Igra fair play ili ispit morala

poruka: 17
|
čitano: 3.582
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Igra fair play ili ispit morala

Postavljam pitanje

naročito kada vidim kako mladi i najmlađi gledaju što lakšim putem dakle cheating dodatcima

doslovce gnjaviti ostatak puka koji vjeruje u fair play i platio je za fair play.

Zgrožen sam jer znam da takva populacija ljudi do svega u životu htjet će doći uz pomoć cheating.

I do radnog mjesta i do stana i auto itd. Pretvorit ćemo se u čopor divljih vukova i izumrijeti jer mi nismo

nimalo spretni kao ti recimo vukovi.

Odnosno postavlja se i kontra pitanje, ako oni varaju a vama je zabranjeno i u isto vrijeme vas maltretira neki umobolni klinac.

Bug Vam ne da da napišete pomoć za cheat pa da malog naprašite.

Što preostaje, da se učlanim u đihad uletim u vrtić i pobijem 200tinjak djece ?

Gdje je granica normalnog moralnog a nadasve ljudskog jer u suprotnom mi smo čopor vukova ?

Čini mi se da ću otvoriti blog na ovu temu i napraviti neka ozbiljna istraživanja.

 
6 2 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala

hehe dobro pitanje. ja zbog toga uopce ne igram online igre. jedina koju igram jest fifa i to je valjda leglo nemorala.

 

ni jednom u tri godine nisam vidio da je itko od protivnika izbacio loptu kada mi je jedan od igraca ozlijedjen. toliko tih posranaca ne zna podnijeti poraz da jedva 20 posto utakmica u kojima vodim sa dva gola razlike zavrsi normalno. uglavnom svi izadju iz igre prije kraja. da ne govorimo o tome da ako prime gol u prvih pet minuta (vrijeme koje je ostavljeno da se moze izaci iz igre ako laga) obavezno izlaze.

 

neki dan sam skonto da postoji i head to head, znaci nikakvo natjecanje vec samo utakmice, i to je nevjerojatno ugodnije za igru. pretpostavljam da je za to odgovorna kompetitivnost natjecanja koje u ovom modu nema. dosta to govori i o nasem drustvu. kompetitivnom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala

Sve igre koje igram online, igrama sa ljudima koje znam, inace kao sto je kolega gore rekao, drugacije nema smisla, ili su pro ili takozvani rage-quit

15 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala

Da baš sam mislio na EA.

Da li ti je poznato da EA je direktni sponzor KKK ? kao također i nekih ratišta ?

Da bi se tako velika Američka nacija malih "delikvenata" onda im EA podijeli cheatove.

Ja postavljam pitanje da li u toj americi ako izdaš poluproizvod debelo nezaštićen, imaš tražiit ne samo povrat novca već i odštetu.

Želio bi naći odvjetnika i bio bi spreman uložiti ogromne novce.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala

Vrlo dobar savjet, da li Vam se mogu pridružiti ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala
kiko_san kaže...

Da baš sam mislio na EA.

Da li ti je poznato da EA je direktni sponzor KKK ? kao također i nekih ratišta ?

Da bi se tako velika Američka nacija malih "delikvenata" onda im EA podijeli cheatove.

Ja postavljam pitanje da li u toj americi ako izdaš poluproizvod debelo nezaštićen, imaš tražiit ne samo povrat novca već i odštetu.

Želio bi naći odvjetnika i bio bi spreman uložiti ogromne novce.

Da, čuo sam da EA također sponzorira i SF, odnosno da je vlasnik SF-a jedan od šefova u EA.

 

 

Kaj se tiče čitanja, sječam se toga iz COD-ova. No mislim da uvođenjem neke online platforme u igre se je to dosta smanjilo, kao npr. steam koji kažnjava igrače koji varaju u njihovim igrama (npr. DOTA2 i TF2) tak da rijetko vidim da netko tamo vara.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
16 godina
offline
Igra fair play ili ispit morala

Bas sam cekao da neko otvori ovakvu temu i zistog razloga ni ja vise ne igram online jedino na ps4 kad nadjem vremena od joba, obitelji obaveza etc... da odigram nes jer nema chetanja 

i fer je igrat posto svi igram sa istom periferijom ! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra fair play ili ispit morala

Ovo :D

 

 

pogledati do kraja definitivno se isplati :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.6.2014 20:53 (Chdtf).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Igra fair play ili ispit morala

A sta reci,kada samo gledam ovaj video,sjetim se koliko puta sam bio u istoj situaciji i samo sam se na nervirao ko bik.I umjesto da ja njega natjeram da liva partiju,ja livam.Nego zanima me,kako ja kao igrac neke partije,mogu posumnjati da je cheater i reportat?Jer ocito nemozes biti 100% siguran,ako ne vidis njegov kill sam svojim ocima.I da,ja bi te hackere,cheatere ili kako se ta govna zovu,kaznjavao novcano.Pa da vidim kako bi hakirali.Ovako,nista se ne postigne.Kada vec kaznjavaju piratizaciju koja,kako oni kazu,unistava necijoj igri reputaciju.Bogami onda i hakovi isto tako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.6.2014 21:17 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala
Endymon kaže...

A sta reci,kada samo gledam ovaj video,sjetim se koliko puta sam bio u istoj situaciji i samo sam se na nervirao ko bik.I umjesto da ja njega natjeram da liva partiju,ja livam.Nego zanima me,kako ja kao igrac neke partije,mogu posumnjati da je cheater i reportat?Jer ocito nemozes biti 100% siguran,ako ne vidis njegov kill sam svojim ocima.I da,ja bi te hackere,cheatere ili kako se ta govna zovu,kaznjavao novcano.Pa da vidim kako bi hakirali.Ovako,nista se ne postigne.Kada vec kaznjavaju piratizaciju koja,kako oni kazu,unistava necijoj igri reputaciju.Bogami onda i hakovi isto tako.

 

Ocito spadas u mladju skupinu igraca, pod tim ne mislim nista lose da se ne uvrijedis, medjutim botanje kao oblik varanja postoji vec ohohohj, no vecim djelom zato sto se botanjem i privatnim botovima moze zaraditi (dakako ovo je u vecini slucajeva ilegalno ali to ljudi svejedno rade). Tu se vrlo do jako malo moze uciniti, uvijek u gotovo 99,99999% igara postoji nacin da se cheata, exploita igra te na taj nacin dobije prednost nad nekim, ali neka te to ne obeshrabruje, ustvari, to ce ti pomoci da pronadjes ono sto zaista volis igrati, pocet ces polako prepoznavati botere cheatere, igre koje su ih prepune te se ne isplate igrati. Jos jedna od stvari koja ti moze pomoci da budes svjestan postoji li neki cheat i kako on radi je da pratis neke hackerske forume (pasivno), ne sa zeljom da i ti postanes boter, nego da pratis development doticnih, te naucis kako se ponasaju u igri. Opet ponavljam postoje privatni botovi koje je prakticki ne moguce pohvatati ali s takvima se neces vjerojatno puno sretati :)

11 godina
offline
Igra fair play ili ispit morala

Je,ali treba nesto smisliti prtiv tih botova i hackera.Onda i za piratizaciju ne bi trebale kazne,posto uvjek ce biti piratluka.Najbolje je do sada napravio Titanfal.Posebne servere,gdje se hackeri zabavljaju.Znaci hacker sa hackerom.A mi koji igramo fer,igramo sa iskustvom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala
Endymon kaže...

Je,ali treba nesto smisliti prtiv tih botova i hackera.Onda i za piratizaciju ne bi trebale kazne,posto uvjek ce biti piratluka.Najbolje je do sada napravio Titanfal.Posebne servere,gdje se hackeri zabavljaju.Znaci hacker sa hackerom.A mi koji igramo fer,igramo sa iskustvom.

 

Takvo što je ne moguće, ljudska domišljatost po pitanju varanja je uistinu nevejerojatna, gdje god netko napravi zakrpu drugi nadje rupu i tako to ide stalno u krug ima puno primjera o kojima mi se neda pisati, jednostavno pomiri se s tim i deri svojim putem, izmjeniti ljude po ovom pitanju - zaboravi. :)

16 godina
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala
kiko_san kaže...

Da baš sam mislio na EA.

Da li ti je poznato da EA je direktni sponzor KKK ? kao također i nekih ratišta ?

WAT?

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
10 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala

fakat, odakle vam ovo ok ea i kkk, i volio bi vidit nekakav dokaz za to.

16 godina
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala
jovial kaže...

fakat, odakle vam ovo ok ea i kkk, i volio bi vidit nekakav dokaz za to.

Vjerojatno čitaju neki ekvivalent portalu dnevno.hr, samo za gejmere. :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala

dokazi postoje već u sudskim analima

mnogo premnogo plaćenih kazni za rasističe izraze ponašanje i sl

14 godina
offline
Re: Igra fair play ili ispit morala
kiko_san kaže...

dokazi postoje već u sudskim analima

mnogo premnogo plaćenih kazni za rasističe izraze ponašanje i sl

Jesil ti glup ili troll?

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice