Assassin’s Creed Valhala

poruka: 604
|
čitano: 148.693
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
VladimirLem kaže...

Odyssey je bio preglomazan i natrpan fillerima da igra jednostavno dopizdi nakon nekog vremena. Imao sam 100 sati igre od čega je komotno moglo bit izbačeno 30ak sati grindanja. Te Ubisoft igre otvorenog svijeta previše sliče jedna drugoj i prenatrpane su dosadama od sporednih questova.

i jos da su ti questovi bili onako, memorable... malo sutra, samo mu sluzili da se nakesam xp-a i mozda neke sitne love. a sve sam ih napravio i vecine se sjecam onako kroz maglu

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Kako sam napisao u ps4 temi, nemojte od valhalle ocekivati neku extra ps5 igru. Radi se o crossgen naslovu, bit ce slicno Odyssey igri ali dosta kraca igra, sto je meni super. Tek slijedeća AC igra bi mogla imati naprednije teksture i draw distance.
Ne zaboravite da trenutne igre muku muče s brzinom učitavanja tekstura.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Assassin’s Creed Valhala

Game director Ashraf Ismail dao otkaz ili uzeo pauzu od igre dok ne riješi neke privatne probleme https://www.vg247.com/2020/06/24/assassins-creed-valhalla-director-stepped/

 

Neka ženska na twitteru ga je optužila da joj je govorio da je neoženjen, a on to je. Nije dobio otkaz od Ubisofta nego je sam otišao.

 

Svašta se događalo na twitteru zadnjih par dana. Neka ženska je optužila Chrisa Avellona za seksualno napastovanje, pa je on dobio otkaz na dying light 2. 

 

Angry Joea je neka žena optužila za "pokušaj seksualnog napastovanja". On je reagirao sa izjavom da je sve što je ona rekla potpuna laž i da je uključio u cijelu priču svoje odvjetnike te da će s njom komunicirati isljučivo preko njih. Nakon toga je ona izjavila da ipak nije bilo baš tako, da je ona "krivo shvatila" neke stvari.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Leakano je oko pola sata gameplaya, ubisoft je vrlo brzo uklonio sa youtubea snimku, prvih 10 minuta cu staviti ovdje pa gledajte što prije, trazio bi i ostalo al idem na spavanje
https://streamable.com/q562zl

Iako treba imati na umu da je iducu nedjelju sluzbeno prikazivanje gameplaya, pa tko si ne zeli spoilati mozda da se strpi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Leakano je oko pola sata gameplaya, ubisoft je vrlo brzo uklonio sa youtubea snimku, prvih 10 minuta cu staviti ovdje pa gledajte što prije, trazio bi i ostalo al idem na spavanje
https://streamable.com/q562zl

Iako treba imati na umu da je iducu nedjelju sluzbeno prikazivanje gameplaya, pa tko si ne zeli spoilati mozda da se strpi

cuo sam nesto o ovome. manje vise isto kao odyssey (doduse ne znam sta su ljudi ocekivali). mene najvise zanima taj settlement i dual wielding. 

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Assassin’s Creed Valhala

Jučer na Ubisoft Forwardu smo vidjeli službeni gameplay novog ACa. Igra izlazi 17.11.2020. što mi je ogromno iznenađenje, jer CP2077 izlazi dva dana kasnije. Ubisoft je to napravio dosta samopouzdano, s tim da kad odvrtim film i Odyssey je izašao kad i RDR2 pa se svejedno dobro prodavao.

 

  -  evo 5 minuta gameplaya ali ima još toga na youtubeu

 

nije mi baš sve sjajno ispolirano, nadam se da će stići sve pokrpati do izlaska

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

kao sto je leak pokazao, reskin ac odysseya. jedino sto mi je upalo u oko je combat koji je po onome sto sam imao priliku vidjeti puno losiji nego u ac odyssey. 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
online
Assassin’s Creed Valhala

Kako je to uopšte moguće? U Odysseyu se sve svelo na specijalne napade + dodge dok traje cooldown.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Ivan(4) kaže...

Kako je to uopšte moguće? U Odysseyu se sve svelo na specijalne napade + dodge dok traje cooldown.

pogledaj deep dive i gameplay ljudi koji su imali priliku igrati par sati pa vidi

It is not who you are, it is who you know.
6 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Igra mi djeluje toliko generički da nisam uspio pogledati video što su sada imali na prezentaciji. 

 

Ubisoft k'o da ima neki generator koji se sastoji od tri dijela: 1. generate randon open world, 2. generate random story, 3. generate as much as possible side quests. I eto novi nastavak. Moje pare neće vidjeti. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

ovaj tip je dobro secira AC serijal, doduše prije Originsa

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Koliko sam shvatio, moći će se mijenjati spol tokom igranja. Npr igraš s muškim i u pola igre prebaciš na žensko svoga lika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Koliko sam shvatio, moći će se mijenjati spol tokom igranja. Npr igraš s muškim i u pola igre prebaciš na žensko svoga lika.

mislim da je to bilo samo za demo, al svejedno, prvo cu igrat sa male i necu mijenjat, eventualno drugi playthrough ako bude nekih vecih varijacija. 

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
Koliko sam shvatio, moći će se mijenjati spol tokom igranja. Npr igraš s muškim i u pola igre prebaciš na žensko svoga lika.

mislim da je to bilo samo za demo, al svejedno, prvo cu igrat sa male i necu mijenjat, eventualno drugi playthrough ako bude nekih vecih varijacija. 

 

evo ima na instagramu ali mi se ne da stavljat link sa mobitela, sad sam na računalu, uglavnom kaže:

 

"Change gender at will in AC Valhala. AC Valhala will allow players to change Eivors gender at will, a new gameplay element tied to lore that upgrades the abilities of the Animus."

 

i onda komentar narrative directora Darbya McDevitta - "The whole reason for why you can switch (Eivors gender) back and forth fully embraces the often overlooked science fiction nature of our series."

13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
S narativne strane mi zvuči ko totalni fail, ali AC ionako ima writing na razini krv nije voda pa se neće skužiti.

S gameplay strane isto zvuči nepotrebno osim ako bi sam gameplay ovisio o spolu. Stealthy lik i "glasni" lik. Nešto na tragu TLOU2.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Hexfire kaže...
S narativne strane mi zvuči ko totalni fail, ali AC ionako ima writing na razini krv nije voda pa se neće skužiti.

S gameplay strane isto zvuči nepotrebno osim ako bi sam gameplay ovisio o spolu. Stealthy lik i "glasni" lik. Nešto na tragu TLOU2.

 

ako nema razlike u gameplayu onda je potpuna glupost. A mislim da neće imati. Malo mi to zvuči kao cirkus, ono baš igraj kako god želiš bez apsolutno ikakvih ograničenja

16 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Hexfire kaže...
S narativne strane mi zvuči ko totalni fail, ali AC ionako ima writing na razini krv nije voda pa se neće skužiti.

S gameplay strane isto zvuči nepotrebno osim ako bi sam gameplay ovisio o spolu. Stealthy lik i "glasni" lik. Nešto na tragu TLOU2.

 Sa gameplay strane smo to videli sa Jacobom i Evie Frye u AC Syndicate, ali su to barem bila dva odvojena lika. Shape-shifting mi nešto ne leži kao opcija, bio AC SF ili ne.

 

Odyssey sam odigrao kao Kassandra, tako da sam otvoren prema takvoj mogućnosti. Delovalo mi je da je bolje zaokružen lik, dok mi se Alexios činio kao karikatura Konana Varvarina, i mislim da nisam pogrešio, do kraja igre sam se zaista vezao za lik, iako je na nekim mestima bilo očigledno da je Alexios default opcija (Žena se takmiči na antičkim OI? Da, a onda je mrmot/svizac zamotao čokoladu u foliju...)

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Iskreno, uz iznimke, kroz povijest igrat kao žena je bullshit. Na prste se može nabrojat povijesnih ličnosti koje su utjecajne ili bilo što, a da su žene. Uvikinškom svijetu sam 99% siguran da takvih nije bilo, van njega nešto. Recimo welšani su imali svoju Boudicu koja je u stvari keltka kraljica, digla je ustanak protiv rimljana kosi nju bičevali, a nju i kčeri u tom napadu silovali nakon smrti muža kralja. Kelti, druidi, su imali istaknute članove koji su mogli biti žene. Ostatak svijeta... jako teško uz povremene iznimke poput Kleopatre.

 

Ono što želim reć, inače jako ne pušim te "girl power" moderne heroine, ali ako se već radi povijesni naslov, zasigurno mi je jaaaako neuvjerljivo igrat kao žena.

 

Nemojte me shvatit krivo, u izmišljenim naslovima, poput Baldur's gate, UVIJEK imam BAREM pola žena u partyu, imam uvijek i neku metodologiju iza toga, ali ne samo sa spolom, već i rasom/klasom. Tipa ako je female warrior, onda MORA biti desterity ili magic, poput recimo paladina koji se oslanja na karizmu, mudrost, neki oblik magije više nego sirovu snagu. Ponekad, ako ima smisla poput barbarian female poput Amiri iz Pathfinder: Kingmaker mi ima smisla.

 

ALI... igrat kao žena u AC Odissey gdje je u antičkom grčkom svijetu trebala voditi brod ili još gore ovdje u Valhala gdje bi ta žena trebala voditi cijelu skupinu vikinga, voditi selo i slično... no way. Ne zato što žena to ne bi bila sposobna, već zato što to povijesno ne bi bilo moguće.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 14:16 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Jebote, kupio sam svaku AC igru od prve, igrao svaki Multiplayer, čak mi je i Unity bio dobar, ispunili su mi svaku želju što se tiče vremenskih perioda, napravili fini reboot sa Origins i onda izađe dosadni fuckfest kao što je Odissey pa onda ovo. Gdje je ovo od Altaira, Ezia...... jedino što veže s ostalim AC igrama je logo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Rhodin kaže...

Iskreno, uz iznimke, kroz povijest igrat kao žena je bullshit. Na prste se može nabrojat povijesnih ličnosti koje su utjecajne ili bilo što, a da su žene. Uvikinškom svijetu sam 99% siguran da takvih nije bilo, van njega nešto. Recimo welšani su imali svoju Boudicu koja je u stvari keltka kraljica, digla je ustanak protiv rimljana kosi nju bičevali, a nju i kčeri u tom napadu silovali nakon smrti muža kralja. Kelti, druidi, su imali istaknute članove koji su mogli biti žene. Ostatak svijeta... jako teško uz povremene iznimke poput Kleopatre.

 

Ono što želim reć, inače jako ne pušim te "girl power" moderne heroine, ali ako se već radi povijesni naslov, zasigurno mi je jaaaako neuvjerljivo igrat kao žena.

 

Nemojte me shvatit krivo, u izmišljenim naslovima, poput Baldur's gate, UVIJEK imam BAREM pola žena u partyu, imam uvijek i neku metodologiju iza toga, ali ne samo sa spolom, već i rasom/klasom. Tipa ako je female warrior, onda MORA biti desterity ili magic, poput recimo paladina koji se oslanja na karizmu, mudrost, neki oblik magije više nego sirovu snagu. Ponekad, ako ima smisla poput barbarian female poput Amiri iz Pathfinder: Kingmaker mi ima smisla.

 

ALI... igrat kao žena u AC Odissey gdje je u antičkom grčkom svijetu trebala voditi brod ili još gore ovdje u Valhala gdje bi ta žena trebala voditi cijelu skupinu vikinga, voditi selo i slično... no way. Ne zato što žena to ne bi bila sposobna, već zato što to povijesno ne bi bilo moguće.

 

ma i ja se slažem s tobom, iako mi ne smeta kad god imamo izbor. stalno neke devijacije oko toga, pa pogledaj Battlefield V, pola vojnika u drugom svjetskom ratu žene. Al ti glupi scenaristi i devovi se onda izvuku vrlo jednostavno - "to je naša interpretacija povijesti" 

 

Pričam isključivo o igrama koje su temeljene na nekakvim povijesnim činjenicama. Pa pogledaj kako su napadnuti devovi Kingdom Come Deliverance, što nema crnaca i drugih manjina u igri, a radnja u 12 stoljeću jugoistočna europa

 

S druge strane kad je u pitanju fantastika/SF tu uvijek treba biti mogući izbor žene za protagonista

9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Rhodin kaže...

Iskreno, uz iznimke, kroz povijest igrat kao žena je bullshit. Na prste se može nabrojat povijesnih ličnosti koje su utjecajne ili bilo što, a da su žene. Uvikinškom svijetu sam 99% siguran da takvih nije bilo, van njega nešto. Recimo welšani su imali svoju Boudicu koja je u stvari keltka kraljica, digla je ustanak protiv rimljana kosi nju bičevali, a nju i kčeri u tom napadu silovali nakon smrti muža kralja. Kelti, druidi, su imali istaknute članove koji su mogli biti žene. Ostatak svijeta... jako teško uz povremene iznimke poput Kleopatre.

 

Ono što želim reć, inače jako ne pušim te "girl power" moderne heroine, ali ako se već radi povijesni naslov, zasigurno mi je jaaaako neuvjerljivo igrat kao žena.

 

Nemojte me shvatit krivo, u izmišljenim naslovima, poput Baldur's gate, UVIJEK imam BAREM pola žena u partyu, imam uvijek i neku metodologiju iza toga, ali ne samo sa spolom, već i rasom/klasom. Tipa ako je female warrior, onda MORA biti desterity ili magic, poput recimo paladina koji se oslanja na karizmu, mudrost, neki oblik magije više nego sirovu snagu. Ponekad, ako ima smisla poput barbarian female poput Amiri iz Pathfinder: Kingmaker mi ima smisla.

 

ALI... igrat kao žena u AC Odissey gdje je u antičkom grčkom svijetu trebala voditi brod ili još gore ovdje u Valhala gdje bi ta žena trebala voditi cijelu skupinu vikinga, voditi selo i slično... no way. Ne zato što žena to ne bi bila sposobna, već zato što to povijesno ne bi bilo moguće.

 Social justice se probio i u videoigre, ništa novo, već godinama to rade samo da se uvlače u šupak ženskoj publici i da se ubace na bus od Mee2 pokreta. Iskreno boli me briga s kakvim likom igram, ali potpisujem tvoje argumente. Nema smisla forsirati.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Rhodin kaže...

Iskreno, uz iznimke, kroz povijest igrat kao žena je bullshit. Na prste se može nabrojat povijesnih ličnosti koje su utjecajne ili bilo što, a da su žene. Uvikinškom svijetu sam 99% siguran da takvih nije bilo, van njega nešto. Recimo welšani su imali svoju Boudicu koja je u stvari keltka kraljica, digla je ustanak protiv rimljana kosi nju bičevali, a nju i kčeri u tom napadu silovali nakon smrti muža kralja. Kelti, druidi, su imali istaknute članove koji su mogli biti žene. Ostatak svijeta... jako teško uz povremene iznimke poput Kleopatre.

 

Ono što želim reć, inače jako ne pušim te "girl power" moderne heroine, ali ako se već radi povijesni naslov, zasigurno mi je jaaaako neuvjerljivo igrat kao žena.

 

Nemojte me shvatit krivo, u izmišljenim naslovima, poput Baldur's gate, UVIJEK imam BAREM pola žena u partyu, imam uvijek i neku metodologiju iza toga, ali ne samo sa spolom, već i rasom/klasom. Tipa ako je female warrior, onda MORA biti desterity ili magic, poput recimo paladina koji se oslanja na karizmu, mudrost, neki oblik magije više nego sirovu snagu. Ponekad, ako ima smisla poput barbarian female poput Amiri iz Pathfinder: Kingmaker mi ima smisla.

 

ALI... igrat kao žena u AC Odissey gdje je u antičkom grčkom svijetu trebala voditi brod ili još gore ovdje u Valhala gdje bi ta žena trebala voditi cijelu skupinu vikinga, voditi selo i slično... no way. Ne zato što žena to ne bi bila sposobna, već zato što to povijesno ne bi bilo moguće.

 

ma i ja se slažem s tobom, iako mi ne smeta kad god imamo izbor. stalno neke devijacije oko toga, pa pogledaj Battlefield V, pola vojnika u drugom svjetskom ratu žene. Al ti glupi scenaristi i devovi se onda izvuku vrlo jednostavno - "to je naša interpretacija povijesti" 

 

Pričam isključivo o igrama koje su temeljene na nekakvim povijesnim činjenicama. Pa pogledaj kako su napadnuti devovi Kingdom Come Deliverance, što nema crnaca i drugih manjina u igri, a radnja u 12 stoljeću jugoistočna europa

 

S druge strane kad je u pitanju fantastika/SF tu uvijek treba biti mogući izbor žene za protagonista

 Pola vojnika žene u Battlefieldu? ahahahhahahahah de nemoj zezat....ne igram pa nisam znao, pa to je pišurija, kako se trude na sve načine da se ne zamjere nekome. Žene u to doba (bilo krivo ili ne, pošteno ili ne) su ostajale kod kuće  i čuvale djecu

9 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Vremenskim strojem natrag u prošlost.......

 

https://prnt.sc/tiy9o8

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
ReverseFlash kaže...

 Pola vojnika žene u Battlefieldu? ahahahhahahahah de nemoj zezat....ne igram pa nisam znao, pa to je pišurija, kako se trude na sve načine da se ne zamjere nekome. Žene u to doba (bilo krivo ili ne, pošteno ili ne) su ostajale kod kuće  i čuvale djecu

 

je je, baš je nepošteno. Ti si topovsko meso, a žena se igra kod kuće s djecom - jadna ona, baš je nepošteno prema njoj. A ti imaš čast da te uhvate, zakolju, muče, izgladnjuju, udave, bičuju, raščetvore. Jedino si sretan ako te odmah upucaju u glavu ili te bomba razense.

 

Imam ja dijete, radije bi bio s njim kod kuće nego u rovu smrzavo guzicu.

9 godina
online
Assassin’s Creed Valhala

 

story trailer

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ubisoft da je izbacio igru sada tokom 10mj napravio bi super stvar, ionako nema ništa pametno za igrati i igra bi se super prodavala ovako 9 dana prije Cyberpunka, zna se što biram prvo... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
BeLLicus kaže...

Ubisoft da je izbacio igru sada tokom 10mj napravio bi super stvar, ionako nema ništa pametno za igrati i igra bi se super prodavala ovako 9 dana prije Cyberpunka, zna se što biram prvo... 

 

apsolutno. baš sam razmišljao o tome kad je izašao story trailer, to da je izašlo sada kroz tjedan dva bi bio pun pogodak, a ovako će biti nezgodno. Ja također namjeravam sve slobodno vrijeme utuči u cp2077 čim izađe

9 godina
online
Assassin’s Creed Valhala

 

glas muškog Eivora je katastrofa, nadam se da će biti nekoliko opcija, iako sumnjam

 

ali ostalo mi se čini zabavno

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 23:33 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Mislim da ce biti ok igra , malo je iritantan da ali nista bolji nije ni bloodhound u APEX-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
MGloc kaže...

Mislim da ce biti ok igra , malo je iritantan da ali nista bolji nije ni bloodhound u APEX-u.

 

ja isto mislim, iskreno sam se dosta ugodno iznenadio sad s ovim deep diveom, izgkeda mi odlično igra

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice