Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 111.597
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Nezna se još, možda Steam možda Origin.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
dex3108 kaže...

Sunce ti poljubim da li su oni normalni {#}

 

MINIMUM PC REQUIREMENTS
OS: Windows Vista SP2 32-bit
DirectX: DirectX 10
Processor: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo or AMD Equivalent
Memory: 3 GB
Hard Drive: 18 GB
Graphics card (AMD): 512 MB RAM ATI Radeon 4870 or higher performance
Graphics card (NVIDIA): 512 MB RAM NVIDIA GeForce 9800 GT or higher performance
Sound card: DirectX Compatible
Keyboard or Gamepad or Steering Wheel
DVD Rom Drive
Online: 512 KBPS or faster Internet connection

RECOMMENDED
OS: Windows 7 SP1 64-bit
DirectX: DirectX 11
Processor: 3.0 Ghz Intel Core 2 Quad or AMD Equivalent
Memory: 4 GB
Hard Drive: 18 GB
Graphics card (AMD): 1024 MB RAM ATI Radeon 6950
Graphics card (NVIDIA): 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX560
Sound Card: DirectX Compatible
Keyboard or Gamepad or Steering Wheel
DVD Rom Drive
Online: 512 KBPS or faster Internet connection

Frostbite 2

formula1live kaže...

Opet takvi zahtjevi jer su igru samo portali na komp bez optimiziranja. Pa niti jedna konzola nije tak jaka, i čudno da ti minimum treba DX10, jer to konzole ne podržavaju.

Ne znaš uopće o čemu pričaš. Igra se razvija na DICE-ovom Frostbite 2 Engineu koji je napravljen from scratch posebno za Battlefield 3 i što bolji izgled na PC-u. Baš zato jer je napravljen za jake PC-ove da pruži što bolju grafiku, ima velike zahtjeve.

You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run
Jako dobro znam sta je FB2 engine i smatram da je nepotrebam za ovu igru. HP 2010 je imao jako dobar engine koji je zahtjevao malo unapredjenja i bio bi savrsen, a zahtjevi bi bili duplo manji.
http://vgm.tv/
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

još ako će k tome biti pun bugova kao u slučaju BF3 na kome je baziran , eto ti ga veselja...

napokon dočekao DNF!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
vrx kaže...

još ako će k tome biti pun bugova kao u slučaju BF3 na kome je baziran , eto ti ga veselja...

Ja te bugove nisam bas vidio... igra se vrtila odlicno na mome 'starome' hardveru, FullHD, sve high, AA+AF, HBOA/HBAO (ili kako vec se pise) @40+ FPS 95% vremena. Sasvim zadovoljavajuće i nadasve prelijepo.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

neznam ljudi al ja znam da ču ju igrat i več mi se sad sviđa...volim dok career mod ima neku priču pogotovo popračenu flmičima...ja sam se pomirio s tim da to nije simulacija ni najmanje, al kao arkada mi ne izgleda loše...igro sam stvarno sve nastavke NFS-a, pa čak i Motor City koji je slabo prošao...al jednostavno mi se sviđa vozni park koji su ponudili i sviđa mi se cros country ideja...ja sam svoj komp pripremil za MW3 pa nemam problema s requirementsima...neznam...ja ču se probat naviknut na vozni model ako bude drugačiji od bilo koje igre do sad i amen...nadam se da vas ima koji mislite kupit igru jer uprotivnom ne mislim ni ja kupovati...jer mi nije fora se đirati bez CRO ekipe onda u MP trkama...onda ču rađe skinit "jogurt" i zadovoljiti se s SP kampanjom...ali ako se skupi ekipe (bar 4 ljudi) onda kupujem ziher...

 

DALI MISLITE KUPITI NFS THE RUN??

0 Da.
1 Da, ali prvo moram probati.
5 Ne, igra mi izgleda glupo.
30 Skinut ču "jogurt".
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
scOOby kaže...

neznam ljudi al ja znam da ču ju igrat i več mi se sad sviđa...volim dok career mod ima neku priču pogotovo popračenu flmičima...ja sam se pomirio s tim da to nije simulacija ni najmanje, al kao arkada mi ne izgleda loše...igro sam stvarno sve nastavke NFS-a, pa čak i Motor City koji je slabo prošao...al jednostavno mi se sviđa vozni park koji su ponudili i sviđa mi se cros country ideja...ja sam svoj komp pripremil za MW3 pa nemam problema s requirementsima...neznam...ja ču se probat naviknut na vozni model ako bude drugačiji od bilo koje igre do sad i amen...nadam se da vas ima koji mislite kupit igru jer uprotivnom ne mislim ni ja kupovati...jer mi nije fora se đirati bez CRO ekipe onda u MP trkama...onda ču rađe skinit "jogurt" i zadovoljiti se s SP kampanjom...ali ako se skupi ekipe (bar 4 ljudi) onda kupujem ziher...

 

DALI MISLITE KUPITI NFS THE RUN??

Po ovome što vidim u Minimum Req. i onomo sto ti je u MOJ PC, nekako mi se cini da graficki bas neces podnijet igru...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

ma gle, ja ču se i stime kolko ču moč zadovoljiti, a za mjesec ionako idem po HD 6950 ili GTX 560Ti...još ču vidjeti koju nek uzmem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
scOOby kaže...

ma gle, ja ču se i stime kolko ču moč zadovoljiti, a za mjesec ionako idem po HD 6950 ili GTX 560Ti...još ču vidjeti koju nek uzmem...

mislim na to da graficki NECES UOPCE moc igrat igru.. minimum je minimum za pokretanje, recommended je za igranje na MEDIUM, na nekoj HD Ready rezi... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Mitsuoka kaže...
scOOby kaže...

ma gle, ja ču se i stime kolko ču moč zadovoljiti, a za mjesec ionako idem po HD 6950 ili GTX 560Ti...još ču vidjeti koju nek uzmem...

mislim na to da graficki NECES UOPCE moc igrat igru.. minimum je minimum za pokretanje, recommended je za igranje na MEDIUM, na nekoj HD Ready rezi...

  gle budem videl...do sad kaj god sam igral sve sam mogo na full, čak RAGE ili Driver S.F. (mada driver nije ni tolko zahtjevan) budemo vidli, ja se nadam da bude šljakilo na nekoj osrednjoj kvaliteti...tko zna... ;) a ja mislil da je ona grafa iz minimum req. slabija od moje... :S

15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
scOOby kaže...
Mitsuoka kaže...
scOOby kaže...

ma gle, ja ču se i stime kolko ču moč zadovoljiti, a za mjesec ionako idem po HD 6950 ili GTX 560Ti...još ču vidjeti koju nek uzmem...

mislim na to da graficki NECES UOPCE moc igrat igru.. minimum je minimum za pokretanje, recommended je za igranje na MEDIUM, na nekoj HD Ready rezi...

  gle budem videl...do sad kaj god sam igral sve sam mogo na full, čak RAGE ili Driver S.F. (mada driver nije ni tolko zahtjevan) budemo vidli, ja se nadam da bude šljakilo na nekoj osrednjoj kvaliteti...tko zna... ;) a ja mislil da je ona grafa iz minimum req. slabija od moje... :S

grafa iz minimuma 4870 ti je pinku jača od 5770 grafe, a moja je izmedu 5770 i 5830.

 

evo ti razlika.. http://www.hwcompare.com/215/radeon-hd-4870-512mb-vs-radeon-hd-5570/

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2011 17:43 (Mitsuoka).
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

ček al ovi su benchmarci za slabiju verziju...bile su dvije ako se ne varam za moju 5570...512mb i 1gb...moja je 1GB...jel moguče da zato još radi i tak ok sa svim ovim igrama?? jer ova za koju si mi link dao je fakat slaba kak si i reko...čovječe mass effect 2 FPS nemogu vjerovat:

 

Radeon HD 4870 512MB = 96 FPS
Radeon HD 5570 512MB = 34 FPS

 

XD XD... looool

 

http://www.overclockersclub.com/reviews/sapphire_hd5570_1gb/13.htm

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2011 18:00 (scOOby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
scOOby kaže...

ček al ovi su benchmarci za slabiju verziju...bile su dvije ako se ne varam za moju 5570...512mb i 1gb...moja je 1GB...jel moguče da zato još radi i tak ok sa svim ovim igrama?? jer ova za koju si mi link dao je fakat slaba kak si i reko...čovječe mass effect 2 FPS nemogu vjerovat:

 

Radeon HD 4870 512MB = 96 FPS
Radeon HD 5570 512MB = 34 FPS

 

XD XD... looool

1GB na 5570 ti nista ne znaci, ta kolicina VRAMa na tu grafu je vise marketinski trik... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

stavio i link provijeri FPS-e na testiranim igrama...nisu uopče loši

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
scOOby kaže...

stavio i link provijeri FPS-e na testiranim igrama...nisu uopče loši

ne otvara mi link... a ovisi koje je referentno racunalo (procesor, RAM) 4870 i 5570 su na mome linku testirane istim racunalom, pa pokazuje kolika je razlika u karticama, to kako je u kojoj igri ti je nebitno, radi ovoga engine-a, dosta je zahtjevniji, te je napravljen za HIGH END grafiku  i procesore, kako bi se iskoristila snaga racunala...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

kužim te...velim budem vidio dok igra izađe, a još prije nje se mora suočiti i s MW3... :o

 

evo ponovo link: http://www.overclockersclub.com/reviews/sapphire_hd5570_1gb/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
scOOby kaže...

kužim te...velim budem vidio dok igra izađe, a još prije nje se mora suočiti i s MW3... :o

 

evo ponovo link: http://www.overclockersclub.com/reviews/sapphire_hd5570_1gb/

Kakvi su minimalni zahtjevi tesko...

 

a da ja ponovim, ne otvara mi ga, nemam pojma zasto... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

e nebi znao zast ti neče otvoriti... {#}

hmmm...velim to je sad jedina stvar...ili ču ju moč kupiti za 1 mj ako če se moč donekle igrat...ili ako neče biti igrivo onda če ič po brzom postupku... mada mi nepaše pošto imam kafič a sad mi sljedi plačanje konobarice... {#} ,mora mi Helloween party dobro proč...hehehe...

 

fala na info uvezi grafulje {#}...sad samo mogu čekat kaj budu igre pokazale...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

svi ste toliko nabrijani na te FPS-ove, sta vam moraju biti obavezno 40 50 60 ili vise? ono citam neke vas ovdje na forumu, pisu ajme pao mi FPS ispod 60...boze moj, javite se kad odigrate CIJELU igru na 3-4 FPS-a...onda ce vam i 20 biti dosta...

 

razmazenci :)

Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

ja se ne bunim...to baš oču ustvari reč...tak svejedno dali bu radila na 60 ili 40 ili 25...glavno da ja donekle mogu igrat...ok meni je ispod 20 bzvze...samo se živciram...igro ja GTA IV na 15 fps-a i prošo ga...al bzvze se samo živciral radi toga...neznam...neko ako vidi da u određenoj igri nemre imati 60+ FPS-a odma ide drugi dan u dučan po nove komponente i tak...meni bzvze...ja kupim jedino dok vidim da nema druge...zato baš velim da oču vidit kak mi bu radilo s tom grafom...ako bu fakat ispod 20 fps-a e onda ču uzet novu... ;)

 

idem pit...{#}{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

boze moj, javite se kad odigrate CIJELU igru na 3-4 FPS-a.

razmazenci :)

Davno sam prestao igrati igre sa komodorca ;)

 

Ontopic: neka rana usporedba

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3bEevjWi2ow

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

svi ste toliko nabrijani na te FPS-ove, sta vam moraju biti obavezno 40 50 60 ili vise? ono citam neke vas ovdje na forumu, pisu ajme pao mi FPS ispod 60...boze moj, javite se kad odigrate CIJELU igru na 3-4 FPS-a...onda ce vam i 20 biti dosta...

 

razmazenci :)

minimal req je potreban kako bi uopce mogao upaliti igru ali to ne mora znacit, u vrijeme shifta sam imao laptop koji je bio iznad minimuma, ali ga nisam mogao pokrenut uopce... i ne zivimo vise u vremenu da se moramo patit... ti igraj ako hoces i na 10, ja cu radije necu patit i gledat slike

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
thesekiman kaže...
RuskeGTT kaže...

boze moj, javite se kad odigrate CIJELU igru na 3-4 FPS-a.

razmazenci :)

Davno sam prestao igrati igre sa komodorca ;)

 

  to je bilo pred 10tak god kad je mafia 1 izasla...i kad nisam imao neki jak komp...

16 godina
offline
Need for Speed The Run

Gdje mogu jeftino kupiti Limited Edition u box verziji aka DVD? Steam itd. me ne zanima/ju.

 

http://www.gmc.hr/need-for-speedtm-the-run-limited-edition-pc.aspx - 349,00kn + gratis majica

 

http://www.algoritam.hr/?m=6&p=vijesti&opcija=prikaz&id=2517#run - nema cijene

 

http://www.crovortex.com/webshop/igra-6452-Need_For_Speed_The_Run.html - PS3, 10% popust na predbilježbe

 

http://base-host.com.hr/49-need-for-speed - trenutno nema u ponudi Run

 

Imaju li još koji domaći "dućani"?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 21:40 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Through the eyes of Michael Bay

 

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

Police Chase Gameplay Video

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

NFS The Run - Michael Bay Trailer

 

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

ovaj police chase - koje smece od igre...po meni jos gora od undercovera i slicnih njoj...jedino sta ima grafiku i ambijente od hot prsuta, sta ce malo ju spasiti...

 

ali ove policajce vise ne trpim, neznam, plus sta ih mozes skrsiti, ma jooooooj glupost, to u driveru ok, ali ovdje me zivcira...i kladim se da sa onim mrtvim crown victorijama voze se 250-300kmh i ometaju te, a u biti nebi trebali ic preko 200 da je igra realna...

 

neznam, cak mi hot prsut bolje izgleda od ovog...

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

ovaj police chase - koje smece od igre...po meni jos gora od undercovera i slicnih njoj...jedino sta ima grafiku i ambijente od hot prsuta, sta ce malo ju spasiti...

 

ali ove policajce vise ne trpim, neznam, plus sta ih mozes skrsiti, ma jooooooj glupost, to u driveru ok, ali ovdje me zivcira...i kladim se da sa onim mrtvim crown victorijama voze se 250-300kmh i ometaju te, a u biti nebi trebali ic preko 200 da je igra realna...

 

neznam, cak mi hot prsut bolje izgleda od ovog...

nažalost upravu si :(

to je pre debilno kad voziš npr. gallarda 320 km/h i odjednom te crown victoria prestigne,high stakes je imo dobre policijske aute (diabla,911-icu)

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 14:14 (luka94).
14 godina
offline
Need for Speed The Run

ma high stakes je bio meni u top3 nfs-ova ikad...nece vise nista biti kao to nazalost :(

 

srecom pa postoji vista edition koji radi bez greske na novim winsima, tako da se rado prisjetim tog doba :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice