Bill Gates & COVID-19

poruka: 6
|
čitano: 847
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Bill Gates & COVID-19

Evo vidim da niko ne spominje velikog filanotropa Bill Gatesa pa sam otvorio temu da vidim sto vi mislite o njegovoj ulozi u trenutnoj pandemiji koja je zahvatila cijeli svijet!Vidim danas na Instagramu u samo par sati preko 200K komentara na zadnju objavi Gatesa i to 90% negativnih za covjeka koji trazi da se ljudi cipiraju i da se strogo kontrolira jel osoba vakcinirana.

 

 

https://www.instagram.com/thisisbillgates/?hl=hr

AUDIOFIL
15 godina
odjavljen
offline
Bill Gates & COVID-19

Zato što ovaj forum nije prijateljski nastrojen prema teoretičarima zavjere. Jebi ga, znam da smo grozni i da ne bismo trebali stigmatizirati mentalne poteškoće...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
offline
Bill Gates & COVID-19

"Covjek" koji misli da ima previse ljudi u svijetu, odjednom se pocinje bavit sa cjepivima... Zaista zanimljivo 

4 godine
odjavljen
offline
Re: Bill Gates & COVID-19
Kad ih i je previše. Zemlja to još može podnijeti ali neka društva/nacije ne.
Have no fear, Vlad is here
14 godina
protjeran
offline
Bill Gates & COVID-19

Jedva cekam da me barba Bill chipira, moja Golf petica se preporodila nakon chipiranja...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Bill Gates & COVID-19
hahhaajaads kaže...

"Covjek" koji misli da ima previse ljudi u svijetu, odjednom se pocinje bavit sa cjepivima... Zaista zanimljivo 

Ništa manje zanimljivo od stavljanja covjeka u navodnike. Ono, ipak je gušter... 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice