Igra li još tko Nexuiz 2.5.2

poruka: 6
|
čitano: 1.579
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Igra li još tko Nexuiz 2.5.2
Poštovani članovi foruma budući da imam ograničeni promet interneta zanimalo me igra li još tko ovu igru online rado bih je sikinuo jer je samo oko 800mb i čuo sam da je izvrsna no nažalost samo se može igrati online.Zna li tko kakvu Fan-base stranicu gdje ljudi raspravljaju o toj igri,a da je još aktivna.Nemojte misliti da trollam(ili kako se to god kaže nisam neki stručnjak u internet slengovima) samo ništa o toj igri nisam uspio naći budući da u 5. mjesecu izazi nova verzija koja će biti pokretana Cry engineom 3.
Hvala.
“May God have mercy upon my enemies, because I won't.” - General George S. Patton “The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra li još tko Nexuiz 2.5.2

ne.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igra li još tko Nexuiz 2.5.2

Ok je igra ali nema izgrađenu zajednicu igrača niti se priča o njoj, svi su više manje casual igrači.

Preporučio bi ti da probaš Tribes Ascend ako voliš brze shootere jer igra je jako uspješna i gradi veliku zajednicu, samo ćeš trebati više prometa da je skineš...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Igra li još tko Nexuiz 2.5.2
xxxxx kaže...

Ok je igra ali nema izgrađenu zajednicu igrača niti se priča o njoj, svi su više manje casual igrači.

Preporučio bi ti da probaš Tribes Ascend ako voliš brze shootere jer igra je jako uspješna i gradi veliku zajednicu, samo ćeš trebati više prometa da je skineš...

Hvala ti na postu no Tribes:Ascend je malo prejaka za moj komp a ja obožavam što brže shootere pa sam naišao na xonotic potomka nexuiza.Izgleda da je na njemu ogroman community pa ću ipak to probati.

Još jednom hvala.

“May God have mercy upon my enemies, because I won't.” - General George S. Patton “The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his
13 godina
offline
Xonotic?
Ikarus01 kaže...
...... ja obožavam što brže shootere pa sam naišao na xonotic potomka nexuiza.Izgleda da je na njemu ogroman community pa ću ipak to probati.

Ovo super izgleda, kakvi su dojmovi ako si počeo igrati xonotic ?

 

Više o igri => http://www.xonotic.org/

Gaming, the RIGHT way - meaning, getting the most out of gaming experience by playing the way the developers meant for the game to be played! {{http://steamcommunity.com/groups/brink_croatia}}
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:15 (njezic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xonotic?
njezic kaže...
Ikarus01 kaže...
...... ja obožavam što brže shootere pa sam naišao na xonotic potomka nexuiza.Izgleda da je na njemu ogroman community pa ću ipak to probati.

Ovo super izgleda, kakvi su dojmovi ako si počeo igrati xonotic ?

 

Više o igri => http://www.xonotic.org/

Igra je super razna oružja od portala,do laserskih puški,grappling gun samo neki.No ja osobno volim malo povećati brzinu igre i smanjiti gravitaciju na minimum i lebdjeti oko mape s jetpackom no nažalost to možeš namjestiti samo ako sam creataš server s botovima.Igram tu i tamo s ljudskim igračima i to što ja mogu doći do preko 70 killova u cod 4 tamo ništa ne znači vidi se da su tamo igrači vrhunskog kalibra koje po skillu već kužim da su igrali quake arena puno pa su zato tako prokleto dobri.E sad jedan mali paradoks iako na forumu ima stalno korisnika koji ti na pitanja odgovaraju skoro trenutačno na serverima na netu samo su neki relativno puni serveri DCC laidback delight i još par.To je zato jer se većina bitaka odigrava preko quake IRC kanala i organizirano je tako kako bi svi igrači različitih sposobnosti bili smješteni u predviđenu grupu.Pa ako znaš koristiti Internet relay chanell to je veliki plus.Nadam se da sam ti odgovorio na sva pitanja i btw pogledao sam ti mojpc config i moram reći da sam impresioniran 4 PC-a u LAN-u NICE!!!.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 19:39 (Ikarus01).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice