COD4:Skinning Tutorial

poruka: 2
|
čitano: 2.889
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
COD4:Skinning Tutorial

Evo da i ja malo obogatim vaše znanje i "poberem"makar pola zvjezdice :D.Kao prvo ovo vam je moj xf: tavicnoob -tamo pogledajte

 

moje radove jer vam ovdje nemogu uploadat(neznam zašto).Tamo čete nači kao npr.Desert Eagle sa orange camoufllage-om i logom

 

jednog igrača(nisam ja).Ili npr. ak-74-u popularni Kostolomac u purple camo ili skorpion sa šarama ima tu svega i što je još bolje sve če

 

te i vi moći imati,a ako očete mogu vam poslati svoje radove pa ih vi stavite.Nažalost dok ste u igri igraći nemogu vidjeti vaš skin jedino

 

ako imate svoj server na kojem se igra ModWarfare.Odmah ču vam napomenuti da za rad u photoshopu(piše dolje) trebate .dds plugin

 

(također piše sve dolje) file se zove dds.8bi njega stavite pod Plug-Ins i onda u File formats no,krenimo mi na posao...Evo što če vam trebati....:

 

Adobe Photoshop CS3(4 ako ste se upoznali s njim jer ja nisam :D)

 

Moguće Paint(kakva je to faca možda stvarno zatreba)

 

WinRAR(vidjet čete zašto)

 

1.Otiđite u main folder vaše igre tamo izaberite iwd.04 otvorite ga i tražite oružje koje če te editirati(skinati).Ali pripazite!!Tražimo samo ona oružje koja imaju nastavak _col ili _c!(sva oružja imaju ali nisam našao r700 a ni ostali !)

 

2.Skinite ove programe i odvucite svoj weapon file na desktop..Sada uzmite taj file i odvucite ga u program iwi2dds,sada če se

pojaviti dds. file koje ga čete editirati,otvorite ga i kad pita za mip maps kliknite NO,sada sredite svoj skin ali nipošto ne brišite

 

pozadinu(znate ono dijelovi oružja nabacani)Nego samo crtajte preko toga ,kada smo završilli idite pod save as.Sada je ovo važno:

 

Kada sejvate morate pobrisati .iwi.out i staviti da se sejva u dds format.Kada smo gotovi uzmite upravo dorađeni dds. file i odvucite

 

ga u dds2iwi(još jedan konverter)..Na desktopu čete dobiti .iwi file koji morate spremiti u folder igre pa u mods i onda mod

 

warfare,stvorite novu mapu koja če se zvati "images"(bez apostrofa) tu stavite svoj iwi.file,vratite se mapu nazad i kliknite na

 

.bat file "make mod" pričekajte da završi i izađite iz svega.Upalite igru,pokrenite modwarfare i onda otvorite konzolu i pišite devmap

 

mp_backlot (ovo je samo primjer to može biti shipment,chinatown bilo što).Kada ste ušli opet u konzolu pišite /give all,stišćite 2 dok ne dođete do svog oružja i to bi bilo to !!! Uživajte i postajte svoje radove !!

Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti
 
1 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
COD4:Skinning Tutorial

daj baci par slika uradaka :D

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice