DJ programi

poruka: 18
|
čitano: 11.856
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
DJ programi

Ovako, zanima me gdje bi mogaonaci nekakav Dj program, po mogucnosti free ili nesto takvo, cisto iz zezancije, doma za zabavu i tu i tamo za tulume. Znaci nista komplicirano, jednostavno sucelje pulta, jednostavno koristenje s mp3 i osnovne funkcije, loop, cue itd. Imao sam nesto slicno davno skinuto s Bug cd-a, ali se nemogu sjetiti kako se program zove da bi ga sada nasao. Pa ako netko ima kakvu ideju bio bi zahvalan.

Susko
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DJ programi

Prvo što mi pada na pamet je VirtualDJ dosta dobar i jednostavan programčić.

"The harder the battle the sweet of jah victory."
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
DJ programi
Nemam potpis osim na licnoj
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2010 23:56 (RimSo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: DJ programi
najlaksi ti je definitivno virtual dj ali on nije besplatan ali uvijek postoje torrenti ;)
BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR response: ''Over my dead program!'' lol :D
14 godina
neaktivan
offline
DJ programi

Bas malo gledam na netu, ali to su sve evolution verzije ili sherwere. Ima li sto da je free ili ako netko ima da je crackana?

Susko
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DJ programi

virtual dj mi se cini nekako jednostavniji, mozes kreirati playlistu pa se samo igrati. Ako tko ima jos kakvu ideju ili zna gdje bi mogao naci nesto svaka informacija je dobrodosla.

Susko
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DJ programi

probaj OtsTurntables

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
DJ programi

svakako probati MixMeister! odličan je!!{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: DJ programi

http://virtualdj.en.softonic.com/download gledajte ja bi sebi na kompjutor skinuo virtual dj onako za društvo pa dal smijem ovaj skinuti a da mi ne skine novce mislim da to ništa nekošta hvala unaprijed

sekula
14 godina
neaktivan
offline
Re: DJ programi
sekula-2009 kaže...

http://virtualdj.en.softonic.com/download gledajte ja bi sebi na kompjutor skinuo virtual dj onako za društvo pa dal smijem ovaj skinuti a da mi ne skine novce mislim da to ništa nekošta hvala unaprijed

Kako ce ti skinuti novce? samo ces promet potrositi ako nemas flat.

i da smijes skinuti to je free home edition.

14 godina
neaktivan
offline
RE: DJ programi
BORG kaže...
najlaksi ti je definitivno virtual dj ali on nije besplatan ali uvijek postoje torrenti ;)

Odnedavno je!

http://www.virtualdj.com/download/free.html

 

Moja preporuka isto VDJ, evo ovde san bia napisa jedan kratki tutorail pa pročitaj. {#}

HOĆU NOVI NICK!
13 godina
protjeran
offline
Re: DJ programi

definitivno najbolji i najlaksi FL Studio sa milione opcija i dodataka

13 godina
neaktivan
offline
DJ programi

oces remix radit ili samo pustat ako oces pordukciju reason bilo koji u peri mozes i reaper on je zahtjveniji ako oces mix onda deckadance

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DJ programi

po meni ti je puno bolji Dj Traktor, nego li Virtual DJ. Radio sam i na Virtual Dj-u i na Traktoru i Traktor mi ima puno vise opcija i vizualno mi je milijun puta bolji. Na laptopu sam radio mixeve s njim, i zadovoljan sam ful.

Također, pogledaj si i Fruity Loops. Dosta dobar program, skinuo sam ga, ali jos nisam radio  u njemu tako da ne mogu reci nesto osobito.

 

Imas i na ju tjubu brdo tutoriala, pa si pogledaj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
DJ programi

Jel mislis koristit za mixanje ili za remix??Virtual dj je free,i najbolji je za pocetnike,imas masu sampleova...Probaj s njim za pocetak   {#}
 

maniac
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DJ programi

Traktor je puno bolji od Virtual DJ-a

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DJ programi
hmm sorry sto ?mo tako upagam u temu,al ono svaki drugi post je "traktor ti je bolji od virtual dj-a"... mislim ono kao prvo pa naravno da je bolji jer profi alat,dok je virtual vise amaterski... a kao drugo covjek je naglasio da mu treba za zabavu i tulume... stvarno mislite da ce tek tako iz zabave prokuzit Traktor? mislim pokrenut ga? haha hmm virtual dj si skini i igraj se, a na traktor zaboravi... pretesko ako se mislis samo zabavljat... i-i googlaj BPM... isto tako jako dobar alat,al malo drukcije od ova 2.... u stilu nabacaj muziku i on ce sam :D
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
12 godina
neaktivan
offline
DJ programi

nebih se slozio s tobom...ne mora ici u ne znam kakve dubioze s traktorom. Osnovne funkcije i nije tako komplicirano skuziti...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice