Čudan problem

poruka: 5
|
čitano: 1.810
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Čudan problem

Nedavno sam instalirao nove XP windowse i sve je bilo ok dok nisam ušao u my docs. Uopće se nisam snašao u datotekama jer su bile posložene naopako. Vratio sam ih na staro i kad bih zatvorio prozor i ponovo otvorio opet bi se isto dogodilo. Nije nišda strašno ali me smeta. Može li se staviti za vjeke vjekova da poreda sve ikone od A do Z?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Čudan problem

A, kako su ti bile poredane ikone?

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudan problem

Otvoriš my docs.... posložiš sve kako želiš.... odeš u meni "tools", pa "folder options".... klikneš na tab "view" pa na gumbić "apply to all folders".... zatvori sve i pogledaj sad...

16 godina
offline
Čudan problem

Isti ja imam problem i kod viste... Ali ne u poredku već u naćinu kako se prikazuju ikone. Npr. u Music folderu stavio sam da izgled icona u folderu bude "View -> List". No kada taj isti folder, znaći Music, opet nakon nekog vremena otvorim ono se postavi na "Details". tako je i sa Control Panelom i skoro svagdje...

Mislio sam da je problem u pamćenju postavki foldera, pa sam sa TuneUp-om stavio da pamti "5000 folder Views", no ni to mi nije riješilo problem. U Folders Option -> View -> aktivirano je "Remember each's Folder view settings", pa isto tako ne kužim zaš ne pamti.

 

Nakon nekog vremena sam odustao, i sada se već naiknuo...

 

I dalje neznam kako riješiti problem... No htio bih vrlo rado...

 

Uf.. Nadam se da sam bio razumljiv. :)

Antec 900, P5K Deluxe, Core 2 Quad 2.4, 4gb (DDR3 800Mhz) RAM, Nvidia 8800gtx, 640gb HDD, Dell 2007WFP, Vista Ultimate
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2008 11:02 (PICART).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čudan problem

Stavio sam apply to all folders i sve je super s njima, no recimo kad odem skinuti sliku s interneta i kad je spremam su mi još uvijek posložene naopako!

AsRock P4V88+, socket 478 Intel Celeron D 325 2.53 GHz Club 3D GF 7600 GS 256 MB 1 GB DDR 133 MHz Seagate Barracuda 80 GB, 7200 rpm, 2 MB cache Seagate Barracuda 160 GB, 7200 rpm, 8 MB cache Chieftec 400W
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice