Anthem

poruka: 156
|
čitano: 30.810
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anthem
Nvidia GTX 680 kaže...

Igra je tako plitka nema nikaj kaj bi ne drzalo duze od 50h sati,natrag na Destiny 2. Ova igra nije D2 ni do koljena.

 Polako.....nije da branim igru i mislim da 2019 godine loading screen bi trebao biti prošlost ili bar smanjen na minimum minimuma i da za 60 eura treba biti puno više kontenta.......iskreno imam i D2.....kad je D2 izašao bio je 6 puta veće smeće od ovoga po svemu

14 godina
offline
Anthem

kako im nije neugodno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

So much hate,and then here i am enjoying the game to the fullest 
Trenutno lvl 28,uskoro end game grind.
Origin: Dani_20s

Eh da,evo novi loot update,eta danas ili sutra:

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 12:06 (dani20).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Anthem

a u cemu tocno uzivas? meni je igra dopizdila jako brzo. main story quest sam zavrsio na lvl 17, poslije toga su ostale jedne te iste misije.
trenutno nemam kaj radit nego vrtit jednu te istu misiju, pauka, za loot, osim toga radim jos 3 legendary contracta, koji su svi isti i ogranici na samo 3 po danu.

 

pucanje po bullet sponge AI, stvarno neznam u čemu se tu ima uzivat

 

igra je smece zivo, nakon 20 sati nema novog contenta samo isto sranje na repeat i endless grind prema "perfect" buildu

 

 

division 2 open beta pocinje sutra, valja i to probat al bu i to vjerovatno jednako loše. ne sjeda mi ovaj tip igre nikak. malo je reć da sam stvarno fasiniran da ima ljudi kaj uzivaju u ovom tipu igre di se lupa po AI, radi jedno te isto samo kako bi palo koje novo oruzje / armor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anthem
dani20 kaže...

So much hate,and then here i am enjoying the game to the fullest 
Trenutno lvl 28,uskoro end game grind.
Origin: Dani_20s

ja isto guštam u igri. ali mi fali suigrač za combo napade. ovako moram imat i oba oružja namještena da mogu sam combo izvršit. a bilo bi idealno da samo bacam combo triggere a netko drugi ih izvršava.

15 godina
offline
Re: Anthem
b00 kaže...

a u cemu tocno uzivas? meni je igra dopizdila jako brzo. main story quest sam zavrsio na lvl 17, poslije toga su ostale jedne te iste misije.
trenutno nemam kaj radit nego vrtit jednu te istu misiju, pauka, za loot, osim toga radim jos 3 legendary contracta, koji su svi isti i ogranici na samo 3 po danu.

 

pucanje po bullet sponge AI, stvarno neznam u čemu se tu ima uzivat

 

igra je smece zivo, nakon 20 sati nema novog contenta samo isto sranje na repeat i endless grind prema "perfect" buildu

 

 

division 2 open beta pocinje sutra, valja i to probat al bu i to vjerovatno jednako loše. ne sjeda mi ovaj tip igre nikak. malo je reć da sam stvarno fasiniran da ima ljudi kaj uzivaju u ovom tipu igre di se lupa po AI, radi jedno te isto samo kako bi palo koje novo oruzje / armor.

 Na igri se vidi downgrade naspram prvog trailera,ali i dalje definitivno izgleda impresivno.
Gameplay mi je odlican,letenje su napravili fenomenalno,bas je gust.
Svaki javelin je poseban na svoj nacin sto mi se jako svidja.Trenutno igram samo Storm.
Main quest nije posebno dugacak,zavrsio sam ga na 26 lvlu.
Razgovori sa npci-ima u Fort Tarsis budu dosta zanimljivi,neznam zasto vecina samo spamma skipp.
Fora mi je jednostavno uci u Freeplay,farmati matse,rjesavati evente,its just fun.
Zar nije svaki looter/shooter ''pucanje po bullet sponge AI'' ? 
A i sam kazes da ti se nesvidja taj tip igre so...

9 godina
offline
Anthem

jebemti pleme, gledam malo gameplay na twitchu, kako je bioware kreativno pao pa to je strašno. osnovna postavka uopće nije loša, ali da su išli više u kvalitetnu kampanju, pamtljive likove, singleplayer bez ikakvih kozmetičkih dodataka koji se naplaćuju, pa onda naglašen izbor tipa merc/bounty hunter ili neki skroz good guy, neki fame/notoriety sistem. a ovo samo grindanje i lootanje bez ikakvog mozga, samo daj pare

 

jebote kad se sjetim kotora, dragon age i mass effecta, igre da se usereš koliko te uvuku

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

Ja sam igrao tjedan dana Anthem i u tih tjedan dana mi je dosadio koliko je to grindi i dosadno da ga sada već tjedan i pol nisam ni palio.  Baš sam komentirao frendu da ova beta od Divisiona 2 ima više sadržaja i zanimljivija je od Anthema koji je full igra. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Anthem
Rhox kaže...

Ja sam igrao tjedan dana Anthem i u tih tjedan dana mi je dosadio koliko je to grindi i dosadno da ga sada već tjedan i pol nisam ni palio.  Baš sam komentirao frendu da ova beta od Divisiona 2 ima više sadržaja i zanimljivija je od Anthema koji je full igra. 

 

 

Nije Division 2 perfektni ali je zalosno da beta ima vise sadrzaja nego Anthem, neznam kome oni maglu prodaju da su igru radili 6 godina jos jedno u nizu nedovrsenih isprdaka od EA i iskreno ne kuzim vas koji ste kupili igru a vidli ste i sami u beti/demou o kakvom smecu se radi.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Anthem

Pozdrav ljudi

 

Rođak mi se žali, kaže da ima jako loše performanse u Anthemu. U scenama kad je u borbi pada mu fps od 20-30 a igra u Full HD rezi sa GTX 1060-kom

 

Sad me zanima jeli to normalno za tu igru, da je jako loše optimizirana ili je grafički prezahtjevna, ja ne znam pošto je ne igram

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anthem
darijoman kaže...

Pozdrav ljudi

 

Rođak mi se žali, kaže da ima jako loše performanse u Anthemu. U scenama kad je u borbi pada mu fps od 20-30 a igra u Full HD rezi sa GTX 1060-kom

 

Sad me zanima jeli to normalno za tu igru, da je jako loše optimizirana ili je grafički prezahtjevna, ja ne znam pošto je ne igram

 

Hvala

Ja igram na High postavkama,fps mi je lockan na 60,
varira 40-60,mozda i padne manje kada je puno efekata ali ne primjetim,
igra mi skroz smooth radi.Na ssdu mi je instalirana
 
Ryzen 5 2600
16gb rama
gtx 1060 3gb

15 godina
offline
Re: Anthem
darijoman kaže...

Pozdrav ljudi

 

Rođak mi se žali, kaže da ima jako loše performanse u Anthemu. U scenama kad je u borbi pada mu fps od 20-30 a igra u Full HD rezi sa GTX 1060-kom

 

Sad me zanima jeli to normalno za tu igru, da je jako loše optimizirana ili je grafički prezahtjevna, ja ne znam pošto je ne igram

 

Hvala

 mislim da bi jedan patch trebao to riješit, pošto se meni zna desit da niti koristi cpu niti gpu u nekim situacijama, i onda fps padne. a trebao bi mi bit uvijek preko 60. imaju i drugi te probleme. tako da patch zasigurno.

15 godina
offline
Anthem

Iako su rekli da slijedeci patch dolazi 12.3 izgleda da update 1.0.3 budu izbacili danas:

https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/ayx8go/anthem_update_103/

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Anthem

Poceli smo cistiti sve bez problema na GrandMaster 1 tezini.
Odradili smo jedan Tyrant Mine na GM2 i jednostavno se neisplati,predugo traje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Anthem
darijoman kaže...

Pozdrav ljudi

 

Rođak mi se žali, kaže da ima jako loše performanse u Anthemu. U scenama kad je u borbi pada mu fps od 20-30 a igra u Full HD rezi sa GTX 1060-kom

 

Sad me zanima jeli to normalno za tu igru, da je jako loše optimizirana ili je grafički prezahtjevna, ja ne znam pošto je ne igram

 

Hvala

 

Ja sam prvo stavio igru na HDD i sa 8gb rama je bilo neigrivo.

Prebacio sam na SSD i sa 8gb rama i dalje neigrivo.

Dodao jos 2gb rama (dakle ukupno 10gb 2x4gb+1 od 2gb) i onak sok i nevjerica...igra se preporodila i igra je radila najnormalnije beze ikakvih problema.

i5 4670k na 4ghz i gtx 1060 3gb na win 8.1 pro.

Pa eto, probajte ubacit ram.

12 godina
offline
Re: Anthem

Hvala

 

Ima on 16GB DDR4 3200MHz

15 godina
offline
Anthem

igra tko još anthem?

 

da se malo razmijene klase, i načini riješavanja protivnika...

 

sve što po netu nađem je build bez objašnjenja, neki objasne neki ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
ranko091 kaže...

igra tko još anthem?

Good luck with that 

15 godina
offline
Re: Anthem
Paolo Maldini kaže...
ranko091 kaže...

igra tko još anthem?

Good luck with that 

 ma znam da ne igra puno ljudi. ali zasitio sam se svih fps-ova, i generičkih clonova igara, tako da mi je anthem malo osvježenje. sat -dva dnevno. sasvim dosta.

15 godina
offline
Re: Anthem
ranko091 kaže...

igra tko još anthem?

 

da se malo razmijene klase, i načini riješavanja protivnika...

 

sve što po netu nađem je build bez objašnjenja, neki objasne neki ne.

 Kolega ja odusto,nisam produzio Origin Premium.
I dalje stojim do toga da igra ima odlican gameplay ali jednostavno fali contenta.
Nije bas zanimljivo stalno farmat jedan te isti stronghold.Da bar ima pvp da te zaokupira.
Uzeo sam Division 2,i stvarno kad usporedis te dvije igre uzevsi u obzir content Anthem je 
jako nisko.
Vidimo se ingame kad malo srede igru :)

15 godina
offline
Re: Anthem
dani20 kaže...
..

Uzeo sam Division 2,i stvarno kad usporedis te dvije igre uzevsi u obzir content Anthem je 
jako nisko.
...

 division 1 sam odigrao i previše, igrat još jedom taj dlc zvan dvojka baš i ne. kome je d2 prva igra ok.

13 godina
offline
Anthem

 

Iako nisam neki fan ovog lika ali poprlicno objasnjava zakaj je Anthem govno kakvo je, video reflektira razgovore s 19 razlicitih devova s nekim likom s kotaku-a:

 

reddit

kotaku

 

TLDR:

 

  • Anthem was in pre-production for 5 years, with only 12-16 months of full production

  • Frostbite engine je smece za sve osim BF-a, ali EA ga forsira u svim svojim igrama unatocm fail za failom

  • Bioware stuff su micali na druge projekte tipa FIFA? LuL

  • Igra je bila u toliko katastrofalnom stanju da ju nisu mogli igrati unutar studija, i to doslovno satima prije realsea same igre!

  • Itd itd ima toliko nevjerojatnih stvari da je tesko za povjerovati da izvadaju takve stvari..

 

Smijesno je da ljudi usporeduju Anthem s D2, pa D2 beta je imala vise contenta nego cijeli Anthem puta dva

 

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anthem
dad0r kaže...

Smijesno je da ljudi usporeduju Anthem s D2, pa D2 beta je imala vise contenta nego cijeli Anthem puta dva

 

 

 to je vjerovatno točno. dosta malo toga ima za radit u anthemu. ali zato gameplay totalna suprotnost. d2 je više za konzole, stani tu, sakrij se iza zida, ubij val neprijatelja,  i nsatavi dalje.

 

Ali anthem je tu puno dinamičniji, borba prsa o prsa, kaos svugdje. uglavnom borba mi je daleko ispred nego na d2, d1. ali ja volim brze, dinamičke borbe, pa mi zato anthem i paše.

15 godina
offline
Anthem

novi patch. i novi stronghold.

 

https://www.ea.com/games/anthem/news/patch-110

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anthem

I nova odgoda na neodređeno vrijeme svih featuresa najavljenih za travanj :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anthem
Minneyar kaže...

I nova odgoda na neodređeno vrijeme svih featuresa najavljenih za travanj :)

 nisam baš detaljno pratio. šta su nešto trebali ubacit osim strongholda? i novih itema?

 

našao sam.

 

Features delayed:

  • Mastery System

  • Guilds

  • Legendary Missions – Phase II

  • Weekly Stronghold Challenge

  • Leaderboards

  • Some Freeplay Events

  • Cataclysm

 

mastery system mi se čini zanimljiv. pojačat klasu u jednom smjeru još jače. ove sve ostale stavke nije toliko bitno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 11:05 (ranko091).
16 godina
online
Anthem

Zar ta grica nije već umrla bolnom smrću?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

Ljudi se stalno nadaju da će ipak biti nešto od nje, ipak je kao na njoj radio BioWare. Ali, ništa od ovoga, samo će i dalje polako umirati u mukama, osnovna stvar, engine, je ono što je zeznulo igru i teško da mogu to popraviti.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anthem
ranko091 kaže...
Minneyar kaže...

I nova odgoda na neodređeno vrijeme svih featuresa najavljenih za travanj :)

 nisam baš detaljno pratio. šta su nešto trebali ubacit osim strongholda? i novih itema?

 

našao sam.

 

Features delayed:

  • Mastery System

  • Guilds

  • Legendary Missions – Phase II

  • Weekly Stronghold Challenge

  • Leaderboards

  • Some Freeplay Events

  • Cataclysm

 

mastery system mi se čini zanimljiv. pojačat klasu u jednom smjeru još jače. ove sve ostale stavke nije toliko bitno.

 A cuj s obzirom na to kolko malo contenta ima u igri, odgoda icega jako boli. Meni se npr Guild sustav i freeplay eventi koji su najavljivani kao epic spektakl i svako malo novi sveobuhvatni događaji s novim gameplayom cine dosta bitni... Uz ovakav tempo updatea (btw taj novi Stronghold sam cuo da traje 30 min) ce i najhc fanovi odustati (ako uopce postoji itko ko jos igra :))

Rhox kaže...

Ljudi se stalno nadaju da će ipak biti nešto od nje, ipak je kao na njoj radio BioWare. Ali, ništa od ovoga, samo će i dalje polako umirati u mukama, osnovna stvar, engine, je ono što je zeznulo igru i teško da mogu to popraviti.

 Ma da def je gotovo to. Mozda ce za godinu-2 i liciti na nesto, ali to ce biti prekasno jer ce dotad biti mozda 100 aktivnih igraca - mase se nikad nece vratiti nakon sto se jednom opeku, ide se dalje.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
Kant kaže...

Zar ta grica nije već umrla bolnom smrću?

 EA će, radi održavanja svog ugleda, odrađivati nekrofiliju još neko vrijeme, bez obzira na cijenu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice