Neke igre s avionima

poruka: 5
|
čitano: 4.990
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najbolja igra s avionima

evo narode sutra kupujem onaj joystick za igranje simulacija aviona, nisam baš upučen u te igre pa me zanima dal bi mi mogo ko kakvu preporučiti igru da nabavim ( nešt u stilu HAWX-a) znači da je grafika ok, da je pucačina, avioni mogu biti stariji ili noviji svejedno mi je, glavno je da se špila  Izlanuo se

Zagorci smo ljudi pravi kaj nam pak morejuu,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolja igra s avionima

E di je Drago da vidi ovu temu...

ONTOPIC:H.A.W.X. NIJE simulacija,ukoliko želiš igrat simulacije preporučio bih ti Sturmovik IL-2 mislim da se zove,(sa već i ja hulim),postoji i odličan dodatak Lock-On,to je što se "ratnih" simulacija tiće,a za komercijalne letove preporuka XPLANE,potonji sam probao,i mogu reći da me je čak na 15.4" ekranu od laptopa oduševio.

14 godina
offline
RE: Najbolja igra s avionima
alankish kaže...

E di je Drago da vidi ovu temu...

ONTOPIC:H.A.W.X. NIJE simulacija,ukoliko želiš igrat simulacije preporučio bih ti Sturmovik IL-2 mislim da se zove,(sa već i ja hulim),postoji i odličan dodatak Lock-On,to je što se "ratnih" simulacija tiće,a za komercijalne letove preporuka XPLANE,potonji sam probao,i mogu reći da me je čak na 15.4" ekranu od laptopa oduševio.

heehhe ispričavam se neigram baš takve igre tak da neznam xD budem pogledo za ove 2 pa da vidim ;=)

Zagorci smo ljudi pravi kaj nam pak morejuu,
14 godina
odjavljen
offline
Neke igre s avionima

Everything is fineSmijeh

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Neke igre s avionima

gore navedeni lock on, a mozes i microsoftove flight simulatore

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2010 18:18 (dowhymekeyto).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice