Blacklight Retribution

poruka: 11
|
čitano: 6.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Blacklight Retribution

evo vidio da nema official teme tu pa da se lakše nađemo ili dogovorimo oko igre...

 

evo video za one koji neznaju o čemu se radi:

evo i link na steamu, igra je FREE2PLAY: http://store.steampowered.com/app/209870/?snr=1_7_suggest__13

 

ako neko igra nek me doda...

 

nick: CALLmeSCOOBY

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Blacklight Retribution

kada sam vidio video nisam mogao vjerovati takva grafike i sve a f2p...

Onda probao i... aaa i see...

Jedna od najgorih mehanika u fpsima... i dosadi za 5 minuta

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Blacklight Retribution

ma kušim te ali ako gledaš na to da je igra f2p i ako odeš na tdm je igra super...obožavam DOM ali ovdje nema igrača za to...od 8 ljudi u teamu 2 capturaju ostali misle da su u tdm-u...ali grafički je stvarno ljepa, čak je i zabavno ovo sa customizacijom oružja i čovjeka...nije loš ubojica vremena...dođe mi u zamjenu za MW3 koji je sjeban s tim svim hakerima...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Blacklight Retribution

Odlična igra, i još f2p. Igrao neko vrijeme, ali nekako zaboravio i pometnuo na stranu zbog boljih naslova. U svakom slučaju preporuke svima ko nema para za neki solidan fps.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Blacklight Retribution

jel igra itko jos to online stavite na EUROPE i imat cete puno puno puno igraca igra je zesce dobra! i ako tko treba tweeeeekoveeeeeeeee nek mi se jave znam dobru caku za 70% bolje preformanse !

15 godina
neaktivan
offline
Blacklight Retribution

Ako je tko igra neka me doda na steam:

White_Insane

 

Igra se od bete puno poboljšala, mehanika igre je dobra smeta možda jedino to što nema prone-a, sam ovaj HRV vision je super jer eliminira dosadne kempere i podiže razinu igrivosti.

Tko voli neki izvoli, al govorit da je najlošija je apsurdno jer ima 10 puta lošijih :)

Life is a journey full of adventures !!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Blacklight Retribution

Skinem je sa steama, pokrenem i onda mi otvara neki menu preko kojeg moram napravit neki update igre koji se ubiti sam pokrenuo i kojeg nemogu pauzirat, poludio sam na to jer ga skida jako dugo i to sa servera koji je očito prezauzet jer je download ispod 100 kb/sec, i sad sam pustio to 2 sata i tek je na 40%, sad mogu jedino kliknuti cancel. {#}

"Who's that stumbling around in the dark? State your business or prepare to get winged!"
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Blacklight Retribution

U epizodi tri igrali smo odličan, besplatni FPS Blacklight Retribution. Još jednom ćete nas moliti da vas oplodimo, darovati nam sestru ili jednostavno častiti gajbom. Ali neka, mi smo volonteri društva i činimo ovo za dobrobit svih, nema potrebe za zahvaljivanjem. Pogledajte video, ostavite komentar, šerajte, objavite na jumbo plakatu ili što vam je već volja. Živeli!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 11:00 (bounce---mv).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Blacklight Retribution

Ovo je druga tema danas u kojoj netko samo reklamira sebe, a uopće ne sudjeluje na forumu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Blacklight Retribution

Vidim, slabo se prica o blacklight-u, jel igra ko to jos osim mene?

Meni je super halica al nemam sa kime igrat pa ak neko oce nek se javi pa da preko skype ili ts-a pricamo pa da nabacimo neku rundu..

Borek
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Blacklight Retribution

Evo da dignem temu iz mrtvih pa za početak promjene :D :

1. Promjenio se developer, igricu su izbacili Zombie Inc. no nedavno su igricu prodali kompaniji Hardsuit Labs

2.Napokon je došao onaj HUGEEE update pa u njemu možemo vidjeti novi HUD i grafiku

3.Nove mape,a i uskoro nova oružja, odjeća i ostali gear

4. Bilo je i priča da će biti uvedena i treća osoba ( nsm siguran jel to na PC-u ili na PS)

Ako nadem još sta edit-at cu post :D

 

LoL
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice