Diablo 4

poruka: 2.278
|
čitano: 634.447
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 mjeseci
offline
Diablo 4

novi season će biti bomba!!!! jedva čekam!!!!

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

temeljem onog sto sam procitao u patch notes ima dosta potencijala.

ja cu opet gurat necra i overpower build sa blood surge i minions, zanima me kako ce to izgledati.

hocu li krenuti odmah u sezonu? ne znam, jos se mislim.

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Diablo 4

 

Pravac u kojem igra napreduje (ako su stvarno tako "sposobni" kao što je prikazano u traileru za s2 jao si ga nama). Lik me pošteno nasmijao 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2023 15:37 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Baldurion kaže...

 

Pravac u kojem igra napreduje (ako su stvarno tako "sposobni" kao što je prikazano u traileru za s2 jao si ga nama). Lik me pošteno nasmijao 

 stari moj, video je bolji sadrzaj, od cijele Diablo 4 prve sezone 

 

i ja sa diskalkulijom, sam na prvu vidio da matematika nije dobra  

 

14 godina
offline
Diablo 4

Pozdrav, vratih se u igru nakon jedno mjesec i pol dana. Riješavam još lika za Tor IV jel postoji kakav klan di se mogu joinat?? Ovi moji holandezi s kojim sam do sada bio napustili igru.

He who dares, Wins!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 4

Meni ovo stiglo jučer, najbolje od Diabla 4 trenutno 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Seanai kaže...

Pozdrav, vratih se u igru nakon jedno mjesec i pol dana. Riješavam još lika za Tor IV jel postoji kakav klan di se mogu joinat?? Ovi moji holandezi s kojim sam do sada bio napustili igru.

 Imas legendarni Bug Trolls klan!

AMD Ryzen 7900X; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
12 mjeseci
neaktivan
offline
Diablo 4

Dostupna je nova sezona

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Ovako se ja osjećam kad igram:

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Diablo 4
Witcher94 kaže...

Dostupna je nova sezona

 

 Nije dostupna. Nevjerojatno je koliko su postali nesposobni. Zato ih je valjda ms i kupio

15 godina
offline
Diablo 4

reko ajd idem doma da probam jesu li šta napravili dobroga u sezoni 2 i vidim da je odgođena zbog tehničkih poteškoća 

 

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Čak mi i paše. Ostao mi je još zadnji boss na Lies of P prije nego krenem s D4. :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

samo mi se smrzne ekran nakon nekog vremena i to je to.. opet su nešto usr.... 

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

samo mi se smrzne ekran nakon nekog vremena i to je to.. opet su nešto usr.... 

 Ako dovoljno čekaš se odmrzne, ali ja napravim ALT+F4, pa ponovno uđem u igru... Brže je...

 

Mislim da je jednostavno previše ljudi trenutno na serverima, najviše se žale na EU Softcore. Gledam malo streamera na EU Hardcore, njemu skoro nikada ne stane (HC nije na istom serveru kao SC, a očito je manje opterećenje na istome)

16 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

Savjet ako može:

 

Imam I5-12600, 32GB rama, SSD ali isto tako imam i integriranu Intel UHD 770. 

 

Sad mi je dvojba da li da uzmem verziju PS4 ili da uzmem PC. Ne da mi se kupovati grafička, ako idem u investiciju radije uzmem PS5.

 

Što bi vi uzeli? Odnosno koju verziju. Nisam siguran prema ovim testovima na internetu koja je uopće lijepša verzija. PS4 ili s integriranom grafom. 

 

Sve je spojeno na XIAOMI gamin 27 monitoru, tako da s te strane nije problem.  

 

Hvala

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Kupi graficku karticu rtx 3070 rabljenu i uzivaj
Intel 80286
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Ekipa upravo na Steamu D4 na akciji 52e!! Mislite li da je to najnize sto ce kostat? Planiram si od izlaska kupit igru al nema sanse da dam vise od 50e za nju Ovo mi ok cifra..Singl play me samo zanima nikakve sezone qurci palci,to ni u trojci nisam igro
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 4
R3nchi kaže...
Ekipa upravo na Steamu D4 na akciji 52e!! Mislite li da je to najnize sto ce kostat? Planiram si od izlaska kupit igru al nema sanse da dam vise od 50e za nju Ovo mi ok cifra..Singl play me samo zanima nikakve sezone qurci palci,to ni u trojci nisam igro

 

Toliko je i na battlenetu (imaju 25% popusta). Sigurno nije najnize koliko ce kostati samo je pitanje vremena kada ce je dodatno spustiti.

14 godina
offline
Re: Diablo 4
A onda cu se strpit.. Iovako ni gpu nemam..
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Uzeo na steamu takoder samo da zaboravim na glupi battlenet.

Napokon..

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4

A sto fali battlenetu?

fade to gray
16 godina
online
Re: Diablo 4
metallic kaže...

A sto fali battlenetu?

 

Isto ne kužim, to mi je jedan od boljih gaming klijenata i radi odlično, brzo i ni ne znaš za njega.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Diablo 4

Osim sto  svako malo steka login , na steamu mi je 99% mojih igara , te mi je zanimljivo pratiti statistike o svakoj igri , tipa koliko sam sati igrao , postignuca itd..Sve je na jednom mjestu.

Éire
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Za one koji imaju Amazon Prime/video pretplatu, preko twitcha se dijeli +4 lvl-a u season pass-u:

https://gaming.amazon.com/home?ingress=twch

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4
Pozdrav, imam pitanje. Je li moguce igrat couch co op bez ps plusa?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 4

Ajmo se malo igrati danas, malo sutra, vrti pocetni ekran i nist, bitno da svaki dan par patcheva izdaju. 

Ali zato D3 radi kao bebica :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

moji dojmovi o 2 sezoni:

definitvno bolje nego kad je igra izašla, najviše mi se svidja napokon sređen resistance to elements , maksimum je 75 ili 85 ako imas na itemima i to je to. Dakle po formuli iz Diablo 2.

skupljanje ključeva i farmanje bosova je isto odlična endgame aktivnost i definitvno daje volju za farmanjem uber unique itema.

no još moraju poraditi na puno stvari , najviše mi smeta što nemam osječaj da meljem protivnike ako dobijem neke dobre iteme jer world scalla samnom.

PS: previše yellow itema i izgubim puno vremena dok ih sve analiziram ubija mi tempo igre

 

 

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Diablo 4

Bar su sredili obleku 

Mala bi dala.. Mala bi dala..
Éire
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 4

Osobno, puno bolja sezona od one prve. Onu prvu sam jedva otelegao sa rogueom (jer se polomih pa nisam imao sto raditi), a ovu bas uzivam s necrom.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice