Classic Fallout spin.off

poruka: 6
|
čitano: 2.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Classic Fallout spin.off

Baš do ovih dana ponovno igram stare Fallout naslove (1 i 2) i ostanem zatečen, a samim time i ugodno iznenađen ovom objavom: https://www.nma-fallout.com/threads/new-blood-interactive-hints-at-something-very-fallout-esque.220459/

Navodno spin off klasik Fallout RPG serijala, ali umjesto post apokalipse, imamo onaj retro futuristički svijet s atom punk, art deco i raygun gothic astetikom. Ovo mi je odmah na listi potencijalnih naslova. 

 

Mala novost: glazbu za igru radi Mark Morgan, skladatelj koji je skladao kultnu glazbu za Fallout 1 i Fallout 2 (a koju je koristio New Vegas).

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 10:15 (Brki1994).
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Classic Fallout spin.off

To ak izađe kupujem bez greške,  igram ATOM RPG i hebo me pas ako to nisu najzabavnije igre odnosno tip igara i dan danas ( izometrijski rpg )

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Classic Fallout spin.off
VooDooZg kaže...

To ak izađe kupujem bez greške,  igram ATOM RPG i hebo me pas ako to nisu najzabavnije igre odnosno tip igara i dan danas ( izometrijski rpg )

 

Slažem se- Ima nešto šarmantno u onim postocima kada igraš na poteze 

 

Bezvremenska mehanika!

I want to believe
15 godina
offline
Classic Fallout spin.off

Ja to već godinama tvrdim.

Od kako je Fallout 3 došao kao 3D 1st/3rd person. Mislim da imam jedno 50 TD na ovom forumu barem od takvih izjava :)

 

Nema ničeg boljeg do turn based izometrijskog RPG-a , CRPG

 

 

Ovo novo izgleda OK, ali Fallout je imao i nešto duše, ne možemo sve baciti na izometriju. "War..... war never changes"

Dan danas ih igram (dapače UPRAVo Tactics igram, F1 i F2 sam relativno nedavno) i svaki put me ta uvodna animacija oduševi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Classic Fallout spin.off
Fallout po grafici i izvodjenju nije bio cudo nevidjeno ni kada je izasao...

Ali imao je nesto, pricu, atmosferu, milion sitnih detalja, humora, suptilno skrivenih fora, svega....

This is Ed. Ed is dead.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Classic Fallout spin.off

https://www.hcl.hr/vijest/novi-stari-fallout-193690/

 

Ako je to isti projekt, prati se pod velikim povećalom 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice