FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.941.708
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

aero je ugašen, wait for vsync upaljen i micro stutering ugašen, sad sam na chatu sa ovim nesposobinma iz ea, pa bumo vidli. updateao sam i drivere za grafičku. sve sam probao

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 17:18 (antiljano27).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...

aero je ugašen, a bez vsynca mi je još triput gore tak da ni to nije pomoglo :/

Stavi Wait for Vsync kvacicu i ostale dve dole...i MSSA opcije, neznam, stavi koliko mislis da mozes...ili probaj čak sa iskljucenim...neki su govorili da je pomoglo...

 

Rivatuner i D3DOverrider?

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

point je da od 11. mjeseca prošle godine radi sve super sa ovim postavkama koje imam i sad tak da iskreno mislim da i nije do toga nego do neceg drugog, ako nista nece pomoc probat cu sa ovime sta kazes, sve u svemu hvala na pomoci {#}

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...

point je da od 11. mjeseca prošle godine radi sve super sa ovim postavkama koje imam i sad tak da iskreno mislim da i nije do toga nego do neceg drugog, ako nista nece pomoc probat cu sa ovime sta kazes, sve u svemu hvala na pomoci {#}

Nesto mora bit, samo pitanje je sta xd...FIFA 12 za PC je jako cudna biljka :)

15 godina
offline
FIFA 12

Pogledajte ovo, hah.... dobar mu je channel, vrijeme je da kupimo 3D tv-e lol

 

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ljudi, može pomoć?! Nedavno sam kupio jedan jeftin gamepad za fifu, no kad u igri dodam nekom igraču on ne primi loptu već ju pukne (ne jako, već kao a dodaje) u nekom smjeru bez obzira ima li tu nekog drugog igraća ili ne. gamepad je inače ispravan, a takođr imam i drugi kontroler s kojim nemam nikakvih problema. Jedan prijatelj mi je rekao da je imao sličan problem, i da ga je ispravio, ali ni sam nezna kako.

Mast3rix
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
etnes kaže...

Ljudi, može pomoć?! Nedavno sam kupio jedan jeftin gamepad za fifu, no kad u igri dodam nekom igraču on ne primi loptu već ju pukne (ne jako, već kao a dodaje) u nekom smjeru bez obzira ima li tu nekog drugog igraća ili ne. gamepad je inače ispravan, a takođr imam i drugi kontroler s kojim nemam nikakvih problema. Jedan prijatelj mi je rekao da je imao sličan problem, i da ga je ispravio, ali ni sam nezna kako.

Problem ti je u right sticku, inace na rigt sticku je davanje lopte sebi u for. Kako to rijesit nisam siguran, probaj skinut nove drivere za gamepad pa se javi jel ti radi :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2012 14:55 (Rayz00).
15 godina
offline
Re: FIFA 12
etnes kaže...

Ljudi, može pomoć?! Nedavno sam kupio jedan jeftin gamepad za fifu, no kad u igri dodam nekom igraču on ne primi loptu već ju pukne (ne jako, već kao a dodaje) u nekom smjeru bez obzira ima li tu nekog drugog igraća ili ne. gamepad je inače ispravan, a takođr imam i drugi kontroler s kojim nemam nikakvih problema. Jedan prijatelj mi je rekao da je imao sličan problem, i da ga je ispravio, ali ni sam nezna kako.

Koji kontroler? mozda dead zone, gljiva.... probaj onaj Xbox 360  controller emulator.... imas http://tocaedit.com/  i  http://code.google.com/p/x360ce/

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

joystick je bez gljiva te umjesto trigera ima dodatni par onih gumbiju. u drugim igrmama radi sasvim ok. inače ovaj drugi gamepad je čista kopija x-boxovog kontrolera pa valjda zbog toga nemam problema. i driveri su najnoviji.

Mast3rix
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

jer zna netko zasto mi xbox 360 controller za pc neradi na fifi 12 (nije original verzija fife)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Kod gamepadova bez gljiva u fifi je to dosta često...kad primis loptu ili dok primas a krenes u neku stranu igrac ce je odgurnut..odnosno dat si loptu u for...to se inace koristi kad se prelazi nekog...1 na 1 ili u situacijama kad imate brzeg igraca pa sa loptom pokusavate proc :))

 

Riješenje neznam jer imam XBOXv controler za PC i sve radi super...

12 godina
protjeran
offline
FIFA 12

Ej decki....

Mozete mi reci kako da joystick vibrira na fifi 12??

A joystick je vibrirajuci....

Hvala unaprijed! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Moze meni neko pomoc.Znaci imam xbox gamepad na pc-u ali lijevi analog stalno ide na lijevo svaki put kad primim loptu igrac krene na lijevo dok ne pomaknem analog u nekom drugom smjeru.Trazio sam po netu ali se cini da je problem u gamepad-u.Sad bi mi trebo neki program koji moze stavit da analog pocne djelovat tek kad ga malo vise u jednu stranu pomaknem ako ste me shvatili.

 

EDIT:Problem rijesen naso program

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2012 22:56 (softicmarlon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
11luka33 kaže...

Ej decki....

Mozete mi reci kako da joystick vibrira na fifi 12??

A joystick je vibrirajuci....

Hvala unaprijed! 

za vibraciju tebaš imati gamepad s forcefeedback-om. oni obični gamepadi koji imaju najobičnije motore za vibraciju ne valjaju (odniosno ne vibrijaju onako kako bi trebalo). takvi gamepadi koštaju od 20kn pa na dalje. 

Mast3rix
12 godina
protjeran
offline
FIFA 12

speedlink strike gamepad.. taj imam... ima vibraciju, probao sam na drugim igricama... nezz koliko kosta jer samo dobio dva... pa mi reci koji program i kako??

;) 

I pise na kutiji da ima force feedback function... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2012 23:09 (11luka33).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

kupujem Runija iz mancestera na UT ako ga neko ima neka se javi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 12
11luka33 kaže...

speedlink strike gamepad.. taj imam... ima vibraciju, probao sam na drugim igricama... nezz koliko kosta jer samo dobio dva... pa mi reci koji program i kako??

;) 

I pise na kutiji da ima force feedback function... 

Ti trebas simulirati Xbox360 kontroler, mislim da drugog nacina nema.... igra je jednostavno stvorena za Xbox360 kontroler, drugi kontroleri mogu raditi s vibracijom jedino ako simuliras "Xinput". Ne znam konkretno za tvoj, al vec sam citao teme po netu da su ljudi rijesili problem zahvaljujuci xbox360 kontroler emulatorima... pa tako ne vidim razlog zasto nebi radilo i tebi (par postova iznad imas xbox360 kontroler emulatore).

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
FIFA 12

ovo je već previše frustrirajuće. Zašto 90% golova online mora biti iz glupih finesse šuteva od ljudi koji igraju na assited? svaki put kad igram H2H (trenutno sam u 3.diviziji) naletim na nekoga od koga sam 5 puta bolji i onda mi dođe s jednim igračem s vrha šesnaesterca sa glupim finessom i lopta naravno mora ući u gol, a kad tražim manual igrače treba mi pola sata da me uopće spoji sa nekim pa mi se neda uopće ni igrati samo protiv manual igrača. Isto tako dvije utakmice zaredom mi se dogodi da povedem u prvih 5 minuta i onda mi pi*kice izađu iz igre. Obavezno za FIFU 13 trebaju ostaviti da se može izaći u prvih 5 minuta, ali samo ako je rezultat neriješen, u protivnom ako se izađe se mora pisati poraz, ovako je preglupo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 16:55 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 12
antimadridista kaže...
ovo je već previše frustrirajuće. Zašto 90% golova online mora biti iz glupih finesse šuteva od ljudi koji igraju na assited? svaki put kad igram H2H (trenutno sam u 3.diviziji) naletim na nekoga od koga sam 5 puta bolji i onda mi dođe s jednim igračem s vrha šesnaesterca sa glupim finessom i lopta naravno mora ući u gol, a kad tražim manual igrače treba mi poal sata da me uopće spoji spoji sa nekim pa mi se neda uopće ni igrati samo protiv manual igrača. Isto tako dvije utakmice zaredom mi se dogodi da povedem u prvih 5 minuta i onda mi pi*kice izađu iz igre. Obavezno za FIFU 13 trebaju ostaviti da se može izaći u prvih 5 minuta, ali samo ako je rezultat neriješen, u protivnom ako se izađe se mora pisati poraz, ovako je preglupo.

Upravo to!

 

Luzeri, cheateri, varalice.... sve je to isti k.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Pa u bilo kojem trenu igre ako izađeš...bilo gašenje kompa...kill process ili sta god...fifin sistem vidi tko je prvi prekinuo i njemu dodijeli poraz...koliko se meni samo puta desilo da sam igrao H2H..i gubio i frajeru pukne konekcija i ja dobim 3 boda...

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ja u zadnje vrijeme baš ne dobivam golove iz finesse udaraca, ulazim u blok. Prije sam  primao takve golove ko lud, a sad rijetko.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 16:36 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12
TheDarkSide kaže...

Pa u bilo kojem trenu igre ako izađeš...bilo gašenje kompa...kill process ili sta god...fifin sistem vidi tko je prvi prekinuo i njemu dodijeli poraz...koliko se meni samo puta desilo da sam igrao H2H..i gubio i frajeru pukne konekcija i ja dobim 3 boda...

ne piše ti se poraz ako izađeš iz igre u prvih 5 minuta utakmice, o tome i pričam. To mi se danas dogodilo dva puta, povedem u prvih 5 minuta i oni izađu iz igre, niti se meni piše pobjeda, niti njima poraz. To su uveli iz razloga da možeš izaći ukoliko ti šteka konekcija, ali ljudi to koriste na glup način i varaju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 16:43 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Ma finess shotove se moze spriječit...samo se treba pazit s koje strane igrac ide, i koja mu je prirodna noga...primjer CR-a ako ide po desnoj prema špicu šesnesterca 99% njih ce gađat desni dalji kut...

 

A ako ide sredinom, jbga odda je malo teze jer moze birat stranu, al opet jaca noga igra ulogu...ja sam znao sa finess zabijat sa preko 25 metara...sta je malo nerealno...al opet, izvedivo...

13 godina
offline
Re: FIFA 12
TheDarkSide kaže...

Pa u bilo kojem trenu igre ako izađeš...bilo gašenje kompa...kill process ili sta god...fifin sistem vidi tko je prvi prekinuo i njemu dodijeli poraz...koliko se meni samo puta desilo da sam igrao H2H..i gubio i frajeru pukne konekcija i ja dobim 3 boda...

Ako prekineš u prvih 5 minuta meča, nikom ništa. Poništava se. Super stvar ako odmah vidiš da je konekcija loša. Problem je što neki to iskorištavaju da se izvuku iz tekme ako odmah prime gol.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
TheDarkSide kaže...

Pa u bilo kojem trenu igre ako izađeš...bilo gašenje kompa...kill process ili sta god...fifin sistem vidi tko je prvi prekinuo i njemu dodijeli poraz...koliko se meni samo puta desilo da sam igrao H2H..i gubio i frajeru pukne konekcija i ja dobim 3 boda...

Ako prekineš u prvih 5 minuta meča, nikom ništa. Poništava se. Super stvar ako odmah vidiš da je konekcija loša. Problem je što neki to iskorištavaju da se izvuku iz tekme ako odmah prime gol.

Hm, ocito mi se nije dešavalo u prvih 5 minuta....znao sam igrat onaj Team Play...pocnem s anjih 5 nakraju ostanem sam:D i zgazim protivnika i onda u 90 samo izađu xd

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

dečki neznam više šta da radim pa reko da probam ovdje priča ide ovako :

 

ove zime uzeo sam novi quad core proc i novu matičnu pošto mi je fifa štekala do jaja sa starim procom. i sve je bilo dobro do prekjuče'. 

 

skinio sam pes demo i odigrao par tekmi i obrisao ga upalio fifu i vidio da je grafika tj. izoštrenost igrača koma i da nije bila onakva kao prije par dana. što sam htio reći igram na high detaljima msaa options mi je bilo inače off i izoštrenost je bila super no sada je kao da igram na medium. probao sam na 4x ali mi malo trza pa sam vratio na off odigrao nekoliko utakmica ali to me toliko ubija da ne se nemogu usredotočiti na igru

 

sknio sam i drivere i dx9 no trenutno ne pomaže 

 

ponovno ću instalirati fifu i vidjeti jel išta bolje. kažem igrači mi izgledaju kao na medium a u postavkama je sve na high. komp je solidan i neznam stvarno u čemu je problem jer je do prije 2 dana sve radilo perfektno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 12

Koja graficka kartica? kazes da si mijenjao maticnu, radi li se o intergriranoj ili je ista diskretna kartica? je li ati mozda? jesi li reinstalirao fifu poslije mijenjanja maticne ili nisi? provjeri u postavkama onaj "ATI microstuttering".

 

Ne znam, mislis li na AA ili mislis da ti slika ne ide glatko kada se kreces (ako je ovo drugo, onda je rjesenje vsync).

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 22:01 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ako netko hoce igrat pro clubs s nama (Antiljano,logi,roko ja i jos jedan) nek posalje zahtjev ime kluba Cro Cop xD

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 22:07 (CroatianRacer).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12
CroatianRacer kaže...

Ako netko hoce igrat pro clubs s nama (Antiljano,logi,roko ja i jos jedan) nek posalje zahtjev ime kluba Cro Cop xD

mogao bi ja, koja pozicija vam fali?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

a imamo 2 ST i 2 vezna i sad neznam što igra ovaj decko sutra cemo vidjet... fali nam jos veznih

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice