Cheatovi

poruka: 67
|
čitano: 15.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cheatovi

Kao sto vidite tema su cheatovi i da li ih koristite. Moze se reci da skoro cijeli zivot igram igre, a u barem 70% slucajeva koristim cheatove. Volim ih koristiti jer onda mogu u miru uzivati u igri.

Npr. Heroes of might & magic ne mogu zamisliti igrati bez cheatova iako to ubija cijelu igru obozavam sto moj konjic-grbonjic moze negraniceno trckarati i pri tome imati love za sve sto mi padne na pamet - taj serijal sam stvarno puno igrao.

Fps-ove sve sa cheatovima, ali Ghost recon serijal ne.

Rts-ove sve sa cheatovima, ali Blitzkrieg serijal ne.

Rpg kako koji itd., itd..... Sve ovisi o igri.

Molim vase cijenjene komentare!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cheatovi

Kao strastveni gamer ne razumijem upotrebu cheatova, jer mi to ubije igru. Barem da staviš na 'easy' igru, ali nikako cheat. HOMM igrati sa cheatom je totalno svetogrđe (da se tako izrazim) jer u ćemu je onda poanta? Ako se ne moraš truditi i taktizirati bar malo, čemu uopće igrati? (nestane osjećaj postignuća..).


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cheatovi

Kadkad varam u igrama, a i koristim CD sa cheatovima kao što su Action Replay Max i Codebreaker ili Gameshark za PS2. Pomoću njih mogu varati i u igrama koje nemaju cheatove. Najviše sam varao u igri San Andreas...

 

Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.3.2008 9:47 (The_Chosen_One).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cheatovi
Korištenje cheatova nema baš puno veze sa igranjem.
Kakva je onda zabava ak nemoraš pazit da te ne ukokaju?
To mi je bezveze.
16 godina
offline
Cheatovi

Nikada i nikako neću shvatiti korištenje cheatova.

 

Time jednostavno igraš neku drugu igru. Sve ono što ta igra predstavlja izgubi se korištenjem cheatova.

 

Katastrofa.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Ja sam cheatove koristio samo u GTA serijalu, i to tek nakon što sam prešao do kraja. Ali mrzim ljude koji varaju u online igrama samo zato što neznaju igrat.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Koliko god ocajan bio ne bih ih koristio. Pa makar nikada ne presao neki dio igre.

 

Jednostavno to nije igranje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Nikad cheatove, a jako jako rijetko walkove!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

OMG...

Nisam  mislio  da  cu  ovako  nešto  procitati...

Sve  citere  treba  u  plinsku  komoru  i  sa  njima  postupati  kao  najvecim  smecem  od  ljudi...To  su  GLU***  djeca  koja  nikad  nisu  cula  za  naziv  skill.

Koja  se  nikad  nebi  potrudila  da  nešto  nauce  nego  cak  i  kupuju  ta  sra****

Nazalost  ima  i  starije  generacije  koja  redovito  igra  sa  razlictim  sranjima  kao  što  su  WH,  multyhack  i  sl.

Ovo  se  odnosi  samo  na  online  igranje... i to poglavio na raznovrsne FPS igre (CoD2, CoD4, CSS itd...)

A  oni  koji  doma  igraju  sa  razlicitam  "pomocnim"  sredstvima  su  uglavnom  nesposobnjakovici  i ne mogu sami proci odredeni dio...

No  to  me  ne  smeta  jer  ne  štete  nikome  drugom  osim  sami  sebi  jer  propuštaju  cari  igre... 


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Mrzim cheatove... bilo da se koriste na igri za prelazenje ili online igri (na njoj pogotovo)..i da mrzim chetareeeee!!!!!!!!!!!!


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Cheatovi

sad prelazim hitman blood money i nemogu preci misiju curtains down

našao sam šifre na netu ali ne rade!!!!! Šutim

 

ja sam za cheatove offline a online nikad ne koristim wh ni išta slično


Athlon64 x2 5000+ @ 2.99GHZ, 2GB DDR2 667,DFI Infinity SLI II-M2, nVidia 8800gts
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cheatovi
Mah to je uredu, po meni sam sebi remetis uzivanciju, ali samo sebi...ali ako varas online onda si stvarno jadan..ma nije fer da koristis chetaove dok neko na drugoj strani linije fer igra...ma nema smisla
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cheatovi

Cheatove inače ne koristim, ali kada mi je neka igra dobra ali me neki određeni dio živcira koristim ih da što prije pređem taj dio (iako sam to koristio samo 2 puta)

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 0:06 (Paolo2612).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cheatovi

Ja nisam neki strastveni igrač već samo povremeni i ne volim koristiti cheatove. Obično igru stavim na "Easy", a ako negdje baš zapnem i iznerviram se prespavam to do sutra, pa ako sutradan to ne skužim, posegnem za prohodom (Walkthrough), ali cheatove ne volim.


Kad vidiš nekoga da se odmara, pomozi mu!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cheatovi

Otidi na megagames.com ili happysurfer.com sigurno ima neki trainer koji ce ti olaksati zivot.

16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Igre nemaju smisla kada se igraju sa cheatovima.Ako tako planirate igrati igre onda je bolje da ih i ne igrate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

NE I NIKAD! To ubije igru jer onda igra nije izazov.

Eventualno ak zapnem idem gledat walktrough ili faq ak zelim tajne nac

 

L25 1337 N008
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 21:23 (Zeus).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Cheatove sam koristio sam U GTA: San Andreas i Vice City, ali tek kada sam prešao igru. Korištenjem cheatova se ubija sama srž igre, a to je da se igra pređe. Igra se pređe  i s cheatovima , ali je to onda varanje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Ma cheatovi su varanja samog sebe  Smijeh


bobo desmra
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cheatovi

...cheatovi - checking... checking... - ne, ne, ta riječ ne egzistira u mom gamerskom vokabularu...Viče


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cheatovi

jedina igra u kojoj sam koristia cheatove je gta san andreas... kad mi je dosadila samo bi pozva avion i sva oruzja i okolo bi leta i ubija policajce :))

16 godina
neaktivan
offline
deleted

deleted

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 13:33 (markocacic).
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

@svi koji mrzite cheatere

 

nemojte se tolko duriti i mrziti ih, nego svoj bijes, umjesto pisanja da bi ih poslali u Jasenovac ili plinsku komoru, izrazite na drugi način...

Ja vam preporučam da kupite pravi gun i pucajte po šumi, iživite se na nekom jadnom drvu ili otiđite psihijatru... Ali nemojte olako širiti mržnju...

 

E sad moje mišljenje o cheatovime/cheaterima:

 

Glupo ih je koristiti, online cheatere treba banovati na nekih, tjedan, dva... Offline cheating je po meni ok, ako se koristi samo u svrhe da se prođe neki teški nivo, a ne da konstantno imaš uključen cheat za besmrtnost.

Ja sam koristio cheatove na GTA vice city i san andreas (i to cijelo vrijeme) jer me igra kao takva nije previše zanimala i nije mi se dalo mučiti... Koristio sam cheatove i u avanturi Grim Fandango (mlađa generacija vjerojatno nije čula za tu igru) u dijelovima u kojima fakat nisam znao šta bi više napravio (uvijek se ispostavi da neku debilanu moraš napravit koje se ne bi sjetio ni da si Einstein i da imaš 9 života...)

 

Eto, znači, po vašem mišljenju i mene bi trebalo u Jasenovac! E pa je*ite se svi vi koji nemate život pa širite mržnju okolo!


volim jesti metkeeee!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cheatovi
Neznam kaj si se toliko uzrujao tak rano ujutro.
Jel se tebi da platit igru 300-500 kuna i onda ukljucit cheatove i prošetat se igrom?
Tu se gubi svaki smisao.
Igra postane nezanimljiva kad ti nitko ništa nemože.
Nemoraš se trudit i postaje dosadno.
Online cheater u svakom slucaju bannat.
Ali offline je na svakom nek sam odluci.
Ali kao što rekoh:
Igra gubi svaku zanimljivost ako ti nitko ništa nemože i ti se jednostavno možeš prošetat kroz igru
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cheatovi

@LUXX

 

meni je isto bezveze koristit cheatove, al ima ljudi koji su rekli kako cheatere treba u Jasenovac, ubiti ih plinom, da ih mrze... To mene živcira.

 

I ja se naživciram kad neko vara online, al ga ne mrzim jer tog čovjeka ni ne znam!!!

 

BTW ja ne dajem 300-500 kuna za igre ;)


volim jesti metkeeee!!!
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

nemam niš protiv cheatova ali je malo tj. jako glupo nema ono nešto i pređeš igru u roku sekunde...

 

tako da dokle god se može igrati bez varanja!!!!

 

i ne kada se zapne 1 put odmah tražit cheat probat još koji put stat i razmislit...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

U pravilu izbjegavam cheatove. Jer mi u trenu dotična igra postane ne zanimljiva , ne vidim zadovoljstvo. Ako već ne mogu da prođem ili negdje zapnem pokušam to potražit u prohodima, na netu ili eventualno u "save game" ako postoji na netu od dotične igre. Evo primjera: zapeo u GTA vice city, tamo kad treba sa onim nekim avionom, razdjelit neke flajere po gradu po zgradama, kad kupiš filmski studio i nisam našao save game nigdje, tako i tako mi tu cheatovi niti nebi pomogli. Tako da mi to stoji već godinu dana sigurno. Ako netko ima save game, da je to prešao rado bi to posudio, da mi pošalje. Meni je to osobno najbolji GTA . San andreas sam završio i svakako su pomogli prohodi, kad sam zapeo, koje sam našao, jer inače teško da bi sam uspio pojedine misije.Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

^^ e frende tu sam i ja stao Mršti se probo sam bezbroj puta sve moguče načine ali nemam uspjeha (eto čak prije 2 tjedna probo ponovno mislio sam da sam pametniji je moš mislit i dalje stojim na istom)...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cheatovi

Ja nisam neki ludi gamer ja sam umjeren ali pređimo na temu ovako ja u 10% slučajeva koristim cheatove (samo da si ne očepuram kosu) ili kod nekih igra (a to su djelovi koje nemogu preći) onda odem na you tube i pogledam riješnje.

Nevinašce


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cheatovi

Ja se uglavnom pošteno trudim preći svaku igru bez cheatova i rijetko ih koristim da bi prošel neki dio… Ali zna se dogoditi recimo u avanturama ponekad  malo pretjeraju u težini pa onda posegnem za prohodom na netu, ali i to pokušavam izbjegavati što više jer onda to više nije gušt. Inače cheatovi u nekim igrama mogu otključati zanimljive mogućnosti, tak da mogu služiti za dodatnu zabavu jedanput kad prođeš igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice