neki DivX sa par filtera da izgleda kao čisti DVD na 100+ dijagonali.
Drugo - zvučnike imam Cambridge Soundworks Megaworks sa THX certifikatom, što će reči da su u rangu daleko daleko skupljih 'Hi-Fi' šminkera Smijeh   (a ljudsko uho naravno ne može prepoznati razliku od 2-5% čistije zvučne slike.) Tako da se ne slažem kako PC ne može zamijeniti KVALITETNO kućno kino, a i Hi-Fi linijski sustav duple cijene (naravno sad ne uspoređujem sa sustavima koji koštaju preko 50.000.kn).

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

Mah comp mi je univerzalan... dobro mi dode za surfanje,muziku, za skolu..da nesto iskucam, istampam... ; ali ovo pitanje se najvise odnosi na igre i sta da kazem svaki comp je slucaj za sebe, svaki ima drugaciju konfiguraciju i tu dolaze razni problemi dok npr. kod konzole igre su bas optimizirane za tu konzolu i tu nema briga... mah ne znam... extra je kad si sa rajom i igras soccera na velikom ekranu.... , ali....mah dajem glas PC-u Namigiva


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

Na konzolama se mogu možda kratkotrajno zabaviti, ali ako želim uistinu uživati i uvući se u radnju onda mi je PC nezamjenjiv. Neznam zašto - na PC-u bih mogao igrati i 8 sati u komadu, a konzola me nemože držati više od sat vremena.


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

PC,jer je funkcionalniji od  konzola,moze se nadograđivati,mijenjati komponete itd.


Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole
galama kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Definitivno PC! On je toliko modularan i lako nadogradiv da zamjenjuje sve od TVa preko Hi-Fi sustava, kučnog kina (uz dobre surround zvučnike) do konzole Smijeh


 
Hmmm,donekle se slažem s tobom,ali gledanje filma na monitoru nije isto kao na plazmi ili lcd-u od metra,hi fi na pc-ju ne postoji već imaš zvuk ali njegova kvaliteta nije baš bajna,dedicated kućno kino je bolje od nekavog logitech surrounda itd.
Ps ono šta mene smeta u PC-a je šta daš 1k € za bijesan pc a za godini do dvije to je stara kanta koja vrijedi 10 % svoje nekadašnje vrijednosti.
Ja silom prilika filmove gledam na pc-ju jer imam flat pa ih skidam(serije također) ali jedva čekam da kupim neki lcd pa da filmove gledam na 107 cm dijagonali,glazbu ne slušam na pc-u ni pod razno već za to imam hi fi sistem,a igre(koje igram rijetko)ipak igram na pc-ju jer su mi igre na na konzolama stupidne.
Dakle proći će još neko vrime dok(barem meni) pc ne postane centar zabave u kući,nezahtjevnijim korisnicima on je to već sad,ali proći će još vremena dok to postane i onima koji hoće vrhunske performanse i u glazbi i u videu.Dakle pc ili konzole šta se igara tiče,za mene definitivno pc ali još uvijek mi pc ne može zamijeniti hi fi ili kućno kino.
Pozdrav iz Kaštela

 Frende sve to mozes povezati!!!

PC je definitivno kralj svih vrsta multimedije i zabave, premda PS3 sa svim ovim silnim dodatcima full prijeti, ali za mene ce komp uvijek biti broj 1!!

Double posters deserve to die!!
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzole

Evo jednog posta koji je neutralan...za ostale mi se čini da su pristrani...

 

Ako je u pitanju SAMO igranje..PC nema tu što tražit...za PS3 pljuneš jednom 3.000 kuna i deri..pravi plug`n`play ... idiots playing ... a na PC-u te grafička do jaja...te memorije kvatriljun Gba...te nema igre koja radi kako treba...govorim za originale Cool ... te neče zbog ovoga te neče zbog onoga ... 

 

Naravno izvan ovoga idu FPS-i ... na konzolama totalno ne idu...

 

Trenutno developeri od konzola ŽIVE...a na PC-ima se ISFURAVAJU...te time nama zagorčavaju život...sve bi to uz maloo više njihovog truda bilo drugačije.

 

Što se tiče ostalog ne može se uspoređivati...

 

prema svemu ostalome ...  cca 10:1 za PC

 

Preporuka je (kao jedan moj frend) .. kupio PC za 3000 kn te PS3 za ostalih 3000 kuna...svaki stroj za svoju ulogu...po meni ok. (ne igra FPS-e več isključivo akcijske avanture i avanture)

 

Prvi post je bio ISKLJUČIVO ZA IGRANJE te ono "pc može ovo pc može ono" ne trpajte u ovaj forum....PS3 ima Blue Ray...tko od Vas ima BlueRay?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2008 15:41 (Shile).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole
Shile kaže...

Evo jednog posta koji je neutralan...za ostale mi se čini da su pristrani...

 

Ako je u pitanju SAMO igranje..PC nema tu što tražit...za PS3 pljuneš jednom 3.000 kuna i deri..pravi plug`n`play ... idiots playing ... a na PC-u te grafička do jaja...te memorije kvatriljun Gba...te nema igre koja radi kako treba...govorim za originale Cool ... te neče zbog ovoga te neče zbog onoga ... 

 

Naravno izvan ovoga idu FPS-i ... na konzolama totalno ne idu...

 

Trenutno developeri od konzola ŽIVE...a na PC-ima se ISFURAVAJU...te time nama zagorčavaju život...sve bi to uz maloo više njihovog truda bilo drugačije.

 

Što se tiče ostalog ne može se uspoređivati...

 

prema svemu ostalome ...  cca 10:1 za PC

 

Preporuka je (kao jedan moj frend) .. kupio PC za 3000 kn te PS3 za ostalih 3000 kuna...svaki stroj za svoju ulogu...po meni ok. (ne igra FPS-e več isključivo akcijske avanture i avanture)

 

Prvi post je bio ISKLJUČIVO ZA IGRANJE te ono "pc može ovo pc može ono" ne trpajte u ovaj forum....PS3 ima Blue Ray...tko od Vas ima BlueRay?

 

 Pa sa konzole ne mozes pisati po ovom forumu (rijetko tko ima one sve dodatke). Što se tice kvalitete slike itd. i komp mozes na plazmu spojit... zvuk 7.1 a sa karticom i vise...

BLue ray se ne isplati ali cijena konstantno pada i dogada se isto sto je bilo i sa DVD formatom, za 2 godine se biti skroz jeftin.

Po meni je PS dobra stvar za igranje ali racunaj koliko ti se isplati zbog cijena igrica itd. Meni se PS3 svida samo zbog Cell-a (koji je stvarno cudo od hardware-a) koji se moze koristiti u znanstvenim projektima poput folding@home itd.
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzole

Više PC, zato što volim FPS-ove, lakše mi ih je igrat...


http://bux.to/?r=budi5875
http://bux.to/?r=budi5875
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice