FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 578.483
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Umro Tiote, herz na treningu.

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 13:44 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Do sada nisam u packovima dobio nista vrijedno ...

 Ne dam vise feninga ....

 Ako igru prednaručiš iz igre dobiješ 10% popusta. U svim tim packovima dobiješ dovoljno contractsa da ne moraš trošiti na njih a da si najveći pehist kao ja izvuči ćeš iz njih 200k coinsa. S 10% popusta meni to izgleda kao dobra ponuda.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 Do sada nisam u packovima dobio nista vrijedno ...

 Ne dam vise feninga ....

 Ako igru prednaručiš iz igre dobiješ 10% popusta. U svim tim packovima dobiješ dovoljno contractsa da ne moraš trošiti na njih a da si najveći pehist kao ja izvuči ćeš iz njih 200k coinsa. S 10% popusta meni to izgleda kao dobra ponuda.

 Juce me jedan odrao cini mi se 5:1 ,jeste da je imao  vrh tim ali opet ,tip veze ..

 Ja treba da ulazem u igru a ne u igrace ....

 Taman kad pomislim da je krenulo na bolje neko me oladi ... :)

 Prosto je nevjerovatno kako svaki igrac stoji gdje treba i samo tikak taka na prvu .

 Moji nikad tako ne stoje i stalno ih moram slati napred sa l1 ..

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 13:36 (goust78).
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Juce me jedan odrao cini mi se 5:1 ,jeste da je imao  vrh tim ali opet ,tip veze ..

 Ja treba da ulazem u igru a ne u igrace ....

 Taman kad pomislim da je krenulo na bolje neko me oladi ... :)

 Prosto je nevjerovatno kako svaki igrac stoji gdje treba i samo tikak taka na prvu .

 Moji nikad tako ne stoje i stalno ih moram slati napred sa l1 ..

 

 Kako se to ulaže u igru a da nisi uložio u igrača? Prvi preduvjet je igrač koji odgovara formaciji i poziciji na kojoj igra. Drugi preduvjet je posložiti instrukcije na svim pozicijama i svim igračima. I treći da imaš pregled igre i u pravom trenutku uposliš igrača koji ulazi u prostor. Svi igrači ulaze u datom trenutku, tvoje je samo da to primjetiš u pravom trenutku. Naravno ako su ti sve instrukcije parkiranje autobusa, teško ćeš doći do igre..

7 godina
offline
FIFA 17

Odradim ovaj 4. SBC što se dobije silver pack. U njemu izleti TOTS Mbappe. Prije toga danas drugi put pokušam DKT i osvojim Marquinhosa. A od prije dvije sedmice u 84+ garantiranom SBC-u dobijem SIF Depaya. Teško da mogu pravit neki hybrid, a ne igram sa Francuzima, niti njihovom ligom.

 

Kad bi bilo najbolje prodavat Mbapea ? Odmah ili čekat da izađu iz packova poslije petka ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 20:02 (Black and white).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17

Momci, ima li tko problema sa disconnectom u ovoj šugavoj igri?? Pa u seasons imam 300-50-140 i od tih 140 preko 50 tekmi je bila pušiona jer me tokom meča disconnectalo sa servera! Da bi stvar bila bolja internet radi i stabilan je, nije da net krepa nego baš kao da je nešto zbuggano, da bi stvar bila gora nedaj bože da bi se protivniku nekad disconnectalo pa da ja dobijem pobjedu! LUD SAM

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 Juce me jedan odrao cini mi se 5:1 ,jeste da je imao  vrh tim ali opet ,tip veze ..

 Ja treba da ulazem u igru a ne u igrace ....

 Taman kad pomislim da je krenulo na bolje neko me oladi ... :)

 Prosto je nevjerovatno kako svaki igrac stoji gdje treba i samo tikak taka na prvu .

 Moji nikad tako ne stoje i stalno ih moram slati napred sa l1 ..

 

 Kako se to ulaže u igru a da nisi uložio u igrača? Prvi preduvjet je igrač koji odgovara formaciji i poziciji na kojoj igra. Drugi preduvjet je posložiti instrukcije na svim pozicijama i svim igračima. I treći da imaš pregled igre i u pravom trenutku uposliš igrača koji ulazi u prostor. Svi igrači ulaze u datom trenutku, tvoje je samo da to primjetiš u pravom trenutku. Naravno ako su ti sve instrukcije parkiranje autobusa, teško ćeš doći do igre..

 Ma mislim mozda bih fifu 18 trebao da rokam samo sezonu ,da ucim  da igram ....

 Autobus parkiram samo kad vodim pred kraj ,inace sve na balanced .

 Igram samo 41212(2) instrukcije LB ,RB nazad,CDM nazad ,ST Central+Iza odbrane !

 Custom :

67

45

Org

70

30

70

FF

35

55

45

Cover

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 21:19 (goust78).
16 godina
offline
Re: FIFA 17
Black and white kaže...

Odradim ovaj 4. SBC što se dobije silver pack. U njemu izleti TOTS Mbappe. Prije toga danas drugi put pokušam DKT i osvojim Marquinhosa. A od prije dvije sedmice u 84+ garantiranom SBC-u dobijem SIF Depaya. Teško da mogu pravit neki hybrid, a ne igram sa Francuzima, niti njihovom ligom.

 

Kad bi bilo najbolje prodavat Mbapea ? Odmah ili čekat da izađu iz packova poslije petka ?

 Ha, ha.. Ja dobijem u tom packu igrača u vrijednosti 2000 coinsa. Pa jebem ti sreću. Na kraju u packu koji će garantirati tots igrača, dobit ću najgoreg mogućeg.

10 godina
offline
Re: FIFA 17
Reedy kaže...

Momci, ima li tko problema sa disconnectom u ovoj šugavoj igri?? Pa u seasons imam 300-50-140 i od tih 140 preko 50 tekmi je bila pušiona jer me tokom meča disconnectalo sa servera! Da bi stvar bila bolja internet radi i stabilan je, nije da net krepa nego baš kao da je nešto zbuggano, da bi stvar bila gora nedaj bože da bi se protivniku nekad disconnectalo pa da ja dobijem pobjedu! LUD SAM

 I ja ti isto imam discoonecte redovno ako nadjes neko rjesenje javi hahahaa

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Nikako me nece trgovina...Da me samo dan kasnije puklo da prodam pojedine if kartice, solidno bi zaradio, kao npr. na ovoj zadnjoj if kartici Bonuccia, if sandru itd...jbg...


Sto se mene tice, izgubio sam ambiciji za bilo sto ambicioznije slagati i imam ovaj squad za svoj gust sa kojim mislim peglati do nove fife. Tu je jos jedan oko Sona, ali nista posebno....
Son i dalje ubija...u 132 tekme 138golova. Zahvaljujuci njemu i Icardiu, pospremio sam ovog Marquinhosa u dzep
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Zahvaljujuci Suarezu mogu zaboravit na marquinosa do daljnjega,u ove cetri utakmice nisam nikad vidio da je igrica toliko igrala protiv mene nekim cudom sam uspio pobijedit prve tri dok u finalu gdje je protivnik bio samo malo losiji od mene uspio sam izgubit jer mu je igrica na veliko pomogla.Kao prvi primjer mozete vidjet ovo poklanjanje gola od Smallinga,Suarez je u dvije utakmice imao 7 prilika 1na1 i imao je priliku da zabije prazan gol sa udaljenosti od 5m sto je normalno za njega da promasi jer on igra u barceloni zato jer promasuje znaci totalno mi se sada zgadio igrac samo zbog igrice.U finalu uspijem pobjec sa Suarezom kad ono kaze Smalling alo mali gdje si posao i povuce ga za dres i onda se nisam mogao micat neku sekundu sto je bilo dovoljno svima da se vrate u obranu onda opet uspijem pobjec sa Suarezom a Smalling ga rusi 2cm od ruba sesnaesterca a sudac barem da da Smalingu zuti karton jer je rusio igraca a ispred tog igraca nije bilo nikoga nije mogao doci do lopte znaci vidi se namjera da ga je htio rusit jer bi ovaj zabio gol kad ono kurcina niti zuti mu nije dao a kamoli crveni.totalna prevara u reziji od EA nisam samo igrao protiv igraca vec i protiv EA.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Bez puno problema osvojio Marquinhosa, ali stvarno ne znam kako da ga uvrstim pa ću ga čuvati kad se jednom izvuče Ronaldo pa da bude kombinacija Marquinhos-Alex Sandro-Casemiro-Ronaldo .

Ovako mi izgleda ekipa, s tim što kad krene utakmica mijenjam formaciju u 4-1-2-1-2, na camu je de Bruyne.

Dva ST-a Son i Mane, obojica ubice  i sa smanjenim chemistryom. Inače ovog Manea sam dobio kao untradable verziju, nadao sam se nekom defanzivcu jer je kao ST trebao igrati Martial (86), ali sam sa ovim pre-prezadovoljan!!

Naredna u planu je kupovina "naranđastog" Vidala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 8:57 (AdisTM87).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Bitno da si ti brončane stavio na klupu da se slučajno ne omakne i spoji te sa nekom ekipom kao što je tvoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Da, to je najbitnije. Mislim da ne postoji algoritam u FIFI koji spaja lošije sa lošijim ekipama i jače sa jačim. Ne postoji neki ni veliki dokaz da pomaže bronzana klupa u igri, ali eto svi PRO igrači smanjuju rating svoje ekipe, tako da...

Inače prije Pogbe,  i njemačkog tria, sam koristio IF 86 Cana i TOTS Herreru. Na golu mi je bio plavi Buffon. Can užasan!!! Ne znam da li je jedan gol postigao, iz daljine šta god da opuca ide preko gola... Herrera je bio OK, mada Pogba je dosta jači i bolji. Buffon isto tako kako kad, jednu tekmu skine 5 zicera, drugu prima iz svih mogućih uglova...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 9:15 (AdisTM87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Ja sam neki dan uzeo Pogbu i nakon prve dvije tekme sam ga mislio prodat.
Na kraju nisam i dobro da nisam.
Kakva on dodavanja ima to je ludnica.
Skužio sam da s njim možeš dodavati kako hoćeš i da u 99% slučajeva to dodavanje bude točno.
Malo me jebe u napadu jer nije učinkovit... dosta šansi je promašio jebo majku.
Rokao sam ispočetka pun šut s njim iz daljine i to su bombe, ali golmani uvijek brane jer su mu lopte išle po sredini.
Mada, jučer sam odvalio s njim u De Geu i doslovno ga je probušio... lopta mu je prošla kroz ruke, okrznula trbuh i u gol.
I da, lik je jebeni tenk... malo tko me izgurao s njim.

Koji chem imate na Pogbi?
Meni je Anchor na njemu jer sam ga takvog kupio.
Mislio sam možda Shadow ili Hawk?
Imam ga na CAM poziciji.

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 9:26 (Skilledžija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Stavi Hunter na Pogbu iz razloga što mu je H/M workrate, znači da često ide prema naprijed i ulazi u šesnaesterac. Inače unutar 16 metara sa njim, a doduše i sa većinom igrača, šutam sa driven shotom i to najčešće ulazi unutra. Volio bih probati neku inform verziju Pogbe

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 17
AdisTM87 kaže...

Stavi Hunter na Pogbu iz razloga što mu je H/M workrate, znači da često ide prema naprijed i ulazi u šesnaesterac. Inače unutar 16 metara sa njim, a doduše i sa većinom igrača, šutam sa driven shotom i to najčešće ulazi unutra. Volio bih probati neku inform verziju Pogbe

Kad uđem s njim u 16m samo razgrćem obranu s njim :)

Odigrao sam 5-6 utakmica s njim tako da ga još nisam upoznao dobro, ali polako hvatam konce.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
FIFA 17

Uzeo icon edition s 10% popusta i odbrojavanje je počelo..

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Kad uđem s njim u 16m samo razgrćem obranu s njim :)

Odigrao sam 5-6 utakmica s njim tako da ga još nisam upoznao dobro, ali polako hvatam konce.

Ja imam pogbu 92 i kako god se gradio kada se lik zabije u mene ode pogba u 3pm a faula nema. Ja to ne kužim. Gradim se i lik je iza mene i odjednom je ispred mene i igrača mi izgura u aut. Kad je situacija obrnuta mogu se jebati. Nikad nisam došao u situaciju da se neprirodno stvorim ispred protivnika i odnesem ga u aut. Da nema tog silovanja izgubio bih 70% tekmi manje jer me jedino dobiju na silovanje. Ja kad pucam svi mi skaču u blok a igrač mi uvijek kasni 1sek s pucanjem. Meni se takva situacija nikada ne dogodi da svi moji skaču u blok i da lik kasni 1 sek s udarcem?

 

Maloprije sam igrao s likom i lik ima sve crvene kartice 88 pa naviše. Ima isti stil igre kao i ja. Ne siluje me, ne vuče me za dres, ne čupa me. Dobra tekma i dobijem ge bez problema iako nisam u cijeloj igri osvojio 1 crvenog igrača. S ovim kokošarima koji samo uklizuju, siluju, čupaju i vuku ne mogu igrati jer su mi igrači stalno na podu a uvijek mi nedostaje ta jedna sekunda da se prije riješim lopte. Stišćem ali neće dodati već napravi još jedan korak taman da mi ukliže ili odnese loptu.

 

Otkako su krenuli totsi otvorio sam kroz sbc bar 50 packova. Sve slažem i dobijem kitu. Nisam dobio igrača 83 a o bilo kakvoj obojenoj kartici da ne govorim. Vidim ovaj dobije ovog totsa onaj onog totsa a ja kitu. Pa ne mogu vjerovati da me igra jebe cijelu godinu? Ako nisam na forumu otvorio najviše packova, onda sam u top tri a po dobijenim karticama sam uvjerljivo najgori. Baš me interesira nakon ovih 6 sbc kojeg ću tots igrača dobiti. Ne sumnjma da će to biti najgori mogući

 

Inače SIF Can mi je odlična kartica i ne bih je mijenjao za ništa u ovoj igri. Igrač sredine terena kakvog baš volim

12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

Ja imam pogbu 92 i kako god se gradio kada se lik zabije u mene ode pogba u 3pm a faula nema. Ja to ne kužim. Gradim se i lik je iza mene i odjednom je ispred mene i igrača mi izgura u aut. Kad je situacija obrnuta mogu se jebati. Nikad nisam došao u situaciju da se neprirodno stvorim ispred protivnika i odnesem ga u aut. Da nema tog silovanja izgubio bih 70% tekmi manje jer me jedino dobiju na silovanje. Ja kad pucam svi mi skaču u blok a igrač mi uvijek kasni 1sek s pucanjem. Meni se takva situacija nikada ne dogodi da svi moji skaču u blok i da lik kasni 1 sek s udarcem?

 

 

Ja imam običnog Pogbu.

Igrao sam tek par utakmica s njim, ali nisam primjetio da ga se lako izgura.

Tu i tamo jesu, ali obično je Pogba taj koji razgrće oko sebe.

Jučer sam baš dao gol s njim na snagu.

Dodam mu loptu na nekih 20m i odmah na leđima prvi, Pogba ga otrese i onda mu se zakači drugi s ruba 16m do 5m ga je nosio na leđima, ali ovaj mu ne može ništa i lagano spremi Pogba loptu u gol.

 

Super mi je Pogba otkad sam skužio da precizno dodaje na svakojake načine.

Uopće se ne obazirem kamo je okrenut, samo stisnem dodavanje i lopta ide tamo gdje sam zamislio :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...  

Ja imam običnog Pogbu.

Igrao sam tek par utakmica s njim, ali nisam primjetio da ga se lako izgura.

Tu i tamo jesu, ali obično je Pogba taj koji razgrće oko sebe.

Jučer sam baš dao gol s njim na snagu.

Dodam mu loptu na nekih 20m i odmah na leđima prvi, Pogba ga otrese i onda mu se zakači drugi s ruba 16m do 5m ga je nosio na leđima, ali ovaj mu ne može ništa i lagano spremi Pogba loptu u gol.

 

Super mi je Pogba otkad sam skužio da precizno dodaje na svakojake načine.

Uopće se ne obazirem kamo je okrenut, samo stisnem dodavanje i lopta ide tamo gdje sam zamislio :)

 

I to sto radis sa njim je realno??

To inace Pogba radi i moze napraviti?

Luka je doktor svemira pa nema te mogucnosti u ovoj smjesnoj arcadi

16 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Ja imam običnog Pogbu.

Igrao sam tek par utakmica s njim, ali nisam primjetio da ga se lako izgura.

Tu i tamo jesu, ali obično je Pogba taj koji razgrće oko sebe.

Jučer sam baš dao gol s njim na snagu.

Dodam mu loptu na nekih 20m i odmah na leđima prvi, Pogba ga otrese i onda mu se zakači drugi s ruba 16m do 5m ga je nosio na leđima, ali ovaj mu ne može ništa i lagano spremi Pogba loptu u gol.

 

Super mi je Pogba otkad sam skužio da precizno dodaje na svakojake načine.

Uopće se ne obazirem kamo je okrenut, samo stisnem dodavanje i lopta ide tamo gdje sam zamislio :)

 Prije izlaska TOTS-a pojavio se patch. Nakon njega preciznost dodavanja mi je pala za bar 40%. Nitko me ne može uvjeriti da tim patchom nisu ograničili moč TOTS kartica. U momčadi imam sve igrače koji imaju pass igru preko 90 a ja se ne mogu točno dodati. Moj pogba 92 ne može na 5 metara dodati točnu loptu a protivnikov NIF pogba kako kažeš dodaje točno iz svih mogućih i nemogućih situacija. Opet mi se događa da hoću dodati prvom do sebe a igra dodaje sasvim negdje drugdje liku za kontru i gol. Kako da jebeno igram ako igra dodaje kontra onoga što sam ja zamislio i odigrao?

 

Opet mi igrač na deset metara po sredini gola i hoću mu dodati a lopta ode igraču na krilu koji je opasan po korner zastavicu. To je meni pravljenje budale od igrača. Pogba 92 je u 20 tekmi zabio 8 golova i pogodio 20 prečki i stativa. Sve što puknem ide u jebenu prečku i stativu. Pa to je nemoguće.

Kaj sam danas fulao je potez za sprdnju dana. I kada mi lik pokloni zicera ja ga ne zabijem. OK, Robben i desna noga no malo poslije je desnom nogom zabio s 20m. Tada mu nije smetala desna noga..

 

Razmišljam da prodam sve TOTS i IF kartice i složim si momčad od NIF kartica. Mislim da ću biti sretniji i igrati s manje grča na licu.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 17:19 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Ja imam običnog Pogbu.

Igrao sam tek par utakmica s njim, ali nisam primjetio da ga se lako izgura.

Tu i tamo jesu, ali obično je Pogba taj koji razgrće oko sebe.

Jučer sam baš dao gol s njim na snagu.

Dodam mu loptu na nekih 20m i odmah na leđima prvi, Pogba ga otrese i onda mu se zakači drugi s ruba 16m do 5m ga je nosio na leđima, ali ovaj mu ne može ništa i lagano spremi Pogba loptu u gol.

 

Super mi je Pogba otkad sam skužio da precizno dodaje na svakojake načine.

Uopće se ne obazirem kamo je okrenut, samo stisnem dodavanje i lopta ide tamo gdje sam zamislio :)

 Prije izlaska TOTS-a pojavio se patch. Nakon njega preciznost dodavanja mi je pala za bar 40%. Nitko me ne može uvjeriti da tim patchom nisu ograničili moč TOTS kartica. U momčadi imam sve igrače koji imaju pass igru preko 90 a ja se ne mogu točno dodati. Moj pogba 92 ne može na 5 metara dodati točnu loptu a protivnikov NIF pogba kako kažeš dodaje točno iz svih mogućih i nemogućih situacija. Opet mi se događa da hoću dodati prvom do sebe a igra dodaje sasvim negdje drugdje liku za kontru i gol. Kako da jebeno igram ako igra dodaje kontra onoga što sam ja zamislio i odigrao?

 

Opet mi igrač na deset metara po sredini gola i hoću mu dodati a lopta ode igraču na krilu koji je opasan po korner zastavicu. To je meni pravljenje budale od igrača. Pogba 92 je u 20 tekmi zabio 8 golova i pogodio 20 prečki i stativa. Sve što puknem ide u jebenu prečku i stativu. Pa to je nemoguće.

Kaj sam danas fulao je potez za sprdnju dana. I kada mi lik pokloni zicera ja ga ne zabijem. OK, Robben i desna noga no malo poslije je desnom nogom zabio s 20m. Tada mu nije smetala desna noga..

 

Razmišljam da prodam sve TOTS i IF kartice i složim si momčad od NIF kartica. Mislim da ću biti sretniji i igrati s manje grča na licu.

 

 I ja sam sa te udaljenosti promasio sa Suarezom samo sto u mom slucaju golmana nije bilo na golu

16 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 I ja sam sa te udaljenosti promasio sa Suarezom samo sto u mom slucaju golmana nije bilo na golu

 Da, a onda bez beda zabijem ovo? SIF Can je u pitanju.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ima li kakav Simo Barisic na forumu? Em zna da igra em ima timcinu! 4:0 me odrao.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Ima li kakav Simo Barisic na forumu? Em zna da igra em ima timcinu! 4:0 me odrao.

Aj sutra bacimo koju da i ti nekoga dobiješ. Dnevno mogu odigrati 4 tekme. Kod pete mi već srce počne preskakati. Kako malo igram tako sam jako pao u igri. Taman da me dobiješ.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Danas sam od 6 prijateljskih dobio 4!

Ovaj je bio za 3 klase bolji em ima tim.

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 19:01 (goust78).
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Danas sam od 6 prijateljskih dobio 4!

 Znači u formi si. Imaš dobre šanse da me nabiješ...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...
Danas sam od 6 prijateljskih dobio 4!

 Znači u formi si. Imaš dobre šanse da me nabiješ...

 Da li ti se preorder pojavljuje i na drugom acc . ?

 Onaj sat sto odbrojava ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Da li ti se preorder pojavljuje i na drugom acc . ?

 Onaj sat sto odbrojava ?

 Pa naravno da ne. Pojavi se na onom acc na kojem si kupio igru a nakon što igru instaliraš igraš je na svim acc.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice