Studenski domovi

poruka: 7
|
čitano: 2.748
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Studenski domovi

znaci,pošto sam sad brucoš(tvz) planiram u studentski dom u Zagrebu jer sam iz Našica(Osijek) ...ako mi netko moze pomoci,kako sta gdje, poslat itd...nisam u ovo upucen te bi mi svaka pomoc(informacija) dobro došla

Iz dana u dan
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 14:20 (dado16).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Studenski domovi

http://www.sczg.hr/default.php?id=kat&katID=536

 

Imas tamo sa strane natjecaj od ministarstva u pdf-u pa si procitaj, pise ti sve sta moras i kamo poslati

Vi veri veniversum vivus vici
15 godina
offline
Re: Studenski domovi
hvala,ali mi nije jasno....ja to saljem sad studentskom centru,al ne saljem svakom domu posebno?...oni ce me tamo razvrstat u koji cu dom ili? ne kuzim
Iz dana u dan
12 godina
neaktivan
offline
Re: Studenski domovi

Da, saljes SC-u, oni poslije razvrstavaju a ti na prijavi samo zaokruzis sto zelis (sto moze biti ono sto ces dobiti ali i ne mora). Jedino ces sigurno dobiti nove paviljone na Savi ako ih zaokruzis jer su oni 600kn pa ih nitko bas ne trazi.

 

E da, i treba ti navodno neka kosuljica (folder) iz SC-a, najbolje da uzmes telefon u ruke i nazoves ih jer ti ja iz Ri koji studiram u Ri objasnjavam kako dobit dom u Zg sto je apsurdno {#}

Vi veri veniversum vivus vici
15 godina
offline
Re: Studenski domovi
haha...hvala ti na svemu...budem nazvao :)
Iz dana u dan
15 godina
neaktivan
offline
Studenski domovi

Ee ljudi, zna tko mozda kakva je navala prijašnjih godina bila na domove u Splitu?

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
15 godina
offline
Re: Studenski domovi
evo informirao sam se za dom sve znam...samo...dali netko jos planira u zgu u dom...navodno kad imas vec nekog da ide s tobom u dom lakse ces upast...tako da..javite mi se ako netko planira a nema cimera
Iz dana u dan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice